Κυνηγώντας...

.my man.Αν ειναι ετσι να στη στείλω σε μεγάλη ανάλυση...yel.
Μην σε νοιαζει τιποτα εχω συγγενη τον καλυτερο φωτογραφο του νησιου..θα με φτιαξει στην πενα..μονο χρωμα θα του πω να μην ξεχαστει κ μου βαλει γιατι τι σκατα βελουχιωτης θα ειμαι μετα???:rolleyes:.sarcastic.
 
Μάλλον όταν πλήρωσε το χρέος στον νοσοκομείο!!!
Για την εξυπηρέτηση και τις παροχές που του παρειχαν.
Μιας φύσης εστω και για ενα δίμηνο ,βρήκε τους ρυθμούς της και τη γαλήνη που της πρέπει αγαπητέ Σακη. Το μονο θετικό σε όλη την ιστορία.
Ειναι σαν να πήρε κι αυτή την αδειά της και έφυγε μακριά απ τα επικίνδυνα δίποδα που κανιβαλίζουν τον πλανήτη.
 
20131114_183132.jpg
Το ιδιο βραδυ στη Ροδοπη μαζι με το πατερα κοντοσουβλι στο κορμο λουκανικα τσιπουρο και χιονι
20131116_090510.jpg
Εκπαιδευτικο στις Σερρες20170121_164033.jpg
Μπεκατσες στο Αγρινιο Γενναρης 1720170122_113914.jpg
Απολογισμος μετα το 3ημερο στο Αγρινιο γενναρης 1720200511_170053.jpg
Μανη '15
 
Εχω και αλλες πολλες αναμνησεις θα ανεβαινουν εν καιρο για να περναει κιολας!Χαιρετω ολη την ομοδα απο το Μεξικο!Ειμαι σε ενα καραβι μπαρκαρισμενος 5 μηνες τωρα και ζω αναπνεω με αναμνησεις και στιγμες και ονειρα για εξω!
 
Εχω και αλλες πολλες αναμνησεις θα ανεβαινουν εν καιρο για να περναει κιολας!Χαιρετω ολη την ομοδα απο το Μεξικο!Ειμαι σε ενα καραβι μπαρκαρισμενος 5 μηνες τωρα και ζω αναπνεω με αναμνησεις και στιγμες και ονειρα για εξω!
Καλά ταξίδια φίλε και με το καλό πίσω .
Μέχρι τότε υπομονή με συντροφιά τις αναμνήσεις ,τις φωτογραφίες και ζωντανή την ελπίδα πως σύντομα θα βρεθείς ξανά στους αγαπημένους σου τόπους .
 
Back
Top