"Δισκοπάθεια"

Ε
Μήν γελάς καθόλου.Ετσι μου έλεγε και ενας γνωστός για τα έξοδα του σκοπευτηριου..και έκανε 1,5 πακέτα την ημέρα και πρωί απόγευμα καφέ από έξω..~3500 Ε τον χρόνο.Εεεε ρε φίλε ,τόσο ~ πήρα το perazzi εγώ.. ο καθένας ότι τον ευχαριστεί.
Εγω τ εκοψα το τσιγαρο καφε δε περνω απ εξω σκοπευτιριο δν εχουμε λες να χουφτωσω κανενα αχαχα
 
Μήν γελάς καθόλου.Ετσι μου έλεγε και ενας γνωστός για τα έξοδα του σκοπευτηριου..και έκανε 1,5 πακέτα την ημέρα και πρωί απόγευμα καφέ από έξω..~3500 Ε τον χρόνο.Εεεε ρε φίλε ,τόσο ~ πήρα το perazzi εγώ.. ο καθένας ότι τον ευχαριστεί.
Πω αληθεια ειναι σαν να φωτογραφιζεις εμενα..1 και κατι πακετο την μερα και αν οχι 2 μια φορα την μερα καφε απ εξω..και μετα καθομαι και παραπονιεμαι που θα βρω τα λεφτα για perazzi..βλεπω να το περνω πολυ συντομα αποφαση να το κοψω
 
Πω αληθεια ειναι σαν να φωτογραφιζεις εμενα..1 και κατι πακετο την μερα και αν οχι 2 μια φορα την μερα καφε απ εξω..και μετα καθομαι και παραπονιεμαι που θα βρω τα λεφτα για perazzi..βλεπω να το περνω πολυ συντομα αποφαση να το κοψω
Εγώ που το είχα κόψει 4 χρόνια ,πόσο μακακας είμαι ρε πουστη μου .
 
12 πουλες ειναι με τουλαχιστον 25 λεπτα η πουλα 300 λεπτα διαρκεια , 5 ωρες δηλαδη κ τα διαλλειματα καφε τσιγαρο 2 ωρες , συνολο 7 ωρες στο σκοπευτηριο περιπου , εκανες μεροκαματο φιλε
για την ακρίβεια από 11.30 - 19.30.

και τσιγάρο το έχω κόψει από τον Φεβρουάριο , άρα και καφέ ήπια μόνο ένα.................... χεχεχε
 
12 πούλες;;;;
Καααααακομοίρη Γιώργη.....πάνε 2 μεροκάματα (χωρίς τα φυσίγγια)... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

μια ζωή την έχουμεεεεεεεεεεεεεεεε
και αν δεν την γλεντήσουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

τι θα καταλάβουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι θα καζαντίσουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................

(τραγουδάω αν δεν το καταλάβατε .................... .yel..yel..yel..yel.)
 
Δεν τον ενδιαφέρει..έκοψε το τσιγάρο.(1,5 πακέτα/μέρα Χ 365 = ~2500Ε τον χρόνο.....
Καπνίζει πιατάκια τώρα.. .sarcastic.

2,5 πακέτα την ημέρα κάπνιζα , αδελφέ......................

μαζί με 4-5 , τουλάχιστον, καφέδες από έξω , μιλάμε για περίπου 16-17 ευρώ/ημέρα . δλδ πάνω από 6,000 τον χρόνο....... o_O o_O o_O o_O

μιλάμε για πολύ πιατάκι ................. φέτος.................. .terror..terror..terror..terror..terror.
 
Last edited:
Εγώ που το είχα κόψει 4 χρόνια ,πόσο μακακας είμαι ρε πουστη μου .
Αν το κανες μια φορα δεν πιστευω να σου ειναι δυσκολο να το ξανακοψεις..εγω δεν το χω επιχειρησει μεχρι τωρα και σκεφτομαι πως θα μου τα σκασει
 
Αν το κανες μια φορα δεν πιστευω να σου ειναι δυσκολο να το ξανακοψεις..εγω δεν το χω επιχειρησει μεχρι τωρα και σκεφτομαι πως θα μου τα σκασει

κοίτα , όπως λέει και ένας φίλος ......

- Ρε συ , το να κόψεις το τσιγάρο είναι πολύ εύκολο , εγώ το έχω κόψει μέχρι τώρα ...... είκοσι φορές ................ .yel. .yel. .yel.
 
κοίτα , όπως λέει και ένας φίλος ......

- Ρε συ , το να κόψεις το τσιγάρο είναι πολύ εύκολο , εγώ το έχω κόψει μέχρι τώρα ...... είκοσι φορές ................ .yel. .yel. .yel.
Σωστος..εγω μια φορα μονο το κρατησα για 16 ωρες περιπου και μαλωσα με την γυναικα 160 φορες..παρε και καταλαβε τι εχει να γινει αν το κρατησω μερες..με βλεπω να μενω με το σκυλο μαζι
 
Σωστος..εγω μια φορα μονο το κρατησα για 16 ωρες περιπου και μαλωσα με την γυναικα 160 φορες..παρε και καταλαβε τι εχει να γινει αν το κρατησω μερες..με βλεπω να μενω με το σκυλο μαζι

............. ρε τον φουκαρά το σκύλο τι έχει να πάθει .......................
 
2,5 πακέτα την ημέρα κάπνιζα , αδελφέ......................

μαζί με 4-5 , τουλάχιστον, καφέδες από έξω , μιλάμε για περίπου 16-17 ευρώ/ημέρα . δλδ πάνω από 6,000 τον χρόνο....... o_O o_O o_O o_O

μιλάμε για πολύ πιατάκι ................. φέτος.................. .terror..terror..terror..terror..terror.
Βασανισου δισκοπαθη
 
Back
Top