Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Το ευχαριστο ειναι οτι υπαρχει καποια προσπαθεια για "καινουριο" προιον!!! Αναμενουμε..
Αμ δεν είναι το καινούργιο προϊόν που τους νοιάζει αλεξ...... δεν θέλω να εκθέσω το σπίτι μας γιατί ξέρω υπαρχουν ΠΟΛΛΟΙ καλοθελητές που διαβάζουν επ έξω και ρουφιανευουν... οποτε δε θα μιλήσω........
 
Αν κ τα έχω ξανά δει στο fb το Artemis έχει περίεργο κλείσιμο...Ημιαστεροειδές όπως λέει.
Α ναι Κωστα δεν ειναι νέο οπως αναφερει; Το κλεισιμο αραγε πως το κάνει; Εχει κατεβασει στον τόρνο το πατημα του στροφείου και ρελιαζει χωρις να πατάει στην μέση;
.think.
 
Α ναι Κωστα δεν ειναι νέο οπως αναφερει; Το κλεισιμο αραγε πως το κάνει; Εχει κατεβασει στον τόρνο το πατημα του στροφείου και ρελιαζει χωρις να πατάει στην μέση;
.think.
Όχι, το φυσίγγι δεν είναι νέο, πρέπει να έχει μια 5ετία που κυκλοφορούν γενικώς τα δράμια κτλ κ γενικότερα οι συσκευασίες των 5 ή 10τμχ ανά παρτιδα φυσιγγίων.
Ως τώρα τν Τασκώφ τν ξέραμε για μόνο για τσιχλοφύσιγγα κτλ από σύνηθες φυσίγγια.
Αλλά αξίζει να δώσουν οι γουρουνάδες ευκερία κ σε αυτά τα δράμια ή μονόβολα.
Για το κλείσιμο του ημιαστεροειδούς, μακάρι κ να ήξερα πως το κάνει...
 
O άνθρωπος γράφει και την δοσολογία της M92S με στυλό στο κουτί από μέσα..RESPECT.
Όλα στο φώς . Ωραίος και επεξηγηματικός .
Τα doublex μου φαίνεται τα βάζει μισά-μισά τα δυό διαφορετικά νούμερα
Κάτι που έχω δει στα ρωσικά κουτιά φυσιγγιων χτυπάνε με σφραγίδα πυρίτιδα, καψουλι ,lot .
Ναι σε σειρές (στο δρόμο που άνοιξε ο μεγάλος) τα jk6 προβλέπω να γίνονται ανάρπαστα.
 
Επειδή δεν βρήκα που να ρωτήσω* :
Ποιος πουλάει στην αγορά ΣΗΜΕΡΑ, φυσιγγια με "μπίλιες" απο καουτσούκ (π.χ. 9βολα ή 12βολα) και άλλα κρότου - λάμψης για αυτοάμυνα;
Εχει δοκιμάσει κανείς;
Ενδιαφέρομαι ειτε για 12άρι είτε για 20άρι κυνηγητικό.
Για το σπίτι εχω προς το παρόν κανονικά τσιχλοφυσσιγγα που εχω αφαιρέσει τα σκάγια, κτλ.
Άλλες ιδέες για αυτοσχέδια φυσίγγια χωρις μηχανές και γνώσεις ίδιογόμωσης ;
Αυτόαμυνα με ...φειδώ. Τζούφιο το πρώτο και χοντρά στην συνεχεια. Στο βάθος 9βολα.
Μειωτήρα και άλλες μ@%*£$ δεν έχει, όπως λέγει και το ανέκδοτο.

*Αν δε βγάλω εδω άκρη απο τους ενημερωμένους θα το βγάλω και στο "Σκέπτομαι να αγοράσω".
 
Last edited:
Back
Top