Perazzi

Το mx2000 είναι ο αντικαταστάτης του Perazzi Mirage, όπου έβγαινε με σπιράλ ελατήρια σε αποσπόμενη σκανδαλοθήκη. Στην αρχή δινόταν μόνο με σπιράλ αλλά με την μεγάλη ζήτηση το παράγγελνες είτε με τσίτες είτε με σπιράλ. Όλα τα perazzi που έχουν την βάση του μχ8 είναι πανομοιότατα και μπορείς να το έχεις με ότι σκανδαλοθήκη θες. Το μόνο που αλλάζει είναι το σκάλισμα. Τα mx12 & mx2000s είναι ίδια χωρίς αποσπόμενη σκανδαλοθήκη. Τα perazzi με τα V ελατήρια έχουν θεϊκές σκανδάλες! Με τα σπιράλ πιο σπογκώδες.
 
Εσυ εισαι μπερετακιας , τρομερη σκανδαλη τα 11 , αλλα δεν εχουν την κινηση του High Tech ουτε φυσικα του Parkour
χαχαχ Κοίτα η αλήθεια είναι οτι τα περισσότερα όπλα που πέρασαν από τα χέρια μου ήταν Beretta....αλλά ψήφισα Perazzi και θα έρθει η ώρα που θα έρθει στα χέρια μου...ή ΜΧ8 ή ΜΧ2000 .... ;)
 
Να ρωτήσω κάτι....ξέρει κανείς εάν σε κάννες Perazzi με ρίγα φαρδιά μπορεί να μετατραπεί - εφαρμοστεί (δεν ξέρω) ρίγα με το αυλάκι στην μεση; τύπου strada??
 
Να ρωτήσω κάτι....ξέρει κανείς εάν σε κάννες Perazzi με ρίγα φαρδιά μπορεί να μετατραπεί - εφαρμοστεί (δεν ξέρω) ρίγα με το αυλάκι στην μεση; τύπου strada??
Είπαμε tramline τις λένε αυτές ,τουλάχιστον η perazzi.
Ολα γίνονται αλλά οι δικοί μας οπλουργοό εδώ όταν ακούν για ρίγες βγάζουν σπυράκια..Δεν έχουν κ πρώτη ύλη για να κάνουν δουλειά.
Θα ψάξω και θα βρώ μία φωτό από ένα browning που πήγα να αγοράσω κ του είχαν βάλει πρόσθετη συρταρωτή στην υπάρχον ρίγα,αλλα στο βέλγιο..
(Δεν μου άρεσε)
 
Είπαμε tramline τις λένε αυτές ,τουλάχιστον η perazzi.
Ολα γίνονται αλλά οι δικοί μας οπλουργοό εδώ όταν ακούν για ρίγες βγάζουν σπυράκια..Δεν έχουν κ πρώτη ύλη για να κάνουν δουλειά.
Θα ψάξω και θα βρώ μία φωτό από ένα browning που πήγα να αγοράσω κ του είχαν βάλει πρόσθετη συρταρωτή στην υπάρχον ρίγα,αλλα στο βέλγιο..
(Δεν μου άρεσε)

πρόσθετη υπερηψωμένη βρήκα...αλλά να φύγει η παλιά και να μπει αυτή......όνειροοοοοο
 
Εχεις μάθει που χρησιμεύει η tramline?
Εκτός από τις αντανακλασεις του ήλιου?

Ναι.....στην ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΑΤΑΣΗ .love. .love. .sarcastic..sarcastic.

και δεύτερον με την περιφερειακή όραση παραμένει <<ορατή>> και σε τραβέρσες και παντου με οποιεσδήποτε συνθήκες φωτισμου ή φόντου
 
Να ρωτήσω κάτι....ξέρει κανείς εάν σε κάννες Perazzi με ρίγα φαρδιά μπορεί να μετατραπεί - εφαρμοστεί (δεν ξέρω) ρίγα με το αυλάκι στην μεση; τύπου strada??
Στην Ιταλία κάνεις ότι θες. Μπορείς να αγοράσεις από εκεί κάννες και να τις φτιάξεις όπως θες.
 
Back
Top