Cal.20

Την εξοδο πως θα την περναγατε φανταζομαι....Θα ουρλιαζατε σαν
τα πιτσιρικια που τους παιρνουν το κουλουρι απο το χερι .sarcastic.
Μη μας χαλας τα ονειρα βρε αλεξ δε μας εχει μεινει και τπτ αλλο εδω δε μπωρουμε την εξοδο του σπιτιουμας να περασουμε εκει θα κολλησουμε χαχα
 
δεν εχω πιασει ουτε 20αρι, ουτε 16αρι στα χερια μου για να εχω μετρο συγκρισης....με τρομαζει με αυτο που βλεπω σε διαφορα βιντεακια το μεγεθος του 20αριου... και κατα ποσο θα ειναι βολικο στα χερια μου...
Ε καλα αμα εισαι κανας κοτζιλα και θες μικρο διαμετριμα μονο τα briley tubes σε σωνουνε τα περνας μεσα στις κανες σου
 
Ε καλα αμα εισαι κανας κοτζιλα και θες μικρο διαμετριμα μονο τα briley tubes σε σωνουνε τα περνας μεσα στις κανες σου

οχι δεν ειμαι γκοτζιλα....ετρψγα οοολο το φαι μου μικρος, αλλα δεν ειμαι τερατακι .sarcastic. 1.93 ειμαι και 98 κιλα;)
 
οχι δεν ειμαι γκοτζιλα....ετρψγα οοολο το φαι μου μικρος, αλλα δεν ειμαι τερατακι .sarcastic. 1.93 ειμαι και 98 κιλα;)
Δυσκολη επιλογη το 20 αρι ακριβοτερα φυσιγγια μινιμαλιστικο για καπιους κλωτσανε μερικα σα μουλαρια και ειναι και ακριβοτερα πιστευω μας τα πασαρουν εντονα λογο κορεσμου της αγορας στο 12ga
 
Μεχρι που εβαλα τα γυαλια μου δεν εβλεπα το οπλο πολυ καλο
.sex hard. παραλλαγή η bottom land Τόλη τα πάντα όλα, αλλάζουν τα γούστα γερνοντας φαινεται.sarcastic. κάποτε δεν ήθελα να βλέπω πλαστικά πέρασε και αυτό, για παραλλαγή δεν το συζητάμε και όμως πολύ χρήσιμο σε όπλα που θα δεχθούν σκληρή μεταχείριση και θα είναι εκτεθειμένα.
 
Back
Top