Browning Team


Β725 CITORI CXS αχρωμίωτες κάνες αυλούς 18.6 όπλα που κατασκευάζονται για την αμερικάνικη αγορά (όχι Ευρώπη )
Aπόψε θα βάλω αυθεντική φωτο του ιδίου του όπλου .Τα σκοτώματα του 40+μ θυμίζει Merkel 201 GDR .* *** .
To ζητούμενο στο τόπικ είναι το setup με D20 S
 
Αυτό πρέπει να λέει ο Λάμπης https://www.browning.com/products/firearms/shotguns/citori/current-production/cxs.html


Δεν είναι ούτε 525 ούτε 725 είναι ένα μιξ με ελαφρύτερες κάνες

Γράφει για χρωμιομενες θαλάμες και μακριούς κονους

Αυλούς η χρώμιο στις κάνες δεν λένε ναι η όχι

Ενδιαφέρον όπλο
 
Αυτό πρέπει να λέει ο Λάμπης https://www.browning.com/products/firearms/shotguns/citori/current-production/cxs.html


Δεν είναι ούτε 525 ούτε 725 είναι ένα μιξ με ελαφρύτερες κάνες

Γράφει για χρωμιομενες θαλάμες και μακριούς κονους

Αυλούς η χρώμιο στις κάνες δεν λένε ναι η όχι

Ενδιαφέρον όπλο
18.7 οι αυλοί του τελικά και βάρος 3.800 το 30άρι sporting .Yπάρχει και σε εκδοση κυνηγετικου ελαφρύτερο
Θαλάμες ναι χρωμιωμένες ,κάνη με ελάχιστη προσθήκη χρωμίου στο μέταλο
 
Αυτό πρέπει να λέει ο Λάμπης https://www.browning.com/products/firearms/shotguns/citori/current-production/cxs.html


Δεν είναι ούτε 525 ούτε 725 είναι ένα μιξ με ελαφρύτερες κάνες

Γράφει για χρωμιομενες θαλάμες και μακριούς κονους

Αυλούς η χρώμιο στις κάνες δεν λένε ναι η όχι

Ενδιαφέρον όπλο
Τι εννοείς μίξ?
Ή σειρά 525 είναι ή 725 δεν παίζει κάτι άλλο.
 
Τι εννοείς μίξ?
Ή σειρά 525 είναι ή 725 δεν παίζει κάτι άλλο.
Crossover design with lightweight profile barrels, flat point of impact, vented rib and side ribs, Vector Pro forcing cones and more

Αυτό που λένε μόνοι τους 525 με τις καινούργιες σκανδαλες και ελαφρύτερες κάνες?
 
Crossover design with lightweight profile barrels, flat point of impact, vented rib and side ribs, Vector Pro forcing cones and more

Αυτό που λένε μόνοι τους 525 με τις καινούργιες σκανδαλες και ελαφρύτερες κάνες?
525 και λογικά φοράει τις κάννες του gp που είναι ελαφρυές με κώνους και midas.
(81cm-1550 γρ. Μετρημένες από εμένα).
 
Αυτό πρέπει να λέει ο Λάμπης https://www.browning.com/products/firearms/shotguns/citori/current-production/cxs.html


Δεν είναι ούτε 525 ούτε 725 είναι ένα μιξ με ελαφρύτερες κάνες

Γράφει για χρωμιομενες θαλάμες και μακριούς κονους

Αυλούς η χρώμιο στις κάνες δεν λένε ναι η όχι

Ενδιαφέρον όπλο
Απαντώ εδώ, γιατί θα μας κράξουν οι ιδιογομωτές, και θα'χουν και δίκιο ότι τους χαλάμε το τόπικ. ;) .sarcastic.
Και όμως ... είναι 525 !!!
Νίκο, δεν εννοεί ότι είναι μιξ (ή crossover όπως το λέει) μεταξύ 525 και 725, αλλά μεταξύ κυνηγετικού και σκοπευτικού.
"This is an over and under that can cross over and compete in both the hunting and target worlds."
Όποια κι αν είναι τα επιμέρους χαρακτηριστικά που του έχουν δώσει για να εκπληρώνει τον παραπάνω διπλό ρόλο, δεν παύει να είναι ένα 525. Είναι ολοφάνερο ότι είναι "χτισμένο" στην κλασική βάση του 525.
Και οπωσδήποτε δεν έχει σχέση με το 725 που έχει κάποιες αισθητές διαφορές στη βάση και λίγο χαμηλότερο προφίλ.
Εξάλλου λέει και ότι φοράει τσοκ Invector plus ... Ενώ το 725 φοράει Invector DS ...
 
Καλησπέρα σας.
Κάτοχος ενός b 525 game one και θα ήθελα συμβουλές από συναδέρφους αν έχουν χρησιμοποιήσει brain chokes σε αντίστοιχο όπλο με διευρυμένος αυλούς και inventor +.
Ευχαριστώ.
 
Καλησπέρα σας.
Κάτοχος ενός b 525 game one και θα ήθελα συμβουλές από συναδέρφους αν έχουν χρησιμοποιήσει brain chokes σε αντίστοιχο όπλο με διευρυμένος αυλούς και inventor +.
Ευχαριστώ.

Στην SX3 Field edition, που έχει διευρυμένο αυλό και invector +, εβαλα φέτος το bell για περπατητό ακόμα και με skeet 24 γραμ. και το ΜR για καρτέρι έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Θα σου τα συνιστούσα.
 
Καλησπέρα σας.
Κάτοχος ενός b 525 game one και θα ήθελα συμβουλές από συναδέρφους αν έχουν χρησιμοποιήσει brain chokes σε αντίστοιχο όπλο με διευρυμένος αυλούς και inventor +.
Ευχαριστώ.
Καλησπέρα σας.
Τα briley spectrum τα έχει δοκιμάσει κανείς στο συγκεκριμένο όπλο και σύσφιξη???
 
Γεια σας φίλοι ,
μπαίνω και εγώ στο Browning team , μια και εδώ και 2+ χρόνια μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να πάρω ένα super pose.
Από όλα τα pose της αγοράς , τα μόνα που μου έκαναν κλίκ και μου άρεσε η σχεδίαση τους ήταν της Browning.
Από τέλη Σεπτέμβρη λοιπόν , είμαι ευτυχής κάτοχος ενός Browning B525 hunter classic.
Το όπλο το πήρα μεταχειρισμένο 71cm. αυλός καννών 18,7mm. με 5 εσωτερικά τσόκ Invector Plus.


IMG_20200408_110455.jpg

IMG_20200408_111419.jpg

IMG_20200408_112944.jpg

IMG_20200408_111432.jpg





 
Γεια σας φίλοι ,
μπαίνω και εγώ στο Browning team , μια και εδώ και 2+ χρόνια μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να πάρω ένα super pose.
Από όλα τα pose της αγοράς , τα μόνα που μου έκαναν κλίκ και μου άρεσε η σχεδίαση τους ήταν της Browning.
Από τέλη Σεπτέμβρη λοιπόν , είμαι ευτυχής κάτοχος ενός Browning B525 hunter classic.
Το όπλο το πήρα μεταχειρισμένο 71cm. αυλός καννών 18,7mm. με 5 εσωτερικά τσόκ Invector Plus.


View attachment 11823

View attachment 11824

View attachment 11825

View attachment 11826





Ωραίο όπλο!!!

Να το χαρείς με υγεία!!!

Πόσο το πηρες;
 
Γεια σας φίλοι ,
μπαίνω και εγώ στο Browning team , μια και εδώ και 2+ χρόνια μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να πάρω ένα super pose.
Από όλα τα pose της αγοράς , τα μόνα που μου έκαναν κλίκ και μου άρεσε η σχεδίαση τους ήταν της Browning.
Από τέλη Σεπτέμβρη λοιπόν , είμαι ευτυχής κάτοχος ενός Browning B525 hunter classic.
Το όπλο το πήρα μεταχειρισμένο 71cm. αυλός καννών 18,7mm. με 5 εσωτερικά τσόκ Invector Plus.


View attachment 11823

View attachment 11824

View attachment 11825

View attachment 11826





μπραβο σου πολυ καλη επιλογη ,και το οπλο φαινεται σε αριστη κατασταση.
 
Back
Top