Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μονο εμας ζητησε να συναντησει...
ΤΥΧΑΙΟ....;;;;;
0.jpg
Οχι, κύριε Νίκο , δεν είναι τυχαίο, είστε ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΟΡΦΕΣ εσείς και όλοι γύρω σας, ο Θεος να σας φυλάει , να σας δίνει κουράγιο , δύναμη αν και είμαι σίγουρη ότι εσείς όλοι εκεί είστε ΨΥΧΑΡΕΣ, είστε άντρες με Α κεφάλαιο
 
Μια φορα ειχε φερει φιλος καπνιστη,φοβερος μεζες για τσιπουρο.
Καπνιστες εχω φαει πολλές φορες Κι εδω και στη Γερμανία. Ομως την καπνιστή ρε φιλε που φτιάχνει ενας ξάδερφος ο οποιος εζησε στη Γερμανια 30 χρονια ,ειναι αλλο πράμα. Ειδικα αν ειναι και γυρω στα 700γρ με κιλό να ειναι και ψωμομένες.
Εχει ασχοληθεί και με χέλι καπνιστο. Αλλη ιστορία κι αυτο.
 
Καπνιστες εχω φαει πολλές φορες Κι εδω και στη Γερμανία. Ομως την καπνιστή ρε φιλε που φτιάχνει ενας ξάδερφος ο οποιος εζησε στη Γερμανια 30 χρονια ,ειναι αλλο πράμα. Ειδικα αν ειναι και γυρω στα 700γρ με κιλό να ειναι και ψωμομένες.
Εχει ασχοληθεί και με χέλι καπνιστο. Αλλη ιστορία κι αυτο.
Μήτσο έλα κάτω να φας λουκάνικο καπνιστό να ξεχάσεις και τις πέστροφες και τα χέλια :) ;)
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!καλο Σαββατοκυριακο!!Με πηρε το πρωι ο γιος μου,που υπηρετει στη Κομοτηνη και μου ειπε οτι αυτον και 30 αλλους φανταρους τους πανε στην ΚΑΒΥΛΗ, αλλα τους ζητησαν να παρουν μαζι σκηνη και υποθεμα!!Αν ξερει καποιος φιλος να με πληροφορησει,εαν εκει υπαρχει καποιο στρατοπεδο????
Σπύρο είχε ένα τάγμα πεζικού δεν ξέρω τώρα αν είναι εν ενεργεία
Καλησπέρα Άρχοντες ;)
 
μονο εμας ζητησε να συναντησει...
ΤΥΧΑΙΟ....;;;;;
0.jpg
Καλημέρα Νίκο και καλή δύναμη σε εσένα και όλη την ομάδα στο δύσκολο έργο που έχετε αναλάβει ετούτες τις ήμερες !

Είδα και ένα σημείο από την εκπομπή της ακατονομαστης σήμερα και τα είπες άψογα και σωστά , τόσο όσο ! άλλα ρε Νίκο μου ....στο δίποδο πατσαβουρι με την καπαρντίνα ? .....
 
Καλημέρα Νίκο και καλή δύναμη σε εσένα και όλη την ομάδα στο δύσκολο έργο που έχετε αναλάβει ετούτες τις ήμερες !

Είδα και ένα σημείο από την εκπομπή της ακατονομαστης σήμερα και τα είπες άψογα και σωστά , τόσο όσο ! άλλα ρε Νίκο μου ....στο δίποδο πατσαβουρι με την καπαρντίνα ? .....
Kαλημερα Γιώργο ,πια είναι η ακατονόμαστη ,για να δω το Νίκο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top