Ευχαριστήριο

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας!!!
Ο Μάικ εχθές έκανε το χειρουργείο που χρειαζόταν. Τα πράγματα ήταν χειρότερα από ότι φαινόταν στην ακτινογραφία. Εκτός από το κάταγμα στη λεκάνη υπήρχε και σπασμένη κοτύλη....
Όμως όλα φαίνεται πως πήγαν καλά. Μας περιμένει περίπου ενάμισης μήνας αποκατάστασης που θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί, όχι τρέξιμο, πήδημα, σκαρφάλωμα κλπ...View attachment 8231View attachment 8232
Κυριάκο ευχομαι γρήγορη ανάρρωση και ολα καλά στη συνέχεια .
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας!!!
Ο Μάικ εχθές έκανε το χειρουργείο που χρειαζόταν. Τα πράγματα ήταν χειρότερα από ότι φαινόταν στην ακτινογραφία. Εκτός από το κάταγμα στη λεκάνη υπήρχε και σπασμένη κοτύλη....
Όμως όλα φαίνεται πως πήγαν καλά. Μας περιμένει περίπου ενάμισης μήνας αποκατάστασης που θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί, όχι τρέξιμο, πήδημα, σκαρφάλωμα κλπ...View attachment 8231View attachment 8232
Καλη αναρρωση!
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας!!!
Ο Μάικ εχθές έκανε το χειρουργείο που χρειαζόταν. Τα πράγματα ήταν χειρότερα από ότι φαινόταν στην ακτινογραφία. Εκτός από το κάταγμα στη λεκάνη υπήρχε και σπασμένη κοτύλη....
Όμως όλα φαίνεται πως πήγαν καλά. Μας περιμένει περίπου ενάμισης μήνας αποκατάστασης που θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί, όχι τρέξιμο, πήδημα, σκαρφάλωμα κλπ...View attachment 8231View attachment 8232
Καλή ανάρρωση εύχομαι στο σκυλάκο σου Κυριάκο.
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας!!!
Ο Μάικ εχθές έκανε το χειρουργείο που χρειαζόταν. Τα πράγματα ήταν χειρότερα από ότι φαινόταν στην ακτινογραφία. Εκτός από το κάταγμα στη λεκάνη υπήρχε και σπασμένη κοτύλη....
Όμως όλα φαίνεται πως πήγαν καλά. Μας περιμένει περίπου ενάμισης μήνας αποκατάστασης που θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί, όχι τρέξιμο, πήδημα, σκαρφάλωμα κλπ...View attachment 8231View attachment 8232
Καλη και γρηγορη αναρρωση ευχομαι.Μια ερωτηση.Γτ καθυστερησε 5 μερες τ χειρουργειο;Δεν ειχε θεμα το σκυλακι με το καταγμα στην λεκανη οσο αναφορα τη διαβιωση του;Ή εκατσε στην κλινικη ολο το διαστημα;
 
Καλημέρα Θοδωρή. Σύμφωνα με τους κτηνιάτρους δεν υπήρχε πρόβλημα να μην γίνει το χειρουργείο άμεσα. Στην κλινική πήγε την Τρίτη το πρωί και το χειρουργείο έγινε την Τετάρτη απόγευμα, ουσιαστικά 4 μέρες μετά το ατύχημα.
 
Περαστικά και αγυριστα που λένε :)
Περαστικα μωρε στον μούργο!!!
Γρήγορη επάνοδο στους κυνηγοτοπους με πολλές φερμες στο διάβα του ;) ;)
Περαστικά στον σκυλάκο Κυριάκο.
Να είστε όλοι καλά ρε παληκάρια, ευχαριστώ για τις ευχές!!
 
Να είστε όλοι καλά ρε παληκάρια, ευχαριστώ για τις ευχές!!
Kυριακο επειδη και εγω ειμαι παθων με τη επανιελουλα μου,μπορω να καταλαβω τη λαχταρα που περασες!!!!τωρα διαβασα για το συμβαν και σου ευχομαι ολοψυχα καλη αναρωση και γρηγορη επιστροφη στα κυνηγοτοπια!!!!!Εισαι αξιεπαινος για ολη σου την προσπαθεια!!!! μπραβο σου,και σου ευχομαι να ειναι το τελευταιο σου στραβοπατημα!!!!
 
Kυριακο επειδη και εγω ειμαι παθων με τη επανιελουλα μου,μπορω να καταλαβω τη λαχταρα που περασες!!!!τωρα διαβασα για το συμβαν και σου ευχομαι ολοψυχα καλη αναρωση και γρηγορη επιστροφη στα κυνηγοτοπια!!!!!Εισαι αξιεπαινος για ολη σου την προσπαθεια!!!! μπραβο σου,και σου ευχομαι να ειναι το τελευταιο σου στραβοπατημα!!!!
Ευχαριστώ Σπύρο!!
 
Back
Top