Mossberg Team

Την καταλληλη εποχη θα ερθει, να πιει τα τσαγακια της τα παγωμενα :p
Δεν είναι και η τεχνολογία που την διαπρέπει . Απλά έχει μια καλή βαριά κάνη αχρωμιωτη . Θα βγει στα 1250 euro η JM . Για κάτι διαφορετικο θα την επερνα . Μόνο JM όμως
 
Δεν είναι και η τεχνολογία που την διαπρέπει . Απλά έχει μια καλή βαριά κάνη αχρωμιωτη . Θα βγει στα 1250 euro η JM . Για κάτι διαφορετικο θα την επερνα . Μόνο JM όμως
Αλλης φιλοσοφιας απο τα ευρωπαικα τουφεκια.
Αφου κυνηγησα με Ρωσσικης-Ιταλικης και Αμερικανικης φιλοσοφιας λειοκαννα, τα τελευταια ειναι μακραν τα πιο ωφελιμα απο κυνηγετικης σκοπιας.
 
Δεν είναι και η τεχνολογία που την διαπρέπει . Απλά έχει μια καλή βαριά κάνη αχρωμιωτη . Θα βγει στα 1250 euro η JM . Για κάτι διαφορετικο θα την επερνα . Μόνο JM όμως
JM τι σημαίνει ο κωδικός; Όντως δεν βγαίνει σε άλλο μήκος εκτός από 61 cm;
 
JM τι σημαίνει ο κωδικός; Όντως δεν βγαίνει σε άλλο μήκος εκτός από 61 cm;
Jerry miculec. Είναι σκοπευτής . Είναι στην ομάδα της Mossberg κι κάνει επισήμανσεις για βελτιωση για το όπλο και του δίνουν το όνομα του. .βγαινει μόνο σε 55 &60 cm η έκδοση JM . Σε κυνηγετική έκδοση η κάνη μετά είναι 71 με porting. Η JM όμως είναι προσεγμένη , λειανσμενη εσωτερικά και επίστρωση από βόριο- νικέλιο . Άλλο πιστόνι κι άλλο έμβολο . Αν υπήρχε σε 66 έστω θα χτύπαγα μια . Χμ
 
Jerry miculec. Είναι σκοπευτής . Είναι στην ομάδα της Mossberg κι κάνει επισήμανσεις για βελτιωση για το όπλο και του δίνουν το όνομα του. .βγαινει μόνο σε 55 &60 cm η έκδοση JM . Σε κυνηγετική έκδοση η κάνη μετά είναι 71 με porting. Η JM όμως είναι προσεγμένη , λειανσμενη εσωτερικά και επίστρωση από βόριο- νικέλιο . Άλλο πιστόνι κι άλλο έμβολο . Αν υπήρχε σε 66 έστω θα χτύπαγα μια . Χμ
Φίλε Nikolasremi ήσουν αναλυτικότατος. Ευχαριστώ πολύ. Και 'γω πάντα θυμάμαι τον εαυτό μου να με έλκει η κρυφή γοητεία των αμερικανικών προϊόντων.
 
View attachment 11936Τι γνώμη έχετε για αυτό το πολύ οικονομικό οπλο;

Το έχει κανεις;

Θα ήθελα τι γνώμη σας.
Την έχει ένας φίλος μου πολύ καλό όπλο...Αυτήν πήγα να πάρω και γω αλλά στο τέλος πήρα την Winchester sxp defender 51 ποντους και αυτήν
 
Την έχει ένας φίλος μου πολύ καλό όπλο...Αυτήν πήγα να πάρω και γω αλλά στο τέλος πήρα την Winchester sxp defender 51 ποντους και αυτήν
Εντάξει το γουιντσεστερ δείχνει και είναι σίγουρα ανώτερο.

Ωραίο όπλο και καλή τιμή βλέπω.

Εσύ πόσο την πηρες;
 
400ευρω...Αλλά πήγα και της έφτιαξα εξωτερικό τσοκ και τώρα κενταει
Ναι....Εγώ αν πάρω τέτοιο όπλο θα το πάρω για άλλο λόγο.

Οπότε δεν με νοιάζει το τσοκ.

Ο κύλινδρος κάνει για μόνοβολα και 9βολα τη δουλειά που θέλω.
 
Back
Top