Beeper

Ευχαριστώ για την απάντηση...
Έχω δύο canibeep χαλασμένα και τα δύο..τα έστειλα Αθήνα,και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα να δούμε τι έχουν
Αν θες να ξεγνοιασεις μια και καλη και για καμια 10ετια να μην ασχοληθεις ξανα με το θεμα beeper πηγαινε σε beretti το βαρελακι αθανατο εργαλειο, εβγαλε και καινουριο με ηχους απο κουδουνα αγελαδας και μπαταριες ΑΑ..ειναι αρκετουτσικα τα λεφτα αλλα τα αξιζουν μεχρι το τελευταιο ευρω
 
Ήρθε η ώρα για αγορά beeper.
Έχω ήδη ένα beretti και σκεφτομαι για το canibeep 5 το οποίο το έχω βρει από Γαλλία στα 85 ευρώ με τα μεταφορικά.
Το έχει κανένας να μας πει τι λέει από άποψη ακουστικοτητας?
Επειδη ημουν και γω πριν λιγο καιρο σε ερευνα αγορας το canibeep 5 το απεκλεισα γιατι απ οσους το ειχαν λεγανε οτι δεν εχει καλη ακουστικοτητα και ετσι κατελειξα στο multisound που το βρηκα στα 98 ευρω και ο λογος ειναι οτι θεωρειται το μπιπερ με τα λιγοτερα service και σαν ποιοτητα ειναι πολυ καλο ιδια με το beretti
 
Ήρθε η ώρα για αγορά beeper.
Έχω ήδη ένα beretti και σκεφτομαι για το canibeep 5 το οποίο το έχω βρει από Γαλλία στα 85 ευρώ με τα μεταφορικά.
Το έχει κανένας να μας πει τι λέει από άποψη ακουστικοτητας?
Ότι λέει ο Μιλτος... δεν κάνει το canibeep... δεν ακούγεται.. καλύτερα multisound.. για μένα νο1 είναι το beretti.. έβγαλε και καινούργιο τώρα, ωραίοι ήχοι αλλά πρέπει να είναι πολύ βαρύ και θα κουράζει το σκυλί..
 
Ότι λέει ο Μιλτος... δεν κάνει το canibeep... δεν ακούγεται.. καλύτερα multisound.. για μένα νο1 είναι το beretti.. έβγαλε και καινούργιο τώρα, ωραίοι ήχοι αλλά πρέπει να είναι πολύ βαρύ και θα κουράζει το σκυλί..
Το πιο ελαφρυ ειναι το banibeep pro μετα το garmin upland και μετα με μικροδιαφορες ακολουθουν τα υπολοιπα..απο θεμα λιγοτερα service multisound και dogtra τα πρωτα αλλα απο ποιοτητα ειναι ιδια με beretti και dt απλα στα 2 τελευταια μπορει να σου κατσει αβαρεια σπανια μεν σε πλακετα για το beretti και καλωδιο στο κολλαρο για το dt
 
Ήμουν ανάμεσα σε dt και beretti.. στα συν dt επαναφορτιζομενο πιο απλό και πολύ δυνατό ηχείο πάνω που βοηθα ακόμα.. στα πλην οι ηχοι του.. τελικά πήγα σε beretti βλακεία η μπαταρία αλλά πολύ καλή ακουστικοτητα πολλοί ήχοι καλή ποιότητα και ελαφρύ
 
Πιο ελαφρύ από το midland basic one δεν νομιζω να παίζει...
Απλά τα σκέφτομαι τα 120 ευρω...
Σωστος το ξεχασα το midland..τα σκεφτεσαι τα λεφτα και λογικο ειναι γιατι σε κανεναν δεν περισσευουν αλλα σκεψου οτι θα πληρωσεις κατι και θα σου βγαλει μια 10ετια σιγουρα και θα το ευχαριστηθεις
 
Ήμουν ανάμεσα σε dt και beretti.. στα συν dt επαναφορτιζομενο πιο απλό και πολύ δυνατό ηχείο πάνω που βοηθα ακόμα.. στα πλην οι ηχοι του.. τελικά πήγα σε beretti βλακεία η μπαταρία αλλά πολύ καλή ακουστικοτητα πολλοί ήχοι καλή ποιότητα και ελαφρύ
Πόσο καιρό σε βγάζει η μπαταρία? Το σκέφτομαι και εγώ για το συγκεκριμένο (beretti) για το κουτάβι καθώς έχει πααααρα πολλές ρυθμίσεις και βαρυτονους ήχους που δν ενοχλούν τόσο πολύ
 
Πόσο καιρό σε βγάζει η μπαταρία? Το σκέφτομαι και εγώ για το συγκεκριμένο (beretti) για το κουτάβι καθώς έχει πααααρα πολλές ρυθμίσεις και βαρυτονους ήχους που δν ενοχλούν τόσο πολύ
Ανάλογα τη χρήση Κώστα και την μπαταρία που θα επιλέξεις.. το καλύτερο είναι μια επαναφορτιζομενη καλής ποιότητας! Αντί να φορτίζεις το beeper σου βάζεις την μπαταρία... για μένα παρτο... αξίζει.....
 
Ανάλογα τη χρήση Κώστα και την μπαταρία που θα επιλέξεις.. το καλύτερο είναι μια επαναφορτιζομενη καλής ποιότητας! Αντί να φορτίζεις το beeper σου βάζεις την μπαταρία... για μένα παρτο... αξίζει.....
Πόσο το βρήκες?
 
Μήπως κανείς έχει το τηλέφωνο του κυρίου που φτιάχνει μπιπερ από Αλεξανδρούπολη?
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.
 
Δεν ειναι αυτος απο Αλεξανδρουπολη αν και για αυτον που γραφει το αρθρο εχω ακουσει αρκετα καλα λογια..αυτος απο την αλεξανδρουπολη λεγεται Θοδωρης Σκουλης και πιστευω εχει απο τα καλυτερα μπιπερ που συναγωνιζεται τα γνωστα εμπορικα και εφ ορου ζωης εγγυηση
 
Καλη χρονια, δεν εχω καποια σχεση, στο σαιτ που ανεβασα εχει ενα κινητο τηλ. αλλα ο Μιλτος λεει οτι δεν ειναι αυτος.Αν ξερει καποιος κατι ας μας πει.
1000%δεν ειναι αυτος γιατι πολυ προσφατα σε μια ομαδα στο φμπ εγινε αναφορα για τον ανθρωπο απο αλεξανδρουπολη και οι περισσοτεροι παρεπεμπαν σ αυτον που αναφερω τον θοδωρη σκουλη
 
Back
Top