Παρουσίαση Φυσιγγίων

Csb πυριτιδα, LBRS βυσμα, ΦΙεμ καλυκα. Η τιμη οντως τσιμπημενη
Δες την καλύτερα Victor. Δεν βοηθάει κ ο φωτισμός αλλά άμα την ζουμαρεις φαίνεται για πατημένη από μπάλα να γίνει δυσκος όπως η αμερικανες κ όχι κομμένες όπως τις ισπανικές
 
Και εγώ με csb τα είχε πετύχει πριν 3-4 χρόνια που είχα πάρει μερικά κουτιά αλλά με z2m βύσμα! Ωραίο φυσιγγι τότε! Τώρα δε ξέρω πως θα πάνε...
Πάνε....αλλά όχι όπως το περίμενα...ο κολλητός πούντα ρίχνει μαζί με super kill κόκκινα τα gorilla του φαίνονται καλύτερα ειδικά με το νοτιά υγρασία που έχει τωρα
 
Πάνε....αλλά όχι όπως το περίμενα...ο κολλητός πούντα ρίχνει μαζί με super kill κόκκινα τα gorilla του φαίνονται καλύτερα ειδικά με το νοτιά υγρασία που έχει τωρα
Super kill δε τα χώνεψα ποτε.... είδικα τα κόκκινα... τα κίτρινα με πολύ κρύο καααατι κάνουν... σίγουρα καλύτερα τα tordo τολη...
 
Super kill δε τα χώνεψα ποτε.... είδικα τα κόκκινα... τα κίτρινα με πολύ κρύο καααατι κάνουν... σίγουρα καλύτερα τα tordo τολη...
Τα dynamic 30 και τα diva 31 για εμένα εξαιρετικά και τα δύο.Καλό και το 33αρι του για τη τσίχλα.
 
Τα dynamic 30 και τα diva 31 για εμένα εξαιρετικά και τα δύο.Καλό και το 33αρι του για τη τσίχλα.
Γιάννη δε τα γνωρίζω αυτά φίλε καθόλου! Έχω σταματήσει να παίρνω έτοιμα.. σπάνια κανένα εδώ εκεί και αυτό από ανάγκη.. εάν έπαιρνα όμως θα ήταν σίγουρα από τον Ανδρέα ή από φαντομ...
 
Το εχω κανει ρε φιλε και ειναι σκετη παρανοια.
Χαιρετας τον μελλοθανατο σφιγγοντας του το χερι λεγοντας να ζησετε!!
Άσε καλύτερα........
Αυτά δν είναι για μας φιλαράκι....my man.
Καλύτερα σε μια άκρη να πιάνουμε στασίδι και να το παίζουμε.....Uncle Bens .sarcastic..sarcastic.....πετόντας τους μόνο ρύζι......very funny..very funny.
 
.terror. .terror. .terror. .pray to God.οι ιταλοί τρελάθηκαν το μαγαζι που τα πιρα μου ειπε οτι ειναι η τρίτη φορα που τα φερνει απο την αρχη της σαιζόν
View attachment 7573
Ο χριστός και η μάνα του.....:eek:

2,98 μωρέ και με 688 :eek:.....Υπερβολή μου φένεται...
 
Back
Top