Action cameras

Μου πρότειναν από σελίδα που ασχολείται με την action camera επίσης την ThiEYE 4K WiFi T5 action camera και την βρήκα σε προσφορά στα 99 ευρώ, γνώμες σας?
 
μπορεί να είναι με 30 fps άλλα εικόνα σε αφήνει πολλές φόρες με το στόμα ανοιχτό κρυστάλλινη εικόνα με πολύ έντονα χρώματα. βεβαία το θέμα είναι και τι ζητάς από μια κάμερα αυτονομία και 4K στο βουνό δεν πάνε μαζί για πολύ μεγάλη διάρκεια video άσε που ψήνετε κυριολεκτικά η κάμερα πιο καλά 1080p θες και 2-3 μπαταρίες μαζί πιο πολύ την έχω για time lapse και μικρού μήκους στιγμιότυπα. τώρα για αυτονομία και ευκρίνεια στο ζουμ και να μην φαίνονται σαν σπουργίτια τα θηράματα η shotkam είναι μονόδρομος.
τώρα για το 30 vs 60 στοιχηματίζω ότι πόλοι λίγοι θα καταλάβουν τα 30 από τα 60 όποτε πιο πολύ θα εστίαζα στο stabilizer πάρα στα fps.
6814
 
Σήμερα παρέλαβα τελικά τη νέα μου καμερούλα AKASO Brave 4 4k
Έχει αρκετές ρυθμίσεις λειτουργίας, επέλεξα γωνία φακού στις 110 ° και αύριο θα κάνω δοκιμαστικες λήψεις....

host an image
Καλορίζικη Στέφανε.
Καλές καταγραφές κ με πολλά θηράματα... :)
 
Σήμερα παρέλαβα τελικά τη νέα μου καμερούλα AKASO Brave 4 4k
Έχει αρκετές ρυθμίσεις λειτουργίας, επέλεξα γωνία φακού στις 110 ° και αύριο θα κάνω δοκιμαστικες λήψεις....

host an image
[/QUOTE
Καλοριζικη Στέφανε,να τη χαρείς. Φαίνεται ποιοτική! Αναμένουμε βίντεο
 
Σήμερα παρέλαβα τελικά τη νέα μου καμερούλα AKASO Brave 4 4k
Έχει αρκετές ρυθμίσεις λειτουργίας, επέλεξα γωνία φακού στις 110 ° και αύριο θα κάνω δοκιμαστικες λήψεις....

host an image
Καλορίζικη Στέφανε,να τη χαρείς! Φαίνεται ποιοτική,αναμένουμε βίντεο
 
Σήμερα παρέλαβα τελικά τη νέα μου καμερούλα AKASO Brave 4 4k
Έχει αρκετές ρυθμίσεις λειτουργίας, επέλεξα γωνία φακού στις 110 ° και αύριο θα κάνω δοκιμαστικες λήψεις....

host an image

Στεφανε καλησπερα, ενδιαφερομαι να αγορασω ακριβως την ιδια καμερα, την εχεις χρησιμοποιησει καθολου στο κυνηγι να μας πεις την γνωμη σου,
ειναι αρκετα καλη απο οτι εχω δει, εχει χειριστηριο που ψαχνω και πολλα αξεσουαρ!
 
Μόλις παρελήφθη κύριοι! .terror.
NYFW95B.jpg
 
Back
Top