Mossberg Team

γιωργω έχω μια κανη breda με σημαδια στον αυλό ο οπιός είναι χρομιωμενος τι μπορω να κάνω μόνος μου κάνουνε η πετρες που είναι για κυλινδρακια φρένων αυτοκινιτου
Δεν ξέρω φίλε μου και δεν θα συνιστούσα κάτι.
 
Ξέρει κανείς αν εισάγεται η 930 sporting και από ποιόν επίσης το βάρος είναι πιο αυξημένο από την απλή. Μια προσπάθεια μέσω δικτύου για ανεύρεση πληροφοριών δεν απέδωσε καρπούς
 
Last edited:
είχα προσπαθήσει από Καλκαντζάκο να αγοράσω το συγκεκριμένο αλλά μετά από 2-3 τηλεφωνήματα και ενώ έβλεπα ότι δεν ασχολείται το παράτησα
Καλά δεν πάνε καλά στην αντιπροσωπεία μετά από κωλυσιεργία από μέρους τους και παρενεση μεγάλου καταστήματος, ζητάνε 1400 euro και ένα χρόνο αναμονή .Με αυτά τα χρήματα παίρνεις πολλαπλάσιας αξίας όπλο.
 
Θεοδωρε ειπες σε αλλο θεμα οτι μετα απο
ενα χρονο ελυσες την 930 αν καταλαβα καλα.
Πεσμου αν θες το συμπερασμα σου,ποιοτητα,εμπλοκη,δυσλειτουργια κλπ μιας κ απο την τελευταια που σε ρωτησα εχει περασει καποιο διαστημα.
 
Θεοδωρε ειπες σε αλλο θεμα οτι μετα απο
ενα χρονο ελυσες την 930 αν καταλαβα καλα.
Πεσμου αν θες το συμπερασμα σου,ποιοτητα,εμπλοκη,δυσλειτουργια κλπ μιας κ απο την τελευταια που σε ρωτησα εχει περασει καποιο διαστημα.
Τάσος έχω δύο 930 μια στην Αμερική DC και μια εδώ την πλαστική μαύρο εμηνα πολύ ευχαριστημένος από την DC και πήρα μια ίδια και εδώ από τουφέκια παρά πολύ καλή ως εξερετικη με μαμά τσοκ εμπλοκή μου έχει κάνει με 24 και 28 γρ όταν ήταν καινούργια μετά οκ με τα 28 τα 24 ώμος τα κάνει σηνεχια ,την χρησιμοποιώ ποιο πολύ στο βάλτο και με έχει ανταμείψει με το παραπάνω την καθαρησα εχτές ποιο πολύ από περιέργεια για να δω το πλαστικό μετά από περίπου 1000 σπαρα είχε πολύ βρώμα μέσα αλλά δουλευε κανονικά , είχε φάει και βροχή πολύ και είχε μαζέψει και λίγο λάσπη συνήθως καθάριζα μόνο την κανη και τα άλλα τα άφηνα
Για μένα το ζητούμενο είναι η βλητική απόδοση και μετά η λειτουργία η 930 έκτος από καλή κανη έχει και καλό μηχανισμό αλλά ένα καθαρησμα που και που το θέλει και ποιο πολύ γύρο από την αποθήκη όχι ώμος τρελή βρωμα
 
Είχα μια χραπα χρουπα και μου άρεσε πολύ η κανη της επησης είμαι αρώστος με τοις αχρωμιοτες έχω δύο ρεμη 1100 και 1187 και γι'αυτό πήγα στη μοση μιας και έχει καλητερο μηχανηζμο
Πιστεύω ότι είναι από τοις τελευταίες αχρωμιοτες που κυκλοφορούν σε μερικά χρωνια δεν θα υπάρχουν και είπα να στοκαρω
 
Χθες ήμουν στου κυργια και επομιζα την 930. Η κάννη ακόμα και εξωτερικά φαίνεται πάρα πολύ καλή δουλεια καθώς και η βαφή. Ρίγα απίστευτη. Άσχημο οπλο στην όψη χοντροκομενο αλλά μόλις την επομησεις τα ξεχνάς όλα. Εμενα μου ερχόταν 100% και με λίγη επιμήκυνση ακόμα καλύτερα.
 
Χθες ήμουν στου κυργια και επομιζα την 930. Η κάννη ακόμα και εξωτερικά φαίνεται πάρα πολύ καλή δουλεια καθώς και η βαφή. Ρίγα απίστευτη. Άσχημο οπλο στην όψη χοντροκομενο αλλά μόλις την επομησεις τα ξεχνάς όλα. Εμενα μου ερχόταν 100% και με λίγη επιμήκυνση ακόμα καλύτερα.

Πολυ ωραιο οπλο και σκυλι. Τα μονα αρνητικά για εμενα ειναι το βαρος του και το οτι δεν σου δινει επιλογη για εκδοση χωρις πορτινγκ. Πιστευω για οσους ενδιαφέρονται και με λιγα χρηματα παραπάνω ειναι καλυτερη επιλογη απο ενα μπαικαλ πχ
 
Back
Top