Κυνηγετικές περιπέτειες στη Νότιο Αφρική και στην Εσθονία.

Το πέρασμα που είδα από γερακοτσιχλες και τσίχλες σήμερα και χθες ήταν εντυπωσιακό. Είδα πάνω από δέκα χιλιάδες πουλιά. Υπολόγισα ότι αν κυνηγούσα τσίχλες όλη μέρα στο ίδιο μέρος μπορεί να έκανα και 200 αν δεν έχει όριο!!!!
 
Το πέρασμα που είδα από γερακοτσιχλες και τσίχλες σήμερα και χθες ήταν εντυπωσιακό. Είδα πάνω από δέκα χιλιάδες πουλιά. Υπολόγισα ότι αν κυνηγούσα τσίχλες όλη μέρα στο ίδιο μέρος μπορεί να έκανα και 200 αν δεν έχει όριο!!!!

Τους έδωσες συντεταγμένες για Ελλάδα?
 
Αληθεια ,σας παρέχουν και κλάρκ για να τις μεταφερετε ή θα μας ερθεις ξεμεσιασμένος ; .sarcastic.
Βάρα να το ευχαριστηθείς φίλε .
Δημήτρη καλό θα ήταν. Την τελευταία φορά πέρασα 30 που είχε κάνει η φύλαχτρα μου σε κρεμαστηρι αμερικανικό και με το ζόρι τις ανέβασα μέχρι τα γόνατα. Σήμερα η καλύτερη μέρα μέχρι τώρα με 46 πουλιά, αλλά είπα στο διοργανωτή να στείλει το βανάκι να τις πάρει!!!.sarcastic.
 
E ναι!!! Χωρίς πλάκα ποτέ στη ζωή μου δεν έχω ξαναδει τόσες πολλές τσίχλες στον αέρα!! Όλα τα είδη, οι μεγαλύτεροι αριθμοί όμως γερακοτσιχλες
Το Drake guardian τι λέει βλέπω το καινούργιο μοντέλο φοράς στυλακι είσαι χεχε .sarcastic.
 
Kσταπληκτικο μπουφάν έχω και το ανάλογο bib. Oλη μέρα έξω σε κρυο και βροχή και μένεις στεγνός και ζεστός!!!
Πιο από τα 4 της σειράς πήρες και πόσο αν επιτρέπεται?? Γιατί βλέπω γύρω στα 300-400 έχουν εκεί ανάλογα πιο θα πάρεις
Ναι το είδα το bib σε είδα στο fb φίλε μου
 
Έχω πάρει το guardian elite 3 in 1, 330 δολλαρια από Αμερική
Έγινε φίλε μου σε ευχαριστώ οπότε θες αν μπορείς γράψε στην ένδυση για τα συγκεκριμένα για όσους δεν ξέρουν σιγά σιγά να εξελισομαστε και εδώ στο ελλαδισταν χεχε .sarcastic.
 
Back
Top