Winchester Team

Το πρωτο που κοιταξα ηταν. Πεντακαθαρη
Στο μαστό της κάννης σου που έρχονται τα αέρια προς το πιστόνι....το λαστιχάκι (oring) υπάρχει....;;;;
Αλλιώς φιλαράκι...το νου σου το πιστόνι....μην έχει κάνει κανένα κρακ το ελατήριο στο εσωτερικό του..... :rolleyes: :oops:
Δν εξηγείται αλλιώς.
 
Στο μαστό της κάννης σου που έρχονται τα αέρια προς το πιστόνι....το λαστιχάκι (oring) υπάρχει....;;;;
Αλλιώς φιλαράκι...το νου σου το πιστόνι....μην έχει κάνει κανένα κρακ το ελατήριο στο εσωτερικό του..... :rolleyes: :oops:
Δν εξηγείται αλλιώς.
Οταν λες τον μαστο εννοεις εκει που ειναι και οι 2 τρυπες για τα αερια; το αλλαξα το λαστιχακι μπας και ειναι απο εκει. Το ελατηριο στο πιστονι φαινεται καλο.πως διαιρειται Το πιστονι;
 
Οταν λες τον μαστο εννοεις εκει που ειναι και οι 2 τρυπες για τα αερια; το αλλαξα το λαστιχακι μπας και ειναι απο εκει. Το ελατηριο στο πιστονι φαινεται καλο.πως διαιρειται Το πιστονι;
Βαγγέλι το πιστόνι ήταν το μόνο που δν τόλμησα να λύσω.....δίσταζα.....αλλιώς θα το είχα κάνει βίδες.... .sarcastic.
Επιδεί και εγώ δν είμαι "Πολυξερίδης" καλό θα ήταν να πας σε ένα οπλουργό να το κοιτάξει...και καλύτερα κιόλας.
 

Βαγγελη λυσε το βλεποντας το βιντεο και καθαρισε σχολαστικα.
Το κυριοτερο ομως ειναι να συγκρινεις οτι βγαζει αυτος να βγαζεις και συ.
Δες μηπως σου λειπει τιποτα οπωσ το μικρο ελατηριο που προαναφεραμαι.
Στο 3:55 φαινεται καθαρα.
 
To πιστόνι πρέπει να εννοεί....
Βαγγέλη αυτο λες ;
Λογικά ναι ρε Δημήτρη.
Σπάω το κεφάλι μου και δν θυμάμαι δακτυλίδι περετέρω κάπου αλλού.....
Μόνο το πιστόνι έχει...Ευτυχώς που δν έχω δίπλα μου την SX3........Φυτίλια θα την είχα κάνει ψάχτωντας το δακτυλίδι......

"Πούνε το,πούνε το το δακτυλίδι,ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις".... .sarcastic. .sarcastic.
 
Οχι κυριοι δεν ειμαι τοσο ασχετος. Η φωτογραφια ειναι απο το ιντερνετ
Ανάλογα το σωλήνα τις αποθήκης δεν είχαν όλες δαχτυλίδι κυρίως οι παλιοτερες αλλά από είδα οι 20αρες έχουν αυτό στην φωτογραφία
 
Ανάλογα το σωλήνα τις αποθήκης δεν είχαν όλες δαχτυλίδι κυρίως οι παλιοτερες αλλά από είδα οι 20αρες έχουν αυτό στην φωτογραφία
Το δικο μου ειναι 12αρι. Και ειναι 11 ετων, μολις ειχαν κυκλοφορησει ελλαδα
 
Οχι κυριοι δεν ειμαι τοσο ασχετος. Η φωτογραφια ειναι απο το ιντερνετ
Βαγγέλη δν σε είπε κανείς άσχετο...Απλά ψάχνώμαστε να βρούμε από τη μπορεί να προέρχεται η εμπλοκή.....εγώ πάντος δν το έχω συναντήσει αυτό το δαχτυλίδι σε SX3 Cal.12........
 
Το δικο μου ειναι 12αρι. Και ειναι 11 ετων, μολις ειχαν κυκλοφορησει ελλαδα
Ολοι ασχετοι ειμαστε λιγο πολυ...απλα αμα ολοι μαζι κανουμε μια προσπαθεια ισωςβγει καμμια εξυπνη λυση
.think.

Ελατηριο αποθηκης ποτε της αλλαξες τελευταια φορα;
 
Δεν αλλαξα ποτε, το οπλο φετος δουλεψε. Ο πατερας μου το πολυ να ειχε ριξει 100 φυσιγγια
Πήγαινε σε οπλουργό να το δεί Βαγγέλη....Κι αν δούλεψε φέτος το όπλο,αυτό δν έχει να κάνει....ίσως κάτι έτυχε να είναι ελαττωματικό....Πήγαινέ το δν είναι ντροπή...
 
Πήγαινε σε οπλουργό να το δεί Βαγγέλη....Κι αν δούλεψε φέτος το όπλο,αυτό δν έχει να κάνει....ίσως κάτι έτυχε να είναι ελαττωματικό....Πήγαινέ το δν είναι ντροπή...
Λοιπον μολις γυρισα απο οπλουργο , το ελυσε ο ανθρωπος το οπλο ειδε οτι ηταν καθαρο, ειδε και μετρησε αν υπαρχει φθορα καπου, το θεμα ειπε πως ηταν το δαχτυλιδι στην αποθηκαη, ειχε λεει φθαρει και σκαλωνε εστω και λιγο το πιστονι. Το αλλαξε το δοκιμασε ηταν οκ. Μου ειπε αν το ξανακανει να του το παω χωρις χρεωση γιατι μπορει να φταιει κατι αλλο. Του φανηκε βεβαια παραξενο να κανει εμπλοκες για την κατασταση του.
 
Λοιπον μολις γυρισα απο οπλουργο , το ελυσε ο ανθρωπος το οπλο ειδε οτι ηταν καθαρο, ειδε και μετρησε αν υπαρχει φθορα καπου, το θεμα ειπε πως ηταν το δαχτυλιδι στην αποθηκαη, ειχε λεει φθαρει και σκαλωνε εστω και λιγο το πιστονι. Το αλλαξε το δοκιμασε ηταν οκ. Μου ειπε αν το ξανακανει να του το παω χωρις χρεωση γιατι μπορει να φταιει κατι αλλο. Του φανηκε βεβαια παραξενο να κανει εμπλοκες για την κατασταση του.
Σου ευχόμαστε όλοι να είναι αυτό!διαφορετικά....πάει για τα X files το όπλο....
 
Back
Top