Προσφορές-Τιμές

Ποιος αποσπώμενος.....Άρχισαν οι αλλαγές πατριώτ....


Ποσο τα πηρες τελικά και απο που Μένιο;

Μήτσο είμαι κάτω στο χωριό, οπότε πήγαμε βόλτα στα 2 κυνηγομάγαζα της Καλαμάτας που απέχουν 50 μέτρα μεταξύ τους, Γιαννουλακης και Αγγελόπουλος ( Κουτουμάνος):cool:
Αυτά τα πήρα από τον Γιαννουλακη, 7,5 €... Έχει μεγάλη γκάμα και μέτριες τιμές :D
 
Μήτσο είμαι κάτω στο χωριό, οπότε πήγαμε βόλτα στα 2 κυνηγομάγαζα της Καλαμάτας που απέχουν 50 μέτρα μεταξύ τους, Γιαννουλακης και Αγγελόπουλος ( Κουτουμάνος):cool:
Αυτά τα πήρα από τον Γιαννουλακη, 7,5 €... Έχει μεγάλη γκάμα και μέτριες τιμές :D
Το κατάλαβα ότι εισαι κατω Μενιο.
Αν και έχουν αλλάξει τον συγκεντρωτήρα , αν και όποτε μπορέσεις κάνε καμιά δικιμούλα.
 
Μήτσο είμαι κάτω στο χωριό, οπότε πήγαμε βόλτα στα 2 κυνηγομάγαζα της Καλαμάτας που απέχουν 50 μέτρα μεταξύ τους, Γιαννουλακης και Αγγελόπουλος ( Κουτουμάνος):cool:
Αυτά τα πήρα από τον Γιαννουλακη, 7,5 €... Έχει μεγάλη γκάμα και μέτριες τιμές :D
Πάρε κάνα κουτάκι από τον Αγγελόπουλο, όπως λέει και μια ψυχή, είναι ότι πρέπει για να βγάζεις το κερί από τα αυτιά ...:oops:
 
Μόλις άνοιξα ένα 33αρι ... Δεν έχω ζυγαριά στο χωριό :cool:



anthropologist salary uk
Άρα πλέον μιλάμε για ένα άλλο φυσιγγι εντελώς διαφορετικό από το παλιό
MKttQW6.jpg

HdHaEB8.jpg

FuVrtAw.jpg
 
Το παλιο εχει 206 ,1,80 *33 με 686 καψουλι και συγκ..αποσπομενου πατου...το καινουργιο 1,70/75.*33 με gt21. Και καψουλι 688
Ηλια το θεωρω παρα πολυ καλο και το καινροργιο με τον gt, ανεβασα δυο τουφεκιες στο θεμα φυσιγγια για τη φασσα και πηγε παρα πολυ καλα
 
Ηλια το θεωρω παρα πολυ καλο και το καινροργιο με τον gt, ανεβασα δυο τουφεκιες στο θεμα φυσιγγια για τη φασσα και πηγε παρα πολυ καλα
Αυτη η μπορουτι ειναι τρομερη για μενα απο της κοριφαιες......αν και οχι πολυ διαδεδομενη στο χωρο της ιδιογομωσης
 
Back
Top