Rizzini Team

Παιδιά επιτέλους ήρθε χθες και το παρέλαβα, το πρώτο μου (μεταχειρισμένο βέβαια) Super Poze μάρκας Emilio Rizzini...
Το όπλο έχει βάρος 3,200kg είναι με σταθερά τσοκ 3* & 5* με 66cm κάννες και αυλό 18,4 με απλούς εξολκείς.....Το πήρα αποκλειστικά για κυνήγια φέρμας,αλλά αυτό δν σημένει πως δν θα το περπατήσω στην τσίχλα...:D
Θέλω να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο κατάστημα Ζαπαντούλης Ο.Ε από το οποίο αγόρασα το όπλο...Ο ιδιοκτήτης κατατοπιστικός και συνεργάσιμος.....Επίσης θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ένα μέλος του forum το Γιώργο (glek) από το Βόλο που με την καλή του διάθεση πήγε και είδε το όπλο από κοντά για να σιγουρευτώ για την αγορά του.....

Να και μερικές φωτό από το όπλο μου....


url=https://postimg.cc/ftrCQXVs]
20190627-180937.jpg
[/url]













Καλοριζικο με πολλες κι αξεχαστες τουφεκιες! Μπραβο και στον Γιωργο!
 
Παιδιά επιτέλους ήρθε χθες και το παρέλαβα, το πρώτο μου (μεταχειρισμένο βέβαια) Super Poze μάρκας Emilio Rizzini...
Το όπλο έχει βάρος 3,200kg είναι με σταθερά τσοκ 3* & 5* με 66cm κάννες και αυλό 18,4 με απλούς εξολκείς.....Το πήρα αποκλειστικά για κυνήγια φέρμας,αλλά αυτό δν σημένει πως δν θα το περπατήσω στην τσίχλα...:D
Θέλω να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο κατάστημα Ζαπαντούλης Ο.Ε από το οποίο αγόρασα το όπλο...Ο ιδιοκτήτης κατατοπιστικός και συνεργάσιμος.....Επίσης θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ένα μέλος του forum το Γιώργο (glek) από το Βόλο που με την καλή του διάθεση πήγε και είδε το όπλο από κοντά για να σιγουρευτώ για την αγορά του.....

Να και μερικές φωτό από το όπλο μου....


url=https://postimg.cc/ftrCQXVs]
20190627-180937.jpg
[/url]













Καλοντουφεκο Κώστα, να'σαι γερός να το χαρείς.
 
καλορίζικο Κώστα να το χαρείς !
Καλορίζικο Κωστή! Να σου κάνει όλα τα χατήρια!!!
Καλοντουφεκο Κώστα, να'σαι γερός να το χαρείς.
.shake hands. Καλορίζικο και καλοτούφεκο Κώστα, να το χαρείς .terror.
Κώστα καλορίζικο το εργαλείο. Σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς. Μπράβο και στον Γιώργο για την κίνηση του να σε βοηθήσει.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Να είστε καλά... :D
 
Παιδιά επιτέλους ήρθε χθες και το παρέλαβα, το πρώτο μου (μεταχειρισμένο βέβαια) Super Poze μάρκας Emilio Rizzini...
Το όπλο έχει βάρος 3,200kg είναι με σταθερά τσοκ 3* & 5* με 66cm κάννες και αυλό 18,4 με απλούς εξολκείς.....Το πήρα αποκλειστικά για κυνήγια φέρμας,αλλά αυτό δν σημένει πως δν θα το περπατήσω στην τσίχλα...:D
Θέλω να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο κατάστημα Ζαπαντούλης Ο.Ε από το οποίο αγόρασα το όπλο...Ο ιδιοκτήτης κατατοπιστικός και συνεργάσιμος.....Επίσης θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ένα μέλος του forum το Γιώργο (glek) από το Βόλο που με την καλή του διάθεση πήγε και είδε το όπλο από κοντά για να σιγουρευτώ για την αγορά του.....

Να και μερικές φωτό από το όπλο μου....


url=https://postimg.cc/ftrCQXVs]
20190627-180937.jpg
[/url]













Καλοριχτω Κωστα να το ευχαριστηθεις!
 
Καλοτουφεκο Κώστα, να σε κάνει χαρούμενο :)
Καλοριχτω Κωστα να το ευχαριστηθεις!
Κώστα καλορίζικο φίλε με πολλές και ωραίες τουφεκιές!
Ευχαριστώ ρε μαγκίτες....Να είστε καλά..... .shake hands.
Δεν κάνει για σένα αυτό το όπλο Κώστα,να μου το δώσεις εμένα αυτό .yelling.
Εσύ κύριε Άρη......Γέμιζε...και μη ερεύνα....yelling..sarcastic.
 
Back
Top