To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είχα crio plus αλλά χρειαζομουν απλα κάτι βαρυτερο
Έχουν περάσει από τα χέρια μου και ραφαελο κριό αλλά για ένα μικρό διάστημα και μαύρος αετός 1,δανεικός βέβαια,μου είχε κάνει πολύ καλή εντύπωση αν και ήταν κανόνι 76 πόντους φουλ τσοκ!
 
Πρώσοπικα εκτιμω τον aris kalamata διωτι είναι πραγματοκος λάτρης της φύσης εγώ για παράδειγμα τρελενομαι να μυριζω μπατακι στο γκιαουρ αντα οξυες μεσεδες στο βουνό και όσο απιστευτο σας φενετε δεν σηκωνω πόλες φορες το οπλο και θαυμαζω τα θυραματα να περνουν απο πάνω μου ειδηκα υδρόβια πραγματηκη μαγεία που δεν μπωρεις να ευχαρηστηθεις με ένα ακαριαιο μπαμ δωκιμαστετο και θα καταλαβεται τι ενοω και κάθε θυραμα που αφήνουμε είναι δέκα για του χρόνου αυτό ν έχετε στο μυαλό σας
 
θαυμαστε ένα καπρο να περνα με αυτόπεπιθηση απο μπσωστά σας ένα κοπαδι χήνες τρέλα ο ήχος των φτερών τους το μπιζ μπιζ των πρασινωκεφαλων όλα αυτά είναι ππράγματα που μονο ένας κυνηγος μπωρει να ζήσει απολαυστετο γτ μπωρει τα ππαιδιά μας μονο στις φοτο του γερου τους να δουν αυτά που ζούμε εμεις
 
Για σας παιδιά ειμαι απο Δραμα άρρωστος κυνηγός μέχρι πριν δυο χρόνια φέρμα και αφού εχασα τη σκυλιτσα μ σεττερ τώρα μονο καρτερι ξεκιναω τρυγωνι κάνα ορτυκακι με τι γιαγιά Gordon setter και (φασσα νωρίς λόγο ντοπιαρικων πλυθησμων) και φυσικά τσιχλα περπατιτο σε βάτους στο καμπο και τα υδρόβια για τα οποια τα παραταω ολααααα!
Τόλη καλώς ήρθες το Η.L.
Καλά ποσταρίσματα και καλή διαμονή.:)
 
αντε και απο φέτος το καλοκαίρι προς το τέλος του σκούροπευτιριο πιλινων δίσκων skeet trap sporting και κινούμενη φιγούρα αγριοχειρου παρακαλω ναι ναι και βραδυνες ωρες με ισχυρους προβολεις στο νόμο Δραμας περιοχη οχυρό δήμο νευροκοπιού αντε με το καλό γτ αμμα δε κάνω μπαμ κάτι με πιάνει και δε με παιρνει για ταξίδι Κομοτηνη η λαγγαδα διότι για εμένα αποτελει ταλεπωρια να ταξιδευω για δυο πουλές δυο κ τρις κ τέσσερις ώρες ευχηθητε μας κ γτ όχι επισκευθητε μας για ότι νεότερο θα σας ενημερωνω
 
προσοχη παρακαλω δε τα παιρνω απο κανένα συλογο αγαπω την τοπο μου και το κυνήγι και το τουφεκιδι και το σκοπευτιριο θα είναι ένα στολίδι για τον τοπο μου και μάλιστα μισή ώρα απ το σπιτι μου
 
Για σας παιδιά ειμαι απο Δραμα άρρωστος κυνηγός μέχρι πριν δυο χρόνια φέρμα και αφού εχασα τη σκυλιτσα μ σεττερ τώρα μονο καρτερι ξεκιναω τρυγωνι κάνα ορτυκακι με τι γιαγιά Gordon setter και (φασσα νωρίς λόγο ντοπιαρικων πλυθησμων) και φυσικά τσιχλα περπατιτο σε βάτους στο καμπο και τα υδρόβια για τα οποια τα παραταω ολααααα!
Τόλη, Καλώς Ήρθες!
 
Για σας παιδιά ειμαι απο Δραμα άρρωστος κυνηγός μέχρι πριν δυο χρόνια φέρμα και αφού εχασα τη σκυλιτσα μ σεττερ τώρα μονο καρτερι ξεκιναω τρυγωνι κάνα ορτυκακι με τι γιαγιά Gordon setter και (φασσα νωρίς λόγο ντοπιαρικων πλυθησμων) και φυσικά τσιχλα περπατιτο σε βάτους στο καμπο και τα υδρόβια για τα οποια τα παραταω ολααααα!
Καλώς ήλθες Τόλη στην παρέα μας :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top