Μάλλινη τάπα

Εχουν έρθει μέρες τώρα...
Επιδεί ψωνίζω από το Δήμα....κοιτούσα τν προειγούμενο μήνα ρουχισμό στο site του και τα Gigante τα είχε είδη πλασάρει στα ράφια του...;) Δν το ανάρτησα γιατί υπέθεσα πως θα τα έχετε είδη δει νωρίτερα από μ'ένα...:cool:
8,90€ με τα μεταφορικά 12,40€ λέτε να αξίζει;; Να είναι σαν το άλλο;;
 
Last edited:
Εχουν έρθει μέρες τώρα...
Επιδεί ψωνίζω από το Δήμα....κοιτούσα τν προειγούμενο μήνα ρουχισμό στο site του και τα Gigante τα είχε είδη πλασάρει στα ράφια του...;) Δν το ανάρτησα γιατί υπέθεσα πως θα τα έχετε είδη δει νωρίτερα από μ'ένα...:cool:
12,40€ λέτε να αξίζει;; Να είναι σαν το άλλο;;
8.90€ Κώστα! Είναι με τα μεταφορικά τόσο!
 
Εχουν έρθει μέρες τώρα...
Επιδεί ψωνίζω από το Δήμα....κοιτούσα τν προειγούμενο μήνα ρουχισμό στο site του και τα Gigante τα είχε είδη πλασάρει στα ράφια του...;) Δν το ανάρτησα γιατί υπέθεσα πως θα τα έχετε είδη δει νωρίτερα από μ'ένα...:cool:
12,40€ λέτε να αξίζει;; Να είναι σαν το άλλο;;
Ειναι φυσίγγι με ποιοτικά σκληρά σκάγια νικελ στα 750bar, φημίζεται για την κατανομή του και την διάτρηση του.
 
Ειναι φυσίγγι με ποιοτικά σκληρά σκάγια νικελ στα 750bar, φημίζεται για την κατανομή του και την διάτρηση του.
Λογικό!!
Αφού κρατάνε συγκέντρωση τα νίκελ....αλλά και 750bar.....:eek:
Γενικά κλωτσάνε τα μαλλινόταπα..;;
 
Σε σύγκριση με τα νορμαλ μολύβδινα έχουν λίγο απότομο λάκτισμα στον πίνακα. Στο κυνήγι δεν νομίζω να το καταλαβαίνεις. Τα μύθος που έχω ρίξει δεν με ενοχλούν με νικελ σκάγια στα ίδια bar. Τα tricolor36 στα 750b δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου με μολύβδινα.
 
Λογικό!!
Αφού κρατάνε συγκέντρωση τα νίκελ....αλλά και 750bar.....:eek:
Γενικά κλωτσάνε τα μαλλινόταπα..;;
Αυτό Κώστα μπορεί να είναι ποιο μαλακό γαλλικού τύπου βυσματωση συνθετικό υλικό μαζί με φελλό σε αντίθεση με την diana που είναι μονοκοματος χαρτοπολτος.
 
Γαμώτο!...
Μια χαρά την έβγαλα τόσα χρόνια με τους πλαστικούς συγκεντρωτήρες.
Ήταν ανάγκη να επιστρέψει η μόδα με τις μάλλινες τάπες;
...Το κέρατό μου!

85337456_chris_the_sheep-500x281.jpg
 
Back
Top