Τουρκικά όπλα

Έχει κάποιος άποψη για την beretta stoger 3000
Ειναι ακριβως στην φιλοσοφια της benelli ,φιλος που εχει την συνθετικη 2 χρνια δεν του εχει κανει ουτε μια εμπλοκη και με τουφεκια τρομερη ολα τα χωνευε.το παιδι ηθελε ενα καινουργιο οπλο αδρανια για να λιγοστεψει της τυχον εμπλοκες και του βγηκε πολυ καλο το περνει παντου και στα γουρουνια και δεν το λυπαται ειναι ενα εργαλειο.
 
Ειναι ακριβως στην φιλοσοφια της benelli ,φιλος που εχει την συνθετικη 2 χρνια δεν του εχει κανει ουτε μια εμπλοκη και με τουφεκια τρομερη ολα τα χωνευε.το παιδι ηθελε ενα καινουργιο οπλο αδρανια για να λιγοστεψει της τυχον εμπλοκες και του βγηκε πολυ καλο το περνει παντου και στα γουρουνια και δεν το λυπαται ειναι ενα εργαλειο.
Ακριβώς αυτό.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stoeger_Industries
https://www.shootingillustrated.com/articles/2014/9/30/stoeger-m3000-for-3-gun/
 
Ολλο φρουφρου και την ώρα που ειρθαν οι χηνες εκλησε το βίντεο αρπαξαν τους ΣΒΕ 3 Και ξαπλωσαν το μπουλουκι χαμο.
Καλημερα σε ολους!! Απο αυτα τα Τουρκικα εχει καποιος εμπειρια, δλδ να το εχει δουλεψει αρκετα?
 
Καλημερα σε ολους!! Απο αυτα τα Τουρκικα εχει καποιος εμπειρια, δλδ να το εχει δουλεψει αρκετα?
Δυστυχώς φιλέ μου αφού κυκλοφορούν Αμερική δεν υπάρχει περίπτωση να παίζει κάτι από θέμα αντοχής. Όσο και να μην το θέλουμε είναι μπροστά ακόμα και από πολλές Ιταλικές εταιρίες. Μόνο τα εργοστάσια τους να δεις.
 
Δυστυχώς φιλέ μου αφού κυκλοφορούν Αμερική δεν υπάρχει περίπτωση να παίζει κάτι από θέμα αντοχής. Όσο και να μην το θέλουμε είναι μπροστά ακόμα και από πολλές Ιταλικές εταιρίες. Μόνο τα εργοστάσια τους να δεις.

Kαλημέρα, και συμφωνώ ....ειδικά εάν είτε το πλαγιοκαννο akkar είναι μια αντιγραφη( σχεδον) του chapui!
Moύ αρέσει και η ασφαλιστή βάση του,ένα όμορφο λιτό όπλο .
Ειδικά το εικοσαρακι ζυγίζει και 2.5 κιλά! Το 12αρι απο2.6 μέχρι 2.8...
Αλλά για τα βγάζουν μόνο( ειδικά τα πλαγιοκαννα) μονοσκανδαλα?
Θα με έβαζε σε πειρασμό να αγόραζα το πρωτο τουρκικό όπλο μου:)
https://www.akkar.com.tr/churchill-520-2-534
 
Καλημερα σε ολους!! Απο αυτα τα Τουρκικα εχει καποιος εμπειρια, δλδ να το εχει δουλεψει αρκετα?
Καλημέρα από το χειμώνα είμαι κάτοχος μίας impala plus όπλο με λειτουργία αδράνειας διορθωμένο και στο benelli κλικ
Με αυλό 18.7 και τουφεκια μπάλα με τα εργοστασιακά τσοκ, πολύ καλά δείγματα πλαστικών και συναρμογής. Έχω ρίξει γύρω στις 350 τουφεκιες και η λειτουργία του απροβληματιστη, το μόνο μειων που με χαλάει είναι η υπερυψωμένη Ρίγα.
5z2w6v.jpg
 
Μηλοντας για όπλα και όχι κάνοντας εξοτερηκη πολητηκη. .....φυλε μου θα σε στεναχωρισο. Ο Άγγλος έχασε τα λόγια του
Πολύ σωστός. Απλά αφουγκράζονται καλύτερα την ανατολική οικονομική πραγματικότητα στην οποία ανήκει και η Ελλάδα.
 
Καλημέρα από το χειμώνα είμαι κάτοχος μίας impala plus όπλο με λειτουργία αδράνειας διορθωμένο και στο benelli κλικ
Με αυλό 18.7 και τουφεκια μπάλα με τα εργοστασιακά τσοκ, πολύ καλά δείγματα πλαστικών και συναρμογής. Έχω ρίξει γύρω στις 350 τουφεκιες και η λειτουργία του απροβληματιστη, το μόνο μειων που με χαλάει είναι η υπερυψωμένη Ρίγα.
5z2w6v.jpg
Καλοτουφεκο φιλε! Απο βαφες κανης, βασης κλπ. τι λεει? Σε τι τιμη την πηρες αν επιτρεπεται?
 
Καλημερα σε ολους!! Απο αυτα τα Τουρκικα εχει καποιος εμπειρια, δλδ να το εχει δουλεψει αρκετα?
Εχω μια churchil εδώ και 3 χρόνια.Εχω ρίξει γύρω στις 7500 φυσίγγια με τα 5000 να είναι ιδιογομωσεις.Προβληματα αντιμετωπισα όπως σπάσιμο εξωλκεα 2 φορές και μια φορά σιδηρόδρομο.Το όπλο το πήρα 400 ευρω και σκοπός μου ήταν να του βγάλω τα μάτια.Πιστευω ότι αν πας στην κατηγορία των 600,700 ευρώ σε τουρκικό δε θα υστερεί από άλλα όπλα.
 
Καλοτουφεκο φιλε! Απο βαφες κανης, βασης κλπ. τι λεει? Σε τι τιμη την πηρες αν επιτρεπεται?
Βαβη κάνης και βάσης αρκετά καλή, η βάση έχει πολύ καλή ανοδιωση τιμή 550ευρω όπως ανέφερα πιο πάνω το μόνο αρνητικό η υπερυψωμένη Ρίγα, την masai mara θα την έπαιρνα με κλειστά τα μάτια
 
Βαβη κάνης και βάσης αρκετά καλή, η βάση έχει πολύ καλή ανοδιωση τιμή 550ευρω όπως ανέφερα πιο πάνω το μόνο αρνητικό η υπερυψωμένη Ρίγα, την masai mara θα την έπαιρνα με κλειστά τα μάτια
Φιλε μου (σε πεθαναμε στις ερωτησεις:()! Στο κυνηγι τι θηραματα κυνηγησες μαζι της? Πως την ειδες? Πολυ καλη τιμη παντως!
 
Back
Top