Fabarm Elos N2 Sporting

Παιδιά το έχει κάποιος από το φόρουμ να μας πει τι λέει ,ρωτάω διότι σε αυτά τα λεφτά πραγματικά είναι μια εξαιρετική επιλογή και θέλω εφέτος να αγοράσω ένα όπλο για το σκοπευτήριο ,εάν κάποιος το έχει και έχει βγάλει συμπεράσματα ας μας τα πει .
 
Παιδιά το έχει κάποιος από το φόρουμ να μας πει τι λέει ,ρωτάω διότι σε αυτά τα λεφτά πραγματικά είναι μια εξαιρετική επιλογή και θέλω εφέτος να αγοράσω ένα όπλο για το σκοπευτήριο ,εάν κάποιος το έχει και έχει βγάλει συμπεράσματα ας μας τα πει .
Λευτέρη δεν το εχω το όπλο.αλλα αν αυτή τη στιγμή αγόραζα σκοπευτικο θα το επαιρνα.το θεωρώ και εγω φοβερη επιλογή οπως και το Axis H&S.σε αυτά τα χρήματα νομίζω ειναι κορυφή και τα δυο όπλα.
https://www.ehunter.gr/product/super-pose-fabarm-elos-axis-hs-76cm/
 
Παιδιά το έχει κάποιος από το φόρουμ να μας πει τι λέει ,ρωτάω διότι σε αυτά τα λεφτά πραγματικά είναι μια εξαιρετική επιλογή και θέλω εφέτος να αγοράσω ένα όπλο για το σκοπευτήριο ,εάν κάποιος το έχει και έχει βγάλει συμπεράσματα ας μας τα πει .
Λευτερη καλη επιλογη αλλα να δεις λιγο τις διαστασεις δινει το κοντακι σε σχεση με αυτες που εχεις εσυ για να υπολογιζεις ποσο θα παει γενικα ολο το μπατζετ αν θα χρειαστη να φτιαξεις κοντακι
επισεις σε χαμιλη τιμη βγαινει κ το winchester sellect sporting
 
Last edited:
εγώ θα προτιμούσα ένα Beretta 686 S.Pigeon Sporting ή με 400 παραπάνω ένα Beretta 690
Σωστός ,πήγα και το είδα το 690 και η αλήθεια είναι πως δεν κατάλαβα γιατί να πάρω το 690 και όχι το 686 και να γλυτώσω και 300 με 500 € ,όμως ρε Παύλο το κοντάκι δεν μου κάθησε καθόλου μα καθόλου και σίγουρα θα θέλει πολλές τροποποιήσεις και ελεγα μήπως το Ν2 μου έρχεται καλυτερα και το σκέφτηκα αυτό μιας και κανένα beretta δεν μου κάθεται καλά από την άλλη ότι fabarm έχω επωμισει μου κάθεται για κάποιον λόγο πολύ καλά το N2 όμως δεν το έχω επωμίσει .Μεταξύ του 686 είμαι και του Ν2 ,σκεφτόμουν και για skb αλλά το φοβάμαι μιας και δεν ξέρω τι γίνεται από ανταλλακτικά και σε περίπτωση βλάβης εάν θα γίνεται να λυθεί το πρόβλημα
 
Παιδιά το έχει κάποιος από το φόρουμ να μας πει τι λέει ,ρωτάω διότι σε αυτά τα λεφτά πραγματικά είναι μια εξαιρετική επιλογή και θέλω εφέτος να αγοράσω ένα όπλο για το σκοπευτήριο ,εάν κάποιος το έχει και έχει βγάλει συμπεράσματα ας μας τα πει .
Το εχει φιλαρακι και ειναι φοβερο οπλο που να σου πω την αληθεια δεν το περιμενα,το εχει με 81 ποντους καννη και εχει ενα απο τα καλυτερα ζυγισματα που το βρισκεις μονο σε παρα πολυ ακριβα οπλα.για της τουφεκιες του δεν χρειαζεται να πω κατι ,ολα τα πιατα σκονη,για μενα αυτο το οπλο ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη σε ποιοτητα και τιμη.
 
Το εχει φιλαρακι και ειναι φοβερο οπλο που να σου πω την αληθεια δεν το περιμενα,το εχει με 81 ποντους καννη και εχει ενα απο τα καλυτερα ζυγισματα που το βρισκεις μονο σε παρα πολυ ακριβα οπλα.για της τουφεκιες του δεν χρειαζεται να πω κατι ,ολα τα πιατα σκονη,για μενα αυτο το οπλο ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη σε ποιοτητα και τιμη.
Εγώ λέω να το πάρω με 76 ,νομίζω ότι λόγω του κυνηγιού και επειδή ανέκαθεν κυνηγαω με 66 καραμπίνα θα μου φανεί πολύ μακρύ το 81
 
Σήμερα ένα από τα elos n2 είχε γίνει μονοκαννο με πρόβλημα στην σκανδάλη και το δεύτερο από τότε που αγοράστηκε κουνάει παπια,,,γι'αυτό σας λέω περιμένετε και μη κάνετε βιαστηκες κινησεις
 
Last edited:
66 καραμπίνα=81 δικαννο
καραμπινα 71=δικανο 81
καραμπίνα 71=καραμπίνα 71
δίκαννο 81=δίκαννο 81
άλλα ζυγίσματα άλλα πιασίματα άλλες αποστάσεις μεταξύ των χεριών άλλα γυρίσματα άλλα γεμίσματα άλλα πράματα γενικά
με το δίκαννο είσαι κυνηγός με την καραμπίνα κυνηγάς ;)
εγώ καραμπινάκιας είμαι(δυστυχώς)με τεράστια αγάπη στα δίκαννα(ανωμαλία) :)
 
Back
Top