Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Περαστικά και γρήγορα Αργύρη .
 
Μας λαχτάρισε πάλι η ομάδα με τα χάλια της απόψε και βέβαια ασχέτως της νίκης οι μισοί παίχτες είναι ένα χάλι.Ούτε στον ΠΑΣ Γιάννενα δεν τους θέλουμε .
Αν δεν μπορούσαν να κερδίσουν τη φετινή ΑΕΚ καλύτερα να παρατάγανε τη μπάλα και να πηγαίνανε για ψάρεμα ..fishing.
 
Μας λαχτάρισε πάλι η ομάδα με τα χάλια της απόψε και βέβαια ασχέτως της νίκης οι μισοί παίχτες είναι ένα χάλι.Ούτε στον ΠΑΣ Γιάννενα δεν τους θέλουμε .
Αν δεν μπορούσαν να κερδίσουν τη φετινή ΑΕΚ καλύτερα να παρατάγανε τη μπάλα και να πηγαίνανε για ψάρεμα ..fishing.


Αν και τα αθλητικά απαγορεύτηκαν στο φόρουμ, κι επειδή όμως άνοιξε κουβέντα, ένα έχω να πω:
Μας την έφερε ο Ολυμπιακός σήμερα. Εμείς προετοιμαστήκαμε για ένα ημίχρονο. Δεν περιμέναμε να παίξει και δεύτερο...
.very funny.

.
 
Last edited:
Αν και τα αθλητικά απαγορεύτηκαν στο φόρουμ κι επειδή όμως άνοιξε κουβέντα, ένα έχω να πω:
Μας την έφερε ο Ολυμπιακός σήμερα. Εμείς προετοιμαστήκαμε για ένα ημίχρονο. Δεν περιμέναμε να παίξει και δεύτερο... .very funny.
Ας προσέχατε . Για μπάσκετ ήρθατε ;;;Τα παράπονα στον πρόεδρο σας .yel.
 
Ευχαριστώ ρε παιδιά λίγο καλύτερα τα πράγματα...:)
Η άνοιξη του καιρού από δω κ πέρα μας ξεγελάει κ τη αρπάζουμε με το παραμικρό με συνέπεια να μας πηγαίνει.........Σερπαντίνα....!! .sarcastic.
Σου εύχομαι περαστικά Αργυράκο.
Πλάκωσε κανένα μακαρόνι βραστό σχέτο......η ρύζι.....;)
 
Μας λαχτάρισε πάλι η ομάδα με τα χάλια της απόψε και βέβαια ασχέτως της νίκης οι μισοί παίχτες είναι ένα χάλι.Ούτε στον ΠΑΣ Γιάννενα δεν τους θέλουμε .
Αν δεν μπορούσαν να κερδίσουν τη φετινή ΑΕΚ καλύτερα να παρατάγανε τη μπάλα και να πηγαίνανε για ψάρεμα ..fishing.
διαφωνο εαν εμπενε το 2ο γκολ της ΑΕΚ στην αρχη του δευτερου ολα θα ηταν διαφορετικα
 
διαφωνο εαν εμπενε το 2ο γκολ της ΑΕΚ στην αρχη του δευτερου ολα θα ηταν διαφορετικα
Εγω Νίκο ήθελα να Τονίσω οτι η φετινή ΑΕΚ δεν έχει καμία σχέσει με την περσινή και αυτό φαίνεται.Απλά απόψε έκανε οτι καλύτερο μπορούσε στο πρώτο γιατί παιζόταν η δεύτερη θέση .Στάθηκε και τυχερή με τα λάθη του γαύρου ,ειδικά στη φάση του γκολ και αυτο είναι όλο.
 
Εγω Νίκο ήθελα να Τονίσω οτι η φετινή ΑΕΚ δεν έχει καμία σχέσει με την περσινή και αυτό φαίνεται.Απλά απόψε έκανε οτι καλύτερο μπορούσε στο πρώτο γιατί παιζόταν η δεύτερη θέση .Στάθηκε και τυχερή με τα λάθη του γαύρου ,ειδικά στη φάση του γκολ και αυτο είναι όλο.
ναι ρε
και εγω κατα τυχη πηγα και το ειδα δεν πολυασχολουμε με τετοιαfgr2fgr2
 
Εγω Νίκο ήθελα να Τονίσω οτι η φετινή ΑΕΚ δεν έχει καμία σχέσει με την περσινή και αυτό φαίνεται.Απλά απόψε έκανε οτι καλύτερο μπορούσε στο πρώτο γιατί παιζόταν η δεύτερη θέση .Στάθηκε και τυχερή με τα λάθη του γαύρου ,ειδικά στη φάση του γκολ και αυτο είναι όλο.
Η ΑΕΚ πέρυσι γ@μούσε κ δίκαια πήρε το πρωτάθλημα
Απόψε θα μπωρούσε να μας καθαρίσει με 0-2 κ όλα θα ήταν υπέρ της....Ο Ο.Σ.Φ.Π φέτος είναι η του ύψους ή του βάθους....Πουλάμε τη μπάλα για πλάκα.
Βούκοβιτς, Μεριά, Μπουχαλάκης, Μιράντα, Γκερέρο θέλουν δρόμο. Δν κάνουν
Ολόκληρος πόλεμος έγινε για την απόκτηση του Soldano κ ο Μαρτίνς μου τν έχει στον πάγκο....Έλεος....!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top