Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας! Μόλις τελείωσα τα χαϊδολογηματα με το μωρό.... Είχα να την καθαρίσω από τον Έβρο... Τη λυπήθηκα.... Ξύλα βρήκα, φύλλα βρήκα το πιστόνι είχε το χρώμα του Ροναλντινιο.... Λαδακι παίζει να είχε σε κάποιο σημείο μέσα στο κλείστρο....
Απορώ πως δεν μου έκανε εμπλοκή.
Την καθάρισα την άπλωσε λαδακι και είναι έτοιμη για το φινάλε!
Την κανη βαρέθηκα να την καθαρίσω .sarcastic.
Χαιρετώ σας από Γιάννενα! Ταξιδάκι τριήμερο επαγγελματικό (με ολίγη αναψυχή με γυναίκα και γιο) οπότε δεν έχει κυνήγι μέχρι την Κυριακή. Ότι είχε κόψει ο αέρας στην Κορινθία ήρθαμε να πάρουμε τη δόση μας και στην Ήπειρο ;)
Μιχάλη καλωσορίσατε, θα έχουμε καλό καιρό θα περάσετε όμορφα απλά θα έχει λίγη δροσουλα :D
 
Καλησπέρα σας! Μόλις τελείωσα τα χαϊδολογηματα με το μωρό.... Είχα να την καθαρίσω από τον Έβρο... Τη λυπήθηκα.... Ξύλα βρήκα, φύλλα βρήκα το πιστόνι είχε το χρώμα του Ροναλντινιο.... Λαδακι παίζει να είχε σε κάποιο σημείο μέσα στο κλείστρο....
Απορώ πως δεν μου έκανε εμπλοκή.
Την καθάρισα την άπλωσε λαδακι και είναι έτοιμη για το φινάλε!
Την κανη βαρέθηκα να την καθαρίσω .sarcastic.

Μιχάλη καλωσορίσατε, θα έχουμε καλό καιρό θα περάσετε όμορφα απλά θα έχει λίγη δροσουλα :D
:eek: Ρε ζαγάρι ,επιτρέπεται να αφήνεις το μωρό τόσο καιρό ακαθάριστο ;
Δε θα σε ξαναπαίξω .....yel.
 
:eek: Ρε ζαγάρι ,επιτρέπεται να αφήνεις το μωρό τόσο καιρό ακαθάριστο ;
Δε θα σε ξαναπαίξω .....yel.
Μήτσο δίκιο έχεις αλλά βαριόμουν ... αν την έβλεπες θα μου εριχνες μπινελίκια Χαχαχα!
Παρόλα αυτά με εντυπωσίασε που δούλευε απροβληματιστα .sarcastic.
Νίκο έχω και Μπενελι αλλά η βέλγα μου πήρε το μυαλό :D

Καληνύχτα σας!
 
Καλημέρα απο Ανατολική Αττικη.
ψιλοβροχο με αερα τουλάχιστον 8 μποφορ και ριπες που νομιζω οτι θα αναποδογυρισιυν το όχημα. Η θάλασσα περιττό να πω σε τι κατασταση ειναι.
Προσπάθησα να βγω απ το αμαξι και σταθηκε αδυνατο,πόσο μαλλον το να κατηφορίσω την πλαγιά.
Ειλικρινά ειναι τρομερή κατασταση που επικρατει και δεν ξέρω αν το επιχειρήσω ,αλλα ταυτόχρονα ειναι και ωραίο το σκηνικο και οι εικόνες.
Να επισημανω τα ντουμανια απο τις τσιχλες που είδα να περπατάνε στο δρομο ,ανήμπορες να πετάξουν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top