Αγορά καινούριας μπαγκαζιέρας

Συνάδελφοι καλησπέρα.
Κάνω μια έρευνα αγοράς για μπαγκαζιερα μεταφοράς σκύλων. Δυστυχώς οι επιλογές φαίνεται να είναι περιορισμένες στην Αττική.
Όποιος έχει προηγούμενη εμπειρία και έχει μείνει ευχαριστημένος από την επιλογή του ας μας πει δυο λογια,θα βοηθήσει πολύ.
 
έχω πάρει μια μεταχειρισμένη απο φίλο και την έχουν και άλλοι γνωστοί μου και είναι πολύ ευχαριστημένη. Αν εξαιρέσεις το οικονομικό δεν θα ακούσεις παράπονα.
 
Εγώ έχω παρει armadio di cane...

Είναι πολύ λεπτό κοντρα πλακέ άρα ελαφρια κατασκευη με επιστρωση βακελίτη η οποία έχει καλή μόνωση και δεν έχει παθει τιποτα...με γελασε στα αξεσουαρ κλειδώματος τα οποία σκουριασανε αμεσως εντελώς ψεύτικα . Οι γωνιες καλές αλουμινίου.
Εγώ θα κοίταζα και μεταχειρισμένα αν δεν βιαζεσε έχει κατά καιρούς ευκαιριες .
 
Εγώ έχω παρει armadio di cane...

Είναι πολύ λεπτό κοντρα πλακέ άρα ελαφρια κατασκευη με επιστρωση βακελίτη η οποία έχει καλή μόνωση και δεν έχει παθει τιποτα...με γελασε στα αξεσουαρ κλειδώματος τα οποία σκουριασανε αμεσως εντελώς ψεύτικα . Οι γωνιες καλές αλουμινίου.
Εγώ θα κοίταζα και μεταχειρισμένα αν δεν βιαζεσε έχει κατά καιρούς ευκαιριες .

Σημαντικό αυτο που αναφέρεις γιατι κι αυτες δειχνουν πολυ καλές. κριμα που κάποιες λεπτομερειες χαλανε την εικονα.
 
Συνάδελφοι καλησπέρα.
Κάνω μια έρευνα αγοράς για μπαγκαζιερα μεταφοράς σκύλων. Δυστυχώς οι επιλογές φαίνεται να είναι περιορισμένες στην Αττική.
Όποιος έχει προηγούμενη εμπειρία και έχει μείνει ευχαριστημένος από την επιλογή του ας μας πει δυο λογια,θα βοηθήσει πολύ.
route 4=4 γιαννης σαλιαρης ,για παρτον ενα τηλεφωνο ειναι στην θηβων.
 
Back
Top