Cal.20

Ευχαριστώ παιδιά και στα δικά σας !
Γιαννη το βαρος μεγάλη υπόθεση στα ολοημερα περδικα μπεκατσα μόνο την μπενελα θα δουλεύω .

Όταν το δινω σε φίλο να περάσουμε ένας ένας κανενα γκρεμο κλαίνε.my man. από την αβάσταχτη ελαφρότητα
 
IMG-20181224-155541.jpg

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά ο άι Βασίλης ηρθε στο παρά 5.

Η ποιότητα του σε κανει να νοσταλγεις τα παλια ...

Μόνη "αβαρία" η καννη φουλ σταθερό λογικά θα την στειλω για σπείρωμα, παχος έχει άφθονο . Αν δεν γίνεται θα την κάνω σταθερό LM
πολύ ωραίο,καλορίζικο καλόκαφτο :)
 
IMG-20181224-155541.jpg

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά ο άι Βασίλης ηρθε στο παρά 5.

Η ποιότητα του σε κανει να νοσταλγεις τα παλια ...

Μόνη "αβαρία" η καννη φουλ σταθερό λογικά θα την στειλω για σπείρωμα, παχος έχει άφθονο . Αν δεν γίνεται θα την κάνω σταθερό LM
Καλοριζικο Νικο!!
Πολύ ομορφο!!
 
IMG-20181224-155541.jpg

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά ο άι Βασίλης ηρθε στο παρά 5.

Η ποιότητα του σε κανει να νοσταλγεις τα παλια ...

Μόνη "αβαρία" η καννη φουλ σταθερό λογικά θα την στειλω για σπείρωμα, παχος έχει άφθονο . Αν δεν γίνεται θα την κάνω σταθερό LM
καλοριχτη Νικο να την χαρεις!
 
IMG-20181224-155541.jpg

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά ο άι Βασίλης ηρθε στο παρά 5.

Η ποιότητα του σε κανει να νοσταλγεις τα παλια ...

Μόνη "αβαρία" η καννη φουλ σταθερό λογικά θα την στειλω για σπείρωμα, παχος έχει άφθονο . Αν δεν γίνεται θα την κάνω σταθερό LM
καλοριχτο να ειναι νικο ...να το χαρεις
χρονια πολλα
 
Ωραίες τουφεκιές στις τσίχλες με ένα όπλο που θα ήθελα πολύ να είχα στον οπλοβαστό μου! (Beretta Urica 2 Cal 20)

Και γω το ίδιο Γιώργο συνδυάζει για μένα το παρελθόν και το μέλλον της εταιρείας σε δωδεκαρι τα κατάφερα σε εικοσαρι μπορεί ίσως κάποια στιγμή .
 
Kαλημέρα παιδιά...Για όσους έχουν κάποιο πλαγιοκαννο cal.20 , μπορούν να μου πουν διαστάσεις ( πραγματικες διαστασεις 20αριου, και οχι σαν 20αρι) μπασκουλας , και Καννών στην μπαμπούλα από πάνω ( στα ημι- σφαιρια) που κλείνει το όπλο?
Ευχαριστω:)
 
Kαλημέρα παιδιά...Για όσους έχουν κάποιο πλαγιοκαννο cal.20 , μπορούν να μου πουν διαστάσεις ( πραγματικες διαστασεις 20αριου, και οχι σαν 20αρι) μπασκουλας , και Καννών στην μπαμπούλα από πάνω ( στα ημι- σφαιρια) που κλείνει το όπλο?
Ευχαριστω:)

Δεν έχει κανένας σας ωρέ κανονικό 20αρι πλαγιοκαννο o_O ?
Όλοι καραμπινακιδες και σουπερποζεραδες ειστε .hair. ?
:):):)
 
Nαι, τα εχω δει...βεβαια, τα aya N.3 που τα έχει 1880/2000 νομίζω είναι πολλά....Στην Αγγλία τα βρίσκεις 500/700 ευρώ...
Βέβαια, δεν ξέρω πόσα είναι τα έξοδα να το φέρεις στο μαγαζί σου, αλλά νομίζω είναι μεγάλη η διαφορά....
Εγώ άλλο ρωτάω...όποιος έχει ένα πλαγιοκαννο 20αρι, με πραγματικές διαστάσεις, εάν μπορεί, να μας δώσει διαστάσεις, να συγκρίνουμε με αντίστοιχο 12αρι...
 
Δεν έχει κανένας σας ωρέ κανονικό 20αρι πλαγιοκαννο o_O ?
Όλοι καραμπινακιδες και σουπερποζεραδες ειστε .hair. ?
:):):)
Έχει ένα varini zanano ο ξάδερφος μου που το είχα κυνηγήσει πρόπερσι σχεδόν όλη τη σεζόν. Θα πάω αύριο από το σπίτι του να το μετρήσω. Οι διαστάσεις του φυσικά είναι αυτές που πρέπει.
Υπομονή μέχρι αύριο......
Αυτό εδώ είναι.......

contagion movie plot
 
Φαρμακι αλλά πανέμορφα και τα aya και τα Victor sarasqueata που εχει

Και εγώ τα ζαχαρώνο, αλλα όπως λέει και ο φίλος παραπάνω ειναι λίγο υπέρ εκτιμώμενα.
Υπερεκτιμημενα όσο δε πάει.
Μια ματιά στις τιμές των ισπανικών sabel σε σχέση με την Αγγλία θα καταλάβετε τι εννοώ, ποσω μάλλον σε ποιό ανώτερα ποιοτικά.
 
Back
Top