Beeper

Μίλτο αν μιλάς για αυτό το leader

το έχω δύο χρόνια και τώρα πάει στα τρία, μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο θέμα, πολλή καλή ακουστικοτητα σε μεγάλες αποστάσεις, έχει φάει πολλή νερό και η μπαταρία μου βγάζει σχεδόν ολη τη σεζόν.
Αυτο ελεγα Γιαννη και θυμομουν οτι το χεις εσυ..μακαρι να μπορουσα αληθεια να δωσω για μπερετι αλλα με μικρο παιδι και χιλια δυο τελη κλπ που εχουμε ολοι δεν μενει σαλιο..σου βαραει καλα ή κανει που και που τα δικα του;απο νερα που εχουμε το ειδα σε βιντεο που ο ανθρωπος το βαζει ολο στο νερο και μετα ακουγεται..ειδικα αυτο στα δικα μας μερη ειναι βασικο
 
Αυτο ελεγα Γιαννη και θυμομουν οτι το χεις εσυ..μακαρι να μπορουσα αληθεια να δωσω για μπερετι αλλα με μικρο παιδι και χιλια δυο τελη κλπ που εχουμε ολοι δεν μενει σαλιο..σου βαραει καλα ή κανει που και που τα δικα του;απο νερα που εχουμε το ειδα σε βιντεο που ο ανθρωπος το βαζει ολο στο νερο και μετα ακουγεται..ειδικα αυτο στα δικα μας μερη ειναι βασικο
Μίλτο όλο αυτό το καιρό δουλεύει απροβλημάτιστα, ποτέ δεν μου έχει κάνει το παραμικρό. Πιστεύω είναι μία πολλή καλή επιλογή τελικά.
 
Μίλτο όλο αυτό το καιρό δουλεύει απροβλημάτιστα, ποτέ δεν μου έχει κάνει το παραμικρό. Πιστεύω είναι μία πολλή καλή επιλογή τελικά.
Μακαρι Γιαννη γιατι εχω μεινει ξεκρεμαστος 2 μερες τωρα..με δανεικο πηγαινω..οχι βεβαια οτι καθοντε τα πουλια στην φερμα αλλα αν ξεμακραινει το σκυλι πανω απο 100 μετρα δεν ξερεις τι σου γινεται..μαλλον σε αυτο θα παω και οσο βγαλει!
 
Μίλτο αν μιλάς για αυτό το leader

το έχω δύο χρόνια και τώρα πάει στα τρία, μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο θέμα, πολλή καλή ακουστικοτητα σε μεγάλες αποστάσεις, έχει φάει πολλή νερό και η μπαταρία μου βγάζει σχεδόν ολη τη σεζόν.
Εδώ η σκυλίτσα που το φοράει.
εμενα αυυτο παιδια δεν μου κρατησε ουτε μια σεζον μετα απο κανα διμηνο αρχισε και κολλουσε και το κακο ειναι πωε ο μηχανισμος ειναι φιξ δεν ανοιγει η πλακετα να δεις τι γινεται , εγω παντος δεν θα το ξανααγοραζα
 
Καλο ειναι να προτιμουμε μπιπερ κομπακτ δηλαδη μηχανισμος ηχειο ολα σε 1 αντεχουν πιο πολλη. Αυτα ομως που εχουν το ηχειο ψηλα ακουγονται καλυτερα. Τα επαναφορτιζομενα ειναι πιο αξιοπιστα σε σχεση με αυτα που αλλαζουν μπαταρια.
 
Θα το κοιτάξω Χρήστο, το βάζω έτσι για να πηγαίνει ο ήχος προς τα κάτω για να μην κουφαινει το σκυλί. Αν και πιστεύω το ιδανικό μπιμπερ για να μην ενοχλεί το σκυλί είναι αυτά με το ηχείο πάνω από το κεφάλι.
Αν κάνω κάποιο λάθος παρακαλώ διορθωστεμαι.
scott-hawk-beeper-4407-by-lovetts-212.jpg
Το ιδανικο μπιμπερ για να μην κουφαθη ο σκυλος ειναι οσο το δυνατον πιο μακρια απο το κεφαλι, στην μεση του ζωου. Το εχω δει σε 1 dvd απο ισπανια δυστηχως σε οσα σκυλια δοκιμασα να το βαλω στην μεση αντιδρουν
 
Ολα τα σκυλι που εχω δει να κυνηγουν για χρονια με μπιπερ, ολα μετα τα 8 τους χρονια εχουν προβληματα ακοης
πρωβλημα ακοης φιλεμου σακι ειναι γιατι μετα τα 8 ετων αρχηζη και μεγαλωνη το σκυλιιιιι και οχι απο τα μπιπερ,,,,,,,,,,ενα σκυλι 8 ετων εχη φωτρομενα στην πλατητου 56 χρονια δικαμαςςςς εεεεεεεεε και εγω στα 50αντα παω και αρχησαμε να μην ακουμε καλα ωπος καποτεεεεε.xm..xm. δικημου γνωμη φιλε οκ οκ .my man.
 
Αυτα του Ρουσπυ ειχα δυο..για μια σεζον καλα ειναι αλλα μετα το χαος..η αληθεια ειναι οτι τα λεφτα που εχω δωσει μεχρι τωρα επερνα ενα μπερετι απ την αρχη και θα καθαριζα..καλα να παθω


και εγω δυστηχος το πειρα στα 2 πρωτα κηξηγια βγηκε οφ
το εστειλα πισω οπου ηταν μεσα στην εγγηηση και μου το στηλαν με ταχημεταφορηκη και πληροσα για το πεχνιδη του jambo 10 ευρω..
 
Επειδη εχω κ ποιμενικους στο ιδιο υποστεγω με την ιδια διατροφη πιστεψεμε η διαφορα ειναι μεγαλη κ δεν αναφερομαι σε σκυλια που παρουσιαζουν ωτιτιδες αλλα σε υγειη
 
φιλαρακιμου δεν εχη που το πηρε του ρουσου 2 3 μηνες και τα επαιξεεεε,,χωρις να θελω να πω λογια για τον ανθρωπο αλα κοματια που βγαινουνε με 40 ευρω δεν δηνω εμπιστοσινηηηη.xm..xm.
 
Back
Top