Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Καλά περάσαμε χθες βραδυ με όλη την παρέα και χαρηκα που ειδα όλα τα παιδιά.
Με κρασιά ,τσίπουρα,μπριζολάκια ,πρόβατο και με πολύ κουβεντούλα ,η ώρα πήγε 1,30 χωρίς να το καταλάβουμε.
Φωτογραφικό υλικό μην περιμένετε γιατι δεν υπάρχει.
 
Καλά περάσαμε χθες βραδυ με όλη την παρέα και χαρηκα που ειδα όλα τα παιδιά.
Με κρασιά ,τσίπουρα,μπριζολάκια ,πρόβατο και με πολύ κουβεντούλα ,η ώρα πήγε 1,30 χωρίς να το καταλάβουμε.
Φωτογραφικό υλικό μην περιμένετε γιατι δεν υπάρχει.
Πάντα τέτοια.
Όσο για τις φωτογραφίες καταλαβαίνω οτι ειναι θέμα Εθνικής Ασφαλείας, λογω παραμεθορίου :)
Τελος, περιμένουμε τις εμπειρίες σου για αναβάθμιση της ...ατζέντας στο επόμενο δικό μας συνέδριο.;)
Καλη επιστροφή.
 
Μπραβο ρε παλικάρια! Το σημαντικό είναι ότι περάσατε όμορφα. Μια χρονιά πρέπει να κανονίσουμε μια πανελλήνια συνεδρια! :) να είστε γέροι μέχρι την επόμενη φορά.
Με άσπρα μαλλιά !! ( όσοι θα έχουν γιατί εγώ δεν έχω είδη ) :)
 
Πάντα τέτοια.
Όσο για τις φωτογραφίες καταλαβαίνω οτι ειναι θέμα Εθνικής Ασφαλείας, λογω παραμεθορίου :)
Τελος, περιμένουμε τις εμπειρίες σου για αναβάθμιση της ...ατζέντας στο επόμενο δικό μας συνέδριο.;)
Καλη επιστροφή.
Υπληρχε στενότης Σπύρο λόγω κόσμου ;)
 
Καλά περάσαμε χθες βραδυ με όλη την παρέα και χαρηκα που ειδα όλα τα παιδιά.
Με κρασιά ,τσίπουρα,μπριζολάκια ,πρόβατο και με πολύ κουβεντούλα ,η ώρα πήγε 1,30 χωρίς να το καταλάβουμε.
Φωτογραφικό υλικό μην περιμένετε γιατι δεν υπάρχει.
Ούτε εγώ μπόρεσα να έρθω . Καθισα μέχρι αργά να τελειώσω το κάψιμο από τα κλαδιά στο κτήμα ,κι μεχρι να πάω σπίτι πηγε 6.30 . Δεν είχα κουράγιο να ανέβω πάνω . Υπόσχομαι στο επόμενο θα είμαι παρών να είμαστε καλά .
 
Πάντα τέτοια..........
Τελος, περιμένουμε τις εμπειρίες σου για αναβάθμιση της ...ατζέντας στο επόμενο δικό μας συνέδριο.;)
Καλη επιστροφή.
Σαν να έχει "καθίσει" το θέμα.:(
Μπουχτίσαμε απο τα πολιτικά θέματα, συνέδρια και πλειοψηφίες ή είμαστε κουρασμένοι απο τις πολλές κυνηγητικές εξόδους με τα πολλά ...όρια και υποχρεώσεις μαδήματος ; :mad:
Γιαααά να οργανωθούμε σιγά - σιγά ;).
Ποιός θα μπει μπροστάρης ;
 
Σαν να έχει "καθίσει" το θέμα.:(
Μπουχτίσαμε απο τα πολιτικά θέματα, συνέδρια και πλειοψηφίες ή είμαστε κουρασμένοι απο τις πολλές κυνηγητικές εξόδους με τα πολλά ...όρια και υποχρεώσεις μαδήματος ; :mad:
Γιαααά να οργανωθούμε σιγά - σιγά ;).
Ποιός θα μπει μπροστάρης ;
Σπύρο θα οργανώσουμε την πίτα μας σε λίγες ημέρες. Απλά έχουμε κάτι θέματα στην διαχείριση αυτή την περίοδο και δεν υπάρχει χρόνος.
 
Σπύρο θα οργανώσουμε την πίτα μας σε λίγες ημέρες. Απλά έχουμε κάτι θέματα στην διαχείριση αυτή την περίοδο και δεν υπάρχει χρόνος.
Βασίλη τι θα λέγατε η κοπή να συνδυαστεί με ένα ολοήμερο κοντινό κυνήγι; Μπορούμε πχ να πάμε Τανάγρα, η περιοχή είναι μεγάλη και άνετα μπορεί να "φιλοξενήσει" όσα άτομα θα έρχονταν στην κοπή πίτας. Ξεκινάμε πρωινό κυνήγι, μεσημέρι δίνουμε ραντεβού σε ταβέρνα για κοψίδια και κοπή πίτας και μετά συνεχίζουμε όσοι θέλουμε για απογευματινό. Τι λέτε;
 
Βασίλη τι θα λέγατε η κοπή να συνδυαστεί με ένα ολοήμερο κοντινό κυνήγι; Μπορούμε πχ να πάμε Τανάγρα, η περιοχή είναι μεγάλη και άνετα μπορεί να "φιλοξενήσει" όσα άτομα θα έρχονταν στην κοπή πίτας. Ξεκινάμε πρωινό κυνήγι, μεσημέρι δίνουμε ραντεβού σε ταβέρνα για κοψίδια και κοπή πίτας και μετά συνεχίζουμε όσοι θέλουμε για απογευματινό. Τι λέτε;
Λεωνίδα καλή ιδέα και το έχουμε κάνει και στο παρελθόν. Επειδή συνηθίζουμε να βγαίνουμε με τις γυναίκες μας μαζί στην κοπή, τα τελευταία χρόνια την κάνουμε σε μαγαζί. Ίσως και να κάνω και λάθος αλλά αν είναι να μαζευτούμε 10 άτομα στην κοπή σε μαγαζί, στο βουνό θα μαζευτούμε οι μισοί!
 
Λεωνίδα καλή ιδέα και το έχουμε κάνει και στο παρελθόν. Επειδή συνηθίζουμε να βγαίνουμε με τις γυναίκες μας μαζί στην κοπή, τα τελευταία χρόνια την κάνουμε σε μαγαζί. Ίσως και να κάνω και λάθος αλλά αν είναι να μαζευτούμε 10 άτομα στην κοπή σε μαγαζί, στο βουνό θα μαζευτούμε οι μισοί!
Α ok, δεν το ήξερα ότι παίζει και θηλυκή παρέα! Θα φέρω και εγώ τη δική μου τότε, που μου κάνει παράπονα ότι προτιμώ το δίκαννο απ´ αυτήν! :)
 
Λεωνίδα καλή ιδέα και το έχουμε κάνει και στο παρελθόν. Επειδή συνηθίζουμε να βγαίνουμε με τις γυναίκες μας μαζί στην κοπή, τα τελευταία χρόνια την κάνουμε σε μαγαζί. Ίσως και να κάνω και λάθος αλλά αν είναι να μαζευτούμε 10 άτομα στην κοπή σε μαγαζί, στο βουνό θα μαζευτούμε οι μισοί!
Bill εγω πιστευω οτι μια κοντινη συναντηση στην υπαιθρο για κυνηγι και μετα κοψιμο της πιτας σε μια ταβερνα θα ηταν ολα τα λεφτα
Βεβαια το καλυτερο ειναι και το ψησιμο στην υπαιθρο να αναπνευσουμε λιγο οξυγονο μακρια απο τις κωλοταβερνες
Ας αφησουμε τις γυναικες στο σπιτι :p
για 6 μηνες μετα την ληξη τα ΣΚ θα τις τρωμε στην μαπα :p:p:p:p.yel.
 
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή όπως είχα πει πριν λίγο καιρό έχουμε κάποια προβλήματα στη διαχείριση δεν υπήρχει χρόνος για να οργανώσουμε κάτι. Θα προσπαθήσω μέσα στο ΣΚ να κανονίσω όμως και θα σας ενημερώσω έγκαιρα. Κρατήστε όμως το βράδυ του Σαββάτου 16 Φεβρουαρίου σαν μια πρώτη ημερομηνία :)
 
Back
Top