Remington Team

Όμορφο όπλο και φαίνεται στιβαρό και προσεγμένο όσο να ναι. Το κλείστρο πιο ενισχυμένο με τις οπές που φτιάχνουν για tactical costum. 18,7 ο αυλός, σωστά?? Πάντως είσαι τυχαιρος που δεν έχεις θέματα,σημαίνει ότι την προσέχεις. Το θέμα είναι κάνουν για τις απλές 1100 τα μέρη του συστήματος?
 
Όμορφο όπλο και φαίνεται στιβαρό και προσεγμένο όσο να ναι. Το κλείστρο πιο ενισχυμένο με τις οπές που φτιάχνουν για tactical costum. 18,7 ο αυλός, σωστά?? Πάντως είσαι τυχαιρος που δεν έχεις θέματα,σημαίνει ότι την προσέχεις. Το θέμα είναι κάνουν για τις απλές 1100 τα μέρη του συστήματος?
18.7 αυλος και 6 εκατοστα κωνος και αχρωμιωτη κανη 66 ποντους και με το Κικς πλεον μονιμα πανω ειναι 70
 
18.7 αυλος και 6 εκατοστα κωνος και αχρωμιωτη κανη 66 ποντους και με το Κικς πλεον μονιμα πανω ειναι 70
Άλεξ 66 cm κάννη καί long range ντουφεκιά δέν παντρεύονται ρε φίλε .hair.
Mιά 76άρα αχρωμίωτη κάννη 2** κάνει άλλα πράγματα .
Καλά ,πολύ καλά τα πάς σε φάσσα με 26'' κάννη .
 
Άλεξ 66 cm κάννη καί long range ντουφεκιά δέν παντρεύονται ρε φίλε .hair.
Mιά 76άρα αχρωμίωτη κάννη 2** κάνει άλλα πράγματα .
Καλά ,πολύ καλά τα πάς σε φάσσα με 26'' κάννη .
71 66 για όλα τα κυνήγια. Την φάσσα φίλε δεν την κυνηγάς μόνο σε ανοιχτό πεδιο:).
 
Άλεξ 66 cm κάννη καί long range ντουφεκιά δέν παντρεύονται ρε φίλε .hair.
Mιά 76άρα αχρωμίωτη κάννη 2** κάνει άλλα πράγματα .
Καλά ,πολύ καλά τα πάς σε φάσσα με 26'' κάννη .
Εγω τα παντρεψα μια χαρα Λαμπη ειδικα τωρα με το kicks, οι πολυ μακριες κανες βοηθουν στην σκοπευτικη γραμμη αλλα δεν εχω προβλημα και με την 66 ετσι εχω συνηθισει
 
Εγω τα παντρεψα μια χαρα Λαμπη ειδικα τωρα με το kicks, οι πολυ μακριες κανες βοηθουν στην σκοπευτικη γραμμη αλλα δεν εχω προβλημα και με την 66 ετσι εχω συνηθισει
66?!!!σε φαντάζομαι πίσω από 76 που θα βαράς!!!μπραβο
 
Οι πιό διάσημοι φασσάδες τις κυνηγούν με 81 cm αγαπητέ κ full -full o7u
Δεν διαφωνώ φίλε, γνώμη μου είναι ότι μια τέτοια επιλογή έχει να κάνει με πολύ ψαγμενα πράματα που είναι ελάχιστα ορατά στο μάτι ενός μέσου κυνηγού ,μπορεί και πάνω, και με παλιές αντιλήψεις όσον αφορά τα μήκη των Καννών. Να σου πω την αλήθεια θα θελα μια 76 για τέτοια κυνήγια, Γενάρη μήνα πχ στην βοσκή η ημερισιο υδρόβιων . Γιατί να μην πάω όμως σε αυτό που έχω μάθει και με καλύπτει σε ένα μεγαλύτερο εύρος επιλογών.?

Οι πιό διάσημοι φασσάδες τις κυνηγούν με 81 cm αγαπητέ κ full -full o7u
 
Άλεξ 66 cm κάννη καί long range ντουφεκιά δέν παντρεύονται ρε φίλε .hair.
Mιά 76άρα αχρωμίωτη κάννη 2** κάνει άλλα πράγματα .
Καλά ,πολύ καλά τα πάς σε φάσσα με 26'' κάννη .

Οι πιό διάσημοι φασσάδες τις κυνηγούν με 81 cm αγαπητέ κ full -full o7u

2iw3o1j.jpg
 
Κλασικά καρτέρι τουφέκια ,όπλα άλλης φιλοσοφίας,ατσάλι και καρύδια οκ όλα αυτά συμφωνώ απόλυτα. Εγώ το είπα παραπάνω γιατί ο φίλος δεν κυνηγά μόνο καρτέρι σε ανοιχτό πεδιο και την έχει βρει με το τσοκ και τα φυσιγγια
 
Back
Top