Ένδυση

Καλησπέρα σας
Αν και δυσκολεύτηκε με το νούμερο ..ο Αλέξης τέλειο παιδί..
Τελικά πήρα το gamo voras
Στην πράξη τώρα θα δούμε ..Όμορφο είναι ωραία έκατσε πάνω μου
Το έχει κανένας άλλος χριστιανός εδώ μεσα?
Περικλή εσύ ήσουν εχθές το απόγευμα που είδες το κοφρα του τοξότης και πήρες τελικά το βόρας; φορούσες και ένα τσαντάκι μπανάνα. Μιλήσαμε κιόλας..
 
Σας ευχαριστώ αλάνια μου, το ψάχνω ακόμα. Θέλω κάτι να με κρατάει ζεστό σε θερμοκρασίες κοντα στο μηδέν έως αρκετά κάτω. Στα ζόρια να βάζω και το ισοθερμικό και να μην νειώθω. Στο καρτέρι χαλιέμαι αν δεν είμαι ζεστός. Τιμή έως 60 ευρω έλεγα περίπου. Μαζι και με το ισοθερμικό θα κάνει δουλειά πιστεύω.
 
Σας ευχαριστώ αλάνια μου, το ψάχνω ακόμα. Θέλω κάτι να με κρατάει ζεστό σε θερμοκρασίες κοντα στο μηδέν έως αρκετά κάτω. Στα ζόρια να βάζω και το ισοθερμικό και να μην νειώθω. Στο καρτέρι χαλιέμαι αν δεν είμαι ζεστός. Τιμή έως 60 ευρω έλεγα περίπου. Μαζι και με το ισοθερμικό θα κάνει δουλειά πιστεύω.
Δύσκολα θα βρεις σε αυτά τα χρήματα, αυτό που γυρεύεις.
Τα παραπάνω παντελόνια ειναι σούπερ. Τα ειδα σήμερα στου Αλέξη και θα τα ανεβάσω αργότερα στους επαγγελματίες...
 
Σας ευχαριστώ αλάνια μου, το ψάχνω ακόμα. Θέλω κάτι να με κρατάει ζεστό σε θερμοκρασίες κοντα στο μηδέν έως αρκετά κάτω. Στα ζόρια να βάζω και το ισοθερμικό και να μην νειώθω. Στο καρτέρι χαλιέμαι αν δεν είμαι ζεστός. Τιμή έως 60 ευρω έλεγα περίπου. Μαζι και με το ισοθερμικό θα κάνει δουλειά πιστεύω.
Απόστολε δεν ξέρω αν ψάχνεις κάτι σε παραλλαγή και αν υπάρχει σε αυτό που προτείνω, αλλά σε καρτέρι υδροβίων έξω από νερά, έχω δοκιμάσει με επιτυχία παντελόνι για σκι. Δεν χαμπάριαζα τίποτα από κρύο.
 
Σας ευχαριστώ αλάνια μου, το ψάχνω ακόμα. Θέλω κάτι να με κρατάει ζεστό σε θερμοκρασίες κοντα στο μηδέν έως αρκετά κάτω. Στα ζόρια να βάζω και το ισοθερμικό και να μην νειώθω. Στο καρτέρι χαλιέμαι αν δεν είμαι ζεστός. Τιμή έως 60 ευρω έλεγα περίπου. Μαζι και με το ισοθερμικό θα κάνει δουλειά πιστεύω.
Εγώ Αποστόλη προτιμώ να βάζω ισοθερμικό μαζί με παντελόνι. Ο λόγος ότι μετά το καρτέρι αν θελήσω να κάνω περπατητό μπορώ να βγάλω το ισοθερμικό και να περπατήσω. Αν όμως φοράω πολύ χοντρό παντελόνι θα σκάσω. Αν είσαι σίγουρος ότι όταν πας για καρτέρι θα κάνεις μόνο καρτέρι πάρε ένα παντελόνι με επένδυση και αντιανεμικό. Ο αδερφός μου έχει ένα παντελόνι για σκι το οποίο τον κρατάει στο κρύο αλλά αν μπει σε ασπάλαθο μέσα βγαίνει με αίματα..δεν του προσφέρει καμία προστασία από τα αγκάθια δηλαδή!
 
Χωρίς να επιμένω και τα δυο παντελόνια που ανέβασα στην ενότητα επαγγελματίες>Παρδαλάκης, ειναι παντελοναρες!!!!
Και για περπατητό και για στατικό κυνηγι. Δεν χαμπαριάζουν ουτε πουρνάρι,ουτε τιποτα, σε σκληρή χρήση.
Συμφωνώ με την λογική του Βασίλη, ως προς τα ισοθερμικά στους κάνοντας καρτέρι.
 
Παιδιά, σήμερα παρέλαβα το μπουφάν Deerhunter smalvile πράσινο...μου έκανε ευχάριστη έκπληξη ότι είναι και με ενίσχυση hitena ..φοβερη ποιότητα κατασκευής..
Aλλα...μου είναι μεγάλο λίγο.. .Την πάτησα στο μεγεθολογιο της εταιρίας.. Ενώ εί αι στο XL, είδα τα εκατοστά της εταιρίας, και νόμιζα ότι θα μου ήταν μικρό..ετσι παρήγγειλα το 2ΧL...και μου είναι λίγο μεγάλο.. .Είναι υπό σκέψη το πούλημα του..
 
Last edited:
Παιδιά, σήμερα παρέλαβα το μπουφάν Deerhunter smalvile πράσινο...μου έκανε ευχάριστη έκπληξη ότι είναι και με ενίσχυση hitena ..φοβερη ποιότητα κατασκευής..
Aλλα...μου είναι μεγάλο λίγο.. .Την πάτησα στο μεγεθολογιο της εταιρίας.. Ενώ εί αι στο XL, είδα τα εκατοστά της εταιρίας, και νόμιζα ότι θα μου ήταν μικρό..ετσι παρήγγειλα το 2ΧL...και μου είναι λίγο μεγάλο.. .Είναι υπό σκέψη το πούλημα του..
Τελικά, το έβαλα στις αγγελίες για δωσιμο.sarcastic.
 
Να σου πω την αλήθεια δεν ρώτησα...αλλα το προηγουμενο( πλεον) μπουφάν, μάλλον θα το πάρει κάποιος γνωστός.. παρά πολύ καλή ποιότητα μπουφάν..
Σκέφτομαι.. Πόσο κέρδος βγάζουν οι δικοί μας έμποροι?
Όταν το βρίσκεις 107 ευρώ από Γερμανία, και εδώ το ζητάν 350? .hair.
 
Να σου πω την αλήθεια δεν ρώτησα...αλλα το προηγουμενο( πλεον) μπουφάν, μάλλον θα το πάρει κάποιος γνωστός.. παρά πολύ καλή ποιότητα μπουφάν..
Σκέφτομαι.. Πόσο κέρδος βγάζουν οι δικοί μας έμποροι?
Όταν το βρίσκεις 107 ευρώ από Γερμανία, και εδώ το ζητάν 350? .hair.
Καλησπέρα
Αν μπορείς βάλε το sait που το βρήκες...
Εγώ θέλω να πάρω το Light muflon... Ευχαριστώ
 
Καλημερα στην παρέα. Είδα μολις οτι το lidl απο 5/11 οτι θα εχει μπουφαν, παντελόνι και πόντσο για κυνήγι... Κατα πόσο θα κανουν για κυνηγι δεν γνωριζω, το μπουφαν φανταζομαι θα σκιζεται ευκολα απο κλαδιά αλλα για το παντελόνι τι γνωμη εχετε;

 
Back
Top