To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολους! Ειμαι ο Μανος μενω αθηνα και χαιρομαι που μπηκα στο forum επειδη πιστευω πως μπορω να παρω πολλα αλλα και να δωσω οσα μπορω
Παιδιά καλησπέρα,φανατικός αναγνώστης του φόρουμ από την αρχή του,και πολλές περαιτέρω γνώσεις που αποκόμισα από όλου σας σε παρά πολλά θέματα.

Καλωσορίσατε Μάνο και Λάμπρο!

Διαβάστε και ποστάρετε φανατικά και θα κερδίσουμε όλοι συνολικά!
 
Σε ευχαριστω Χρηστο, θελω λιγο καιρο για να μαθω τα κολπα στις ερωτοαπαντησεις!
Για να πατησω λαϊκ, οτι μου αρεσει, που παταω?
Κατω απο καθε μηνυμα υπαρχει το κουμπακι που αναγραφει τη λεξη Like. Αν λοιπον σου αρεσει το μηνυμα ή συμφωνεις με αυτο, πατας στο κουμπι με το Like
 
Καλώς μας ήρθες Κώστα και πάλι. Ότι θέλεις ρώτα, εδώ είμαστε για να σε βοηθήσουμε. Τι σκυλάκι έχεις;
Σετερ εχω φιλε κ επειδη δεν εχει πολλα πουλια για φερμα στην περιοχη μου, το βαζω κ στα τσιχλοκοτσυφα στο περπατητο κ καρτερι!
Εχω ευχαριστιθει φερμες, συνεχεια φερμαριστο, τις βρισκει κ τις φερνει!
 
Καλησπερα σε ολους! Ειμαι ο Μανος μενω αθηνα και χαιρομαι που μπηκα στο forum επειδη πιστευω πως μπορω να παρω πολλα αλλα και να δωσω οσα μπορω

Παιδιά καλησπέρα,φανατικός αναγνώστης του φόρουμ από την αρχή του,και πολλές περαιτέρω γνώσεις που αποκόμισα από όλου σας σε παρά πολλά θέματα.

Καλησπερα στην ομορφη παρεα σας! Ειμαι ο Κωστας απο Μαραθωνα κ ειμαι κατοχος ενος μπαϊκαλ μπ 155 , ενος τοζ34 κ μιας μπρεντας ανταρες! Κυνηγαω με σκυλο φερμας
Μάνο,Λάμπρο,Κώστα καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top