BENELLI 828U

Τώρα που κοίταξα στον Κυργια το φέρνει και 71 εκ και 76!
Εχω επωμισει εδώ το 76αρι κι εχει το καλύτερο ζύγισμα απ τα υπολοιπα.βεβαια ειναι πιο πολυ καρτερισιο και μιας και το sporting ήδη κυκλοφορεί ελπίζω να το παρει κάποιος εδώ να ριξουμε καμμια πουλα
 
Λοιπον οποιος ενδιαφέρεται για 76αρι 828 πουλιέται ενα λουκούμι 1 χρονου απο δω Χανιά αυτό που έχω επωμισει στο σκοπευτηριο.το παιδι το πουλάει γιατι πήρε το Φράνκι το sporting και του εχει κάτσει ιαλυτερα.επειδή ειμαι στο κινητό και δεν μπορω να βάλω link ειναι στο car στη σελιδα 12 αν δε κάνω λάθος και το δίνει 1800 ευρω.αν ενδιαφέρεται κάποιος μπορω να βοηθησω.ειναι της κουτας
 
Την κυριακη που μας περασε στο σκοπευτηριο ενα παληκαρι εφερε το
συγκεκριμενο δικανο να ριξη.
Ομως ειχε μεγαλο θεμα με την σκανδαλη του, καθε 3-4 φυσιγγια
που εριχνε του πεταγε (ξεκουμπωνε) απο κατω την σκανδαλη.
Το οπλο το ειχε παρει καινουριο και το εχει κατι μηνες.
Δεν ξερω αν υφισταται αυτο το προβλημα και σε αλλους που εχουν
αυτο το οπλο.

ΥΓ. Απαραδεκτο παντως για τετοιο οπλο που ειναι και πανακριβο.
 
Last edited:
Την κυριακη που μας περασε στο σκοπευτηριο ενα παληκαρι εφερε το
συγκεκριμενο δικανο να ριξη.
Ομως ειχε μεγαλο θεμα με την σκανδαλη του, καθε 3-4 φυσιγγια
που εριχνε του πεταγε (ξεκουμπωνε) απο κατω την σκανδαλη.
Το οπλο το ειχε παρει καινουριο και το εχει κατι μηνες.
Δεν ξερω αν υφισταται αυτο το προβλημα και σε αλλους που εχουν
αυτο το οπλο.

ΥΓ. Απαραδεκτο παντως για τετοιο οπλο που ειναι και πανακριβο.
Έχεις δίκιο.ειναι νέο σχεδιάστικα και κατασκευάστηκα μοντέλο και έχει καποια θεματάκια,τα οποία όμως από ότι ξέρω από τα παιδιά εδώ που τα έχουν τους τα έλυσε η αντιπροσωπεία και τα όπλα δουλεύουν ρολόι.
αυτο το όπλο που λέει ο Ευριπιδης παραπάνω είναι αστέρι,και του ταιριάζει σε 76 ποντους κανη κατά την γνώμη μου.
 
Την κυριακη που μας περασε στο σκοπευτηριο ενα παληκαρι εφερε το
συγκεκριμενο δικανο να ριξη.
Ομως ειχε μεγαλο θεμα με την σκανδαλη του, καθε 3-4 φυσιγγια
που εριχνε του πεταγε (ξεκουμπωνε) απο κατω την σκανδαλη.
Το οπλο το ειχε παρει καινουριο και το εχει κατι μηνες.
Δεν ξερω αν υφισταται αυτο το προβλημα και σε αλλους που εχουν
αυτο το οπλο.

ΥΓ. Απαραδεκτο παντως για τετοιο οπλο που ειναι και πανακριβο.
Αυτό ειναι το σύνηθες προβλημα που αναφερα με τη σκανδάλη τ οποιο όμως λύνεται ευκολα
 
Όπως ειπα κι εχθες για να μην πω πράματα που δε στέκουν πήρα τηλ. Το παιδι που αντιμετώπισε το ίδιο προβλημα και μάθαμε τα εξης.η benelli το διόρθωσε άμεσα το προβλημα.ίσως ο άνθρωπος που αυτή τη στιγμη αντιμετωπίζει αυτό το θεμα να εχει παρει κάποιο απο τα πρωτα μοντέλα που είχαν ερθει και να ήτανε στοκ.πρεπει λοιπον να σταλεί τ οπλο στην αντιπροσωπεία και να το διορθώσουν αν ξέρουν αλλιως του αλλάζουν τη σκανδάλη και τελος.πάντως στα τελευταία μοντέλα δεν υφίσταται πια
 
Όπως ειπα κι εχθες για να μην πω πράματα που δε στέκουν πήρα τηλ. Το παιδι που αντιμετώπισε το ίδιο προβλημα και μάθαμε τα εξης.η benelli το διόρθωσε άμεσα το προβλημα.ίσως ο άνθρωπος που αυτή τη στιγμη αντιμετωπίζει αυτό το θεμα να εχει παρει κάποιο απο τα πρωτα μοντέλα που είχαν ερθει και να ήτανε στοκ.πρεπει λοιπον να σταλεί τ οπλο στην αντιπροσωπεία και να το διορθώσουν αν ξέρουν αλλιως του αλλάζουν τη σκανδάλη και τελος.πάντως στα τελευταία μοντέλα δεν υφίσταται πια
Οι καραμπινες δεν σκοτώνουν....τα δικανα ελαττωματικά...ούτε κινέζικα να ηταν.very funny..very funny..very funny.topic.
 
Όπως ειπα κι εχθες για να μην πω πράματα που δε στέκουν πήρα τηλ. Το παιδι που αντιμετώπισε το ίδιο προβλημα και μάθαμε τα εξης.η benelli το διόρθωσε άμεσα το προβλημα.ίσως ο άνθρωπος που αυτή τη στιγμη αντιμετωπίζει αυτό το θεμα να εχει παρει κάποιο απο τα πρωτα μοντέλα που είχαν ερθει και να ήτανε στοκ.πρεπει λοιπον να σταλεί τ οπλο στην αντιπροσωπεία και να το διορθώσουν αν ξέρουν αλλιως του αλλάζουν τη σκανδάλη και τελος.πάντως στα τελευταία μοντέλα δεν υφίσταται πια

Σ' ευχαριστω πολυ φιλε ευριπιδη για την απαντηση σου.:)
 
Back
Top