Συνάντηση μελών του FORUM από ΚΜ-ΑΜΘ και σια...

Η εγγραφη του κυρ Μητσου στο φορουμ και γενικα η αυξηση των μελων το τελευταιο διαστημα μου δοσε την σκεψη για τον προγραμματισμο συναντησης των μελων απο τις περιοχες κεντρικης μακεδονιας και ευρυτερα, συγγεκριμενα στην θεσσαλονικη. Ειναι κατι το οποιο εχουν καθιερωσει κυριως οι Αθηναιοι μελη του φορουμ και εχει συμβαλει τοσο στην γνωριμια αλλα και το δεσιμο των μελων μεταξυ τους. Την ανωτεροτητα του hunterslife δεν την διακρινει μονο η ποιοτητα και το περιεχομενο των συζητησεων αλλα και οι δραστηριοτητες αυτες. Καλω τα μελη των περιοχων αυτων κυριως να που σκεψεις κλπ για μερα τοπο κλπ.
 
Εγω προσωπικα θα ελεγα μετα τις γιορτες προκειμενου να το συζητησουμε καλα και να καταληξουμε. Να εχουν και τα νεα μελη καθως και οι φιλοι απο αλλες περιοχες τον χρονο να προγραμματισουν τον ερχομο τους
 
Η εγγραφη του κυρ Μητσου στο φορουμ και γενικα η αυξηση των μελων το τελευταιο διαστημα μου δοσε την σκεψη για τον προγραμματισμο συναντησης των μελων απο τις περιοχες κεντρικης μακεδονιας και ευρυτερα, συγγεκριμενα στην θεσσαλονικη. Ειναι κατι το οποιο εχουν καθιερωσει κυριως οι Αθηναιοι μελη του φορουμ και εχει συμβαλει τοσο στην γνωριμια αλλα και το δεσιμο των μελων μεταξυ τους. Την ανωτεροτητα του hunterslife δεν την διακρινει μονο η ποιοτητα και το περιεχομενο των συζητησεων αλλα και οι δραστηριοτητες αυτες. Καλω τα μελη των περιοχων αυτων κυριως να που σκεψεις κλπ για μερα τοπο κλπ.

Πολύ καλή η ιδέα σου Μάριε! Είναι κάτι που το έχω πολύ καιρό στο μυαλό μου κι εγώ, σκεπτόμενος τρόπους υλοποίησης του. Μια που το έθεσες λοιπόν, να πω κι εγώ την πρόταση μου. Μια πρόχειρη σκέψη μου είναι, σαν πρώτο στάδιο να γίνουν δύο χωριστές συναντήσεις, μια συνάντηση των φίλων από Μακεδονία και μια συνάντηση των φίλων από Θράκη και κοντινών περιοχών, χωρίς βέβαια αυτό να είναι δεσμευτικό και εννοείται ότι είναι ευπρόσδεκτοι όλοι οι φίλοι από όλες τις περιοχές που μπορούν να παραβρεθούν στις συναντήσεις. Αφού λοιπόν γίνει το πρώτο βήμα με αυτές οι συναντήσεις και γνωριστούμε καλύτερα, στη συνέχεια θα μπορέσουμε να οργανώνουμε και μεγαλύτερες μαζώξεις. Βέβαια θα ήταν χρήσιμες οι ιδέες και οι προτάσεις κι άλλων φίλων ώστε να βρούμε την καλύτερη δυνατή λύση...
 
Last edited:
Η εγγραφη του κυρ Μητσου στο φορουμ και γενικα η αυξηση των μελων το τελευταιο διαστημα μου δοσε την σκεψη για τον προγραμματισμο συναντησης των μελων απο τις περιοχες κεντρικης μακεδονιας και ευρυτερα, συγγεκριμενα στην θεσσαλονικη. Ειναι κατι το οποιο εχουν καθιερωσει κυριως οι Αθηναιοι μελη του φορουμ και εχει συμβαλει τοσο στην γνωριμια αλλα και το δεσιμο των μελων μεταξυ τους. Την ανωτεροτητα του hunterslife δεν την διακρινει μονο η ποιοτητα και το περιεχομενο των συζητησεων αλλα και οι δραστηριοτητες αυτες. Καλω τα μελη των περιοχων αυτων κυριως να που σκεψεις κλπ για μερα τοπο κλπ.
Μάριε μην ξεχνάς τις επικές μαζώξεις των Κρητικών φίλων μας!! Πολύ καλή η ιδέα σου πάντως, μπράβο!
 
Απλα ειναι κριμα να βρισκομαστε 2 3 χιλιομετρα μακρια και να μην γνωριζόμαστε. Να φανταστειται, κατι που δεν θα ξεχασω, οταν πηγα στο δρακοντιο να δοκιμασω την χ3, τον airman τον αναγνώρισα απο την fabarm και ρισκαρα να παω να τον ρωτησω αν ειναι αυτος! .very funny.
 
Είναι κάτι που πρέπει να γίνει!
Πρέπει οι βόρειοι να γνωριστούμε.
Να θέσουμε μια ημερομηνία που να βολεύει και να το κανονίσουμε.
αντεε φιλε γιωργοο κανωνησετοοοο ξερης που εε;;; δρακοντειοοοοο για να πεση και καμια τουφεκια με συνοδεια λουκανικουυυυ.terror..my man.
 
αντεε φιλε γιωργοο κανωνησετοοοο ξερης που εε;;; δρακοντειοοοοο για να πεση και καμια τουφεκια με συνοδεια λουκανικουυυυ.terror..my man.
Μεσα στο μυαλο μου εισαι!

να γνωρισω και αυτον τον ερμο τον kastora.xm.
.shake hands.

Το νου σου γιατί είναι αλεπουδιαρης ο καστορας ha haaa
Ωρα ειναι να με βγαλεις και συγγενη με τον γνωστο αλωπηξ της παρεας.yelling..sarcastic.
 
Back
Top