Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είμαι πολύ χαρούμενος που γνώρισα τον dim63 από κοντά και θέλω να ευχαριστήσω το hunterslife που καταφέρνω να γνωρίζω αξιόλογους ανθρώπους από κοντά όπως έγινε πρόσφατα στην Αμερική και με τους φίλους Κώστα και μανο,επιπλέον Κώστα σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια στον dim63,παντα στην διάθεση σας
Εχει τετοιους εδω μεσα;.fff. .xm.
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Στενάχωρη η μέρα σήμερα γιατί χάσαμε τον σκυλάκο μας.:(
Δεκατρία χρόνια ήταν μαζί μας και από πέρσι τον ταλαιπωρούσε ο καρκίνος.
Από εχθές το βράδυ χειροτέρεψε και σήμερα μας άφησε.
Γιώργη θα ζει για πάντα στις αναμνήσεις σου. Δύσκολες καταστάσεις για μας που έχουμε τα σκυλάκια μας σαν οικογένεια.
 
Αναμένεται και αφρικανική σκόνη λένε ... .buy buy.
Φλεβάρης και με αφρικανική σκόνη να μην βλέπεις μετά τα 100 μέτρα και να έχει φουλ τσίχλες, ναι μου έχει τύχει πιτσιρικάς, σηκωνόντουσαν από τα χορτάρια σαν ορτύκια
 
Ρε λαμόγια που πάτε νυστάξατε ;
Η θα σηκωθείτε πολύ νωρίς το πρωί ;
Που θα πατε πάλι ; Εγω λεω να αράξω στο κρεβάτι μια μέρα , ετσι για χαλάρωση..buy.
Δημήτρη δεν έχει έξοδο αύριο. Δυστυχώς εδώ και 3 ημέρες ο Ζίκο δεν είναι καλά... :(
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Στενάχωρη η μέρα σήμερα γιατί χάσαμε τον σκυλάκο μας.:(
Δεκατρία χρόνια ήταν μαζί μας και από πέρσι τον ταλαιπωρούσε ο καρκίνος.
Από εχθές το βράδυ χειροτέρεψε και σήμερα μας άφησε.
Πωπω ρε γαμωτο! Απο τα χειροτερα μου.. Ειδικα για οσους τα έχουμε σαν οικογεννεια οπως λεει ο Γιαννης :(
Μου κακκοφαινεται και μονο στην ιδέα.. Το δικο μου τον εχω απο τα 14 και ειναι πραγματικος φιλος μου! Έρχεται να με χαιρετησει καθε φορα δινοντας μου το ποδι του, το οποιο κουνα μεχρι να το πιασω και να χαϊδέψω.. Δυστυχως ειναι σοβαρα αρρωστος και ειμαι να σκασω :(
Σε καταλαβαινω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top