Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για πες Γιώργο.

Αυτός που θα αγοράσει την κούκλα από σένα με 30% κάτω. Ειλικρινά Μάνο, δεν ξέρω κανέναν από Beretta που να πήγε σε Benelli. Το αντίθετο πολλάκις ...;)
 
Γιώργο δεν το πιστεύω αυτό που λες και προσωπικά δεν το υποστηρίζω. Δεν θεωρώ ότι η Beretta έχει καλύτερα όπλα από τη Benelli. Σίγουρα μιλάμε για δυο διαφορετικές φιλοσοφίες (άλλωστε η μια είναι αερίων και η αλλη αδρανείας), με πλεονεκτήματα εκατέρωθεν. Δεν μπορώ όμως να δεχτώ ότι κάποιος χάνει αν έχει μια Benelli αντί Beretta. Μέχρι τότε βέβαια θα έχουν βγει και πολλά μοντέλα και θα έχω ακούσει και πολλές απόψεις αλλά αυτή τη στιγμή αν ήθελα να κάνω τη συναλλαγή την έδινα πολύ εύκολα. Όχι ότι έχω κάποιο πρόβλημα με το όπλο έτσι, μιλάμε για ένα κορυφαίο τουφέκι.
 
Γιώργο δεν το πιστεύω αυτό που λες και προσωπικά δεν το υποστηρίζω. Δεν θεωρώ ότι η Beretta έχει καλύτερα όπλα από τη Benelli. Σίγουρα μιλάμε για δυο διαφορετικές φιλοσοφίες (άλλωστε η μια είναι αερίων και η αλλη αδρανείας), με πλεονεκτήματα εκατέρωθεν. Δεν μπορώ όμως να δεχτώ ότι κάποιος χάνει αν έχει μια Benelli αντί Beretta. Μέχρι τότε βέβαια θα έχουν βγει και πολλά μοντέλα και θα έχω ακούσει και πολλές απόψεις αλλά αυτή τη στιγμή αν ήθελα να κάνω τη συναλλαγή την έδινα πολύ εύκολα. Όχι ότι έχω κάποιο πρόβλημα με το όπλο έτσι, μιλάμε για ένα κορυφαίο τουφέκι.

Τίποτα από τα παραπάνω δεν υποστήριξα, Μάνο.
Απλά θεωρώ ότι η συγκεκριμένη μετάβαση θα σε απογοητεύσει και θα σε κουράσει.
Ούτε για καλύτερα, ούτε για χειρότερα μίλησα.
 
Τίποτα από τα παραπάνω δεν υποστήριξα, Μάνο.
Απλά θεωρώ ότι η συγκεκριμένη μετάβαση θα σε απογοητεύσει και θα σε κουράσει.
Ούτε για καλύτερα, ούτε για χειρότερα μίλησα.
Καλημέρα Γιώργο, εγώ έκανα λάθος προφανώς και το κατάλαβα έτσι. Γιατί να με κουράσει όμως;
 
Καλημέρα Γιώργο, εγώ έκανα λάθος προφανώς και το κατάλαβα έτσι. Γιατί να με κουράσει όμως;

Πως να στο δώσω να το καταλάβεις, εύχομαι να μην καπνίζεις αλλά είναι σαν να κάνεις camel και να σου πουν να το γυρίσεις σε marlboro ... :)
Αλλαγή στην αίσθηση, αλλαγή στο πιάσιμο, αλλαγή στην οπτική εικόνα όταν σημαδεύεις, αλλαγή στην ανάκρουση, αλλαγή στον ήχο, κτλ κτλ κτλ
 
Μήπως είναι θέμα βολέματος;;; Απλά λέω ότι μόνο αν μου πεις ότι τα beretta βγάζουν καλύτερες τουφεκιές ή είναι καλύτερη ποιότητα κατασκευής κλπ θα έλεγα ότι είναι καλύτερο να μείνω σε beretta. Δεν καπνίζω ρε γαμώτο beer πίνω όμως...
 
Μήπως είναι θέμα βολέματος;;; Απλά λέω ότι μόνο αν μου πεις ότι τα beretta βγάζουν καλύτερες τουφεκιές ή είναι καλύτερη ποιότητα κατασκευής κλπ θα έλεγα ότι είναι καλύτερο να μείνω σε beretta. Δεν καπνίζω ρε γαμώτο beer πίνω όμως...

Όντως έχουμε βολευτεί στην τελειότητα :)
Μάνο, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Ότι και να σου πω εγώ, αν δεν αποκομίσεις ιδίαν άποψη, δεν γίνεται τίποτα. Οπότε προχώρα και εδώ θα είμαστε να τα συζητάμε όλα... .kkk.
 
Τι πίνεις και δεν μας δίνεις; .badboys..badboys..badboys.
Όυτε 2 βδομάδες δεν είναι που την πούλησες .asking.
Φταίω που δε σε... αγάπησα μικρό... τι να σε κάνω...love..love.

χαχαχα καλό πάντως
 
Μια ακόμα μαύρη Vinci στη παρέα......
Εργαλείο, με ποιότητα στη τουφεκιά και στην αποσβεση ταλαντώσεων....
Όταν απορροφά κραδασμούς χορεύει Βιενέζικο βαλς και όταν εκπυρσοκροτεί, θυμίζει 20άρη σε ερωτικές περιπτύξεις με πεινασμένη 40άρα !!! :D
Τι είπε το άτομο!!!!!!!!!!!!!!!!.asking..asking.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top