Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Τρελιαρη cotton θα σου πω την απάντηση αλλά το μασαζακι με τα επακόλουθα τα κάνω δώρο στα sexy αγόρια φιλ και αργυρη
ha haaa
Δεν εχω προβλημα λεγε λεγε ετσι και αλλιως εσενα ναμαστε καλα σε εχω προγραματιση το καλοκαιρι του2018 που θα βγουμε και απο τα μνημονια, και θα χαιρεται ο κοσμος ολος, θες και δε θες.very funny..very funny..very funny..very funny.
 
IMG_4632.jpg

Κατεβάσαμε γερή ενδεκάδα και σημερα! Περάσαμε πολυ όμορφα για μια ακομη φορα!
Πάντα χαρές και ανταμώσεις !
 
IMG_4632.jpg

Κατεβάσαμε γερή ενδεκάδα και σημερα! Περάσαμε πολυ όμορφα για μια ακομη φορα!
Μπραβο παιδια παντα να περναμε καλα γιατι δεν μας εχουν αφησει και πολλα οποτε οταν μαζευωμαστε να περναμε καλα αντε και στην επομενη και ευχομαι να μπορεσω να ειμαι παρον .shake hands.
 
Ωραία περάσαμε και χθες! Αλλά δεν κάθομαι ξανά κοντά στον κύριο Γιάννη. Την μια μου έλεγε ότι τρώω αργά, την άλλη να τρώω με τα χέρια...σε ησυχία δεν μ'άφησε! Στην επόμενη μάζωξη ελπίζω να μαζευτούμε περισσότεροι και να περάσουμε εξίσου καλά :)
 
Ωραία περάσαμε και χθες! Αλλά δεν κάθομαι ξανά κοντά στον κύριο Γιάννη. Την μια μου έλεγε ότι τρώω αργά, την άλλη να τρώω με τα χέρια...σε ησυχία δεν μ'άφησε! Στην επόμενη μάζωξη ελπίζω να μαζευτούμε περισσότεροι και να περάσουμε εξίσου καλά :)
Να κατσεις διπλα στον κ. Μακη μα σου προσεχει λαι το φαι.
 
Ωραία περάσαμε και χθες! Αλλά δεν κάθομαι ξανά κοντά στον κύριο Γιάννη. Την μια μου έλεγε ότι τρώω αργά, την άλλη να τρώω με τα χέρια...σε ησυχία δεν μ'άφησε! Στην επόμενη μάζωξη ελπίζω να μαζευτούμε περισσότεροι και να περάσουμε εξίσου καλά :)
αμα σε ξαναπειραξει ο ρεκτιφαρισμενος ασπρομαλης ητοι cotton η john πες μου να ερθω να τον στανιαρο τον τρελιαρη
.yelling.
 
Back
Top