Cal.20

Δεν το αλλάζω το 20άρι με τπτ!!
Αυτό ξαναπεστο Κώστα και γω μαζί σου με 1000
όσες φόρες έχω ρίξει με το 20αρι 725 του κυρίου που έρχεται στο σκοπευτήριο παθαίνω ζημιά δεν θέλω να ρίξω με άλλο όπλο μετά, έτσι μου έρχεται να του το παρω .badboys.μιας κ δεν φενετε να τα εχει βρει σκοπευτικά μαζί του .very funny.
 
όσες φόρες έχω ρίξει με το 20αρι 725 του κυρίου που έρχεται στο σκοπευτήριο παθαίνω ζημιά δεν θέλω να ρίξω με άλλο όπλο μετά, έτσι μου έρχεται να του το παρω .badboys.μιας κ δεν φενετε να τα εχει βρει σκοπευτικά μαζί του .very funny.
.sarcastic. και τι περιμένεις Νικόλα.
 
Αυτό ξαναπεστο Κώστα και γω μαζί σου με 1000 .
Τσιχλοεποχη τώρα και με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου που είμαι μακριά, έχω μαζέψει ένα σωρό φυσίγγια γιαυτο το διαμετρημα και μόνο και πότε πότε τους ριχνω μια ματιά για να ξαλαφρωνω και για να φεύγει το στρες. Δύο ιταλικά φυσιγγακια σε νο 9 που προορίζονται για τα τσιχλονια, πάντα μαρεσαν τα κοντοκαλυκα φυσίγγια για ένα παράξενο λόγο?




.hair..sex hard.Την τύχη μου .sex hard..

Γεια σου ρε Κωνσταντίνε με τα φυσιγγάκια σου..shake hands.
Πως θα ήθελα να κάναμε ένα κυνήγι τσίχλας με τα 20αράκια μας.:cool::)
 
Γεια σου ρε Κωνσταντίνε με τα φυσιγγάκια σου..shake hands.
Πως θα ήθελα να κάναμε ένα κυνήγι τσίχλας με τα 20αράκια μας.:cool::)
Πραγματικά φίλε Γιώργο πολύ θα γούσταρα, συν δοκιμές φυσιγγιων και τσοκ δεν υπάρχουν πολλοί με την τρέλα μας .
 
Πραγματικά φίλε Γιώργο πολύ θα γούσταρα, συν δοκιμές φυσιγγιων και τσοκ δεν υπάρχουν πολλοί με την τρέλα μας .
Και όμως Κωνσταντίνε είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι,και εγώ θα ήθελα να κυνηγήσω τσίχλα και όχι μόνο με 20ράκι,μοναδική εμπειρία πιστεύω.
 
Και όμως Κωνσταντίνε είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι,και εγώ θα ήθελα να κυνηγήσω τσίχλα και όχι μόνο με 20ράκι,μοναδική εμπειρία πιστεύω.
Μακάρι να πέφταμε ποιο κοντά παιδιά, αυτό είναι Φώτη σκόρπιοι και η πληροφόρηση γι'αυτό το διαμετρημα από ελλιπής ως ανύπαρκτη ας ευχηθούμε εδώ μέσα να μεγαλώσει περισσότερο η παρέα και να μπορούμε να ανταλλάσουμε και μείς απόψεις για φυσίγγια και όπλα. Θα το ευχαριστηθείς φίλε Φώτη και δεν θα θέλεις να ξαναπιασεις άλλο όπλο στα χέρια σου.
 
όσες φόρες έχω ρίξει με το 20αρι 725 του κυρίου που έρχεται στο σκοπευτήριο παθαίνω ζημιά δεν θέλω να ρίξω με άλλο όπλο μετά, έτσι μου έρχεται να του το παρω .badboys.μιας κ δεν φενετε να τα εχει βρει σκοπευτικά μαζί του .very funny.
Μα και έσυ Νίκο μου τέτοιους πειρασμούς μόνο τους βλέπεις, αν το πιάσεις μετά...........ha ha ha.
 
όσες φόρες έχω ρίξει με το 20αρι 725 του κυρίου που έρχεται στο σκοπευτήριο παθαίνω ζημιά δεν θέλω να ρίξω με άλλο όπλο μετά, έτσι μου έρχεται να του το παρω .badboys.μιας κ δεν φενετε να τα εχει βρει σκοπευτικά μαζί του .very funny.

μεγαλος πειρασμος Γιαννη 725 20M hanter uk premium II .......
Είναι πειρασμός Νικόλα.
http://www.gunmart.net/gun-reviews/shotguns/over-and-under-
shotgun/browning-b725-g1-gold-hunter


http://www.gunmart.net/gun-reviews/...er-shotgun/browning-b725-black-gold-hunter-g1
 
Χτυπά κι άλλο θα το αντέξω .yel.
Αφού επιμένεις Νικόλα μού ορίστε .sarcastic.
Τα κυνηγια βέβαια που προορίζεται είναι φερμας γιαυτο και η κατω καννη ειναι ραγιε η πανω ομως είναι κανονική και δέχεται εναλαξιμα τσοκακια, μερακληδικο όπλο για ορτυκι, μπεκατσα, πέρδικα, τσίχλα περπατητο, εξηδικευμενο μεν αλλά υπάρχουν και άλλα μοντέλο από αυτή την εταιρεία σε διαμετρημα 20 πάντα προσεγμένα και όμορφα.
 
Αφού επιμένεις Νικόλα μού ορίστε .sarcastic.
Τα κυνηγια βέβαια που προορίζεται είναι φερμας γιαυτο και η κατω καννη ειναι ραγιε η πανω ομως είναι κανονική και δέχεται εναλαξιμα τσοκακια, μερακληδικο όπλο για ορτυκι, μπεκατσα, πέρδικα, τσίχλα περπατητο, εξηδικευμενο μεν αλλά υπάρχουν και άλλα μοντέλο από αυτή την εταιρεία σε διαμετρημα 20 πάντα προσεγμένα και όμορφα.
Κωσταντινε μου εχεις κανει 2 knockdown αλλα θα αντεξω .my man. το συγκεκριμενο νομιζω οτι το εχει ο αγγλος στα βιντεο the shootingshow με την μαυρη βαση σε καρτεροντουφεκο
 
Κωσταντινε μου εχεις κανει 2 knockdown αλλα θα αντεξω .my man. το συγκεκριμενο νομιζω οτι το εχει ο αγγλος στα βιντεο the shootingshow με την μαυρη βαση σε καρτεροντουφεκο
Σκέτος Rocky Balboa είμαι ο άτιμος .sarcastic. ναι Νικόλα νομίζω το είχα δει , ωραία όπλα τα guerini ομορφιά και ποιότητα. Και τα φυσίγγια τα fibre πρέπει να ναι καλά αλλά που να τα βρούμε αλλά που θα πάει θα γεμίσω δικά μου και ποιο εξεζητημενες γομωσεις.
 
Και τα φυσίγγια τα fibre πρέπει να ναι καλά αλλά που να τα βρούμε αλλά που θα πάει θα γεμίσω δικά μου και ποιο εξεζητημενες γομωσεις.
αυτα τα ειχα πρωτηνει στο κυριο με το 725 που εψαχνε φυσιγγια για ορτικια κ μπεκατσα,αρχησε φιλε γιατι εγω δε με βλεπω να τον πιανω αυτον τον τομεα
 
Back
Top