Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
msyOztN.jpg
Σήμερα ήταν μια ιδιαίτερη μέρα για μένα. Παντρεύτηκε ο μικρός μου γιός ο Μιχάλης. Εύχομαι και στων παιδιών σας ότι καλύτερο...
LmojTeV.jpg
Να τους χαιρεσαι καθε ευτυχια !!
 
Καλημέρα και καλό ΣΚ.
Τραβήχτηκα όλο το βράδυ με τα νερα στο πατάρι απο κάτι που δεν μπορεί να συμβεί.
Η αντίσταση με τα παρελκόμενα σφίγγει πάνω στο θερμοσίφωνο με ενα μεγάλο παξιμάδι.Αυτό το παξιμάδι χαλάρωσε ,το λάστιχο είχε φθαρεί και το νερό έβγαινα" τσαμπούνα " ¨Ευτυχώς που γύρω από τον θερμοσίφωνα περιμετρικά , έχω χτίσει χείλος 5 εκ. ύψος και με την βοήθεια μιας μικρής τρύπας που εχω ανοίξει στην πλάκα για λόγους εκτόνωσης και προειδοποίησης ώστε αν χρειαστεί να στάζει στην μπανιέρα ,γλύτωσα τα χειρότερα.
Τώρα βέβαια με την ευκαιρία θα αλλάξω και την αντίσταση η οποία ειναι 10 χρόνων.Το χειρότερο πράμα στο σπίτι είναι........" να σου σπάσουν τα νερά ".sarcastic.
Και εμεις τι κανουμε οι γιατροι....sarcastic.
 
καλημερα σε ολους! ελπιζω να ειστε ολοι καλα! χαθηκα λιγο αλλα πραγματικα πεσαν μαζεμενα πολλα πραγματα,με την γεννηση του δευτερου παιδιου! ολα καλα ομως καλα τρεξιματα ειχαμε!
Να σου ζησει Γιαννη και το δευτερο κοπελι καλοτυχο και με υγεια !!!:)
Εστω και δευτερη φορα...
 
msyOztN.jpg
Σήμερα ήταν μια ιδιαίτερη μέρα για μένα. Παντρεύτηκε ο μικρός μου γιός ο Μιχάλης. Εύχομαι και στων παιδιών σας ότι καλύτερο...
LmojTeV.jpg
Πατρίδα να σου ζήσουν πάντα ευτυχισμένοι και καλότυχοι :):)
Καλημέρα Άρχοντες ;)
 
Και εμεις τι κανουμε οι γιατροι....sarcastic.

Ρε φίλε ,τι καραγκιόζηδες είναι αυτοί που πουλάνε υδραυλικά εξαρτήματα ,θερμοσίφωνες ;
Μια αντίσταση , δύο σπιράλ και ένα ανόδιο 37 € ;;;; Πως την έχουν δει ;
Πας να κάνεις μια δουλειά μόνος σου και πληρώνεις τα εξαρτήματα μαζί με τα μαστορικά .Έχουν καβαλήσει μεγάλο καλάμι μερικοί.
 
Ρε φίλε ,τι καραγκιόζηδες είναι αυτοί που πουλάνε υδραυλικά εξαρτήματα ,θερμοσίφωνες ;
Μια αντίσταση , δύο σπιράλ και ένα ανόδιο 37 € ;;;; Πως την έχουν δει ;
Πας να κάνεις μια δουλειά μόνος σου και πληρώνεις τα εξαρτήματα μαζί με τα μαστορικά .Έχουν καβαλήσει μεγάλο καλάμι μερικοί.
Μητσο παρα πολλα ειναι ρε φιλε μηπως εκανε λαθος?βεβαια ο Αργυρης ξερει καλλιτερα.xm.
 
Ρε φίλε ,τι καραγκιόζηδες είναι αυτοί που πουλάνε υδραυλικά εξαρτήματα ,θερμοσίφωνες ;
Μια αντίσταση , δύο σπιράλ και ένα ανόδιο 37 € ;;;; Πως την έχουν δει ;
Πας να κάνεις μια δουλειά μόνος σου και πληρώνεις τα εξαρτήματα μαζί με τα μαστορικά .Έχουν καβαλήσει μεγάλο καλάμι μερικοί.
Στον πιασανε λιγο μδ το συμπαθειο.....το πολυ μεχρι 25 με 27 €
Ρε φιλε παρε ενα τηλ να σου πω που θα πας ;;;;
εδω μιλαμε σχεδον καθε μερα για ασχετα πραγματα , σε τετοιες στιγμες προβληματων που αντιμετωπιζουμε οι συμβουλες ή βοηθεια μεταξυ μας ειναι απαραιτητες....τι ομαδα ειμαστε !!!!:):).shake hands.
 
Στον πιασανε λιγο μδ το συμπαθειο.....το πολυ μεχρι 25 με 27 €
Ρε φιλε παρε ενα τηλ να σου πω που θα πας ;;;;
εδω μιλαμε σχεδον καθε μερα για ασχετα πραγματα , σε τετοιες στιγμες προβληματων που αντιμετωπιζουμε οι συμβουλες ή βοηθεια μεταξυ μας ειναι απαραιτητες....τι ομαδα ειμαστε !!!!:):).shake hands.

Δεν είχα χρόνιο ρε φίλε .Εχω τόσα τρεχάματα που δεν είχα χρόνο για να τρεχω μακριά και σήμερα Σάββατο έπρεπε να τελειώσει το θέμα πρωί πρωί.
Το ξέρω ότι με σκίσανε γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που αλλάζω αντιστάσεις .Κι εγώ εκεί στα 27 €περίμενα .
 
Καλησπέρα παίχτες, μετά από δύο χρόνια ανεργίας, πρώτη μέρα σήμερα στην νέα εργασία και νοιώθω λίγο σαν ψάρι έξω από τα νερά του ... :confused:....sarcastic.
Πραγματικα χαιρομαι οταν βλεπω ανθρωπους που αντιμετωπισαν αυτο τον εφιαλτη να καταφερνουν την επανοδο τους στο χωρο της εργασιας,καταλαβαινω τα συναισθηματα και τις δυσκολιες αν και δεν εχω βρεθει σε αναλογη θεση....θελει δυναμη ψυχης και σιγουρα στηριξη απ το οικειο περιβαλλον.....μπραβο Γιωργο,πραγματικα χαιρομαι απο καρδιας......shake hands.
 
καλημερα σε ολους! ελπιζω να ειστε ολοι καλα! χαθηκα λιγο αλλα πραγματικα πεσαν μαζεμενα πολλα πραγματα,με την γεννηση του δευτερου παιδιου! ολα καλα ομως καλα τρεξιματα ειχαμε!
Να σου ζήσει Γιάννη. Να ναι παντα γερό και καλοτυχο.
 
Πραγματικα χαιρομαι οταν βλεπω ανθρωπους που αντιμετωπισαν αυτο τον εφιαλτη να καταφερνουν την επανοδο τους στο χωρο της εργασιας,καταλαβαινω τα συναισθηματα και τις δυσκολιες αν και δεν εχω βρεθει σε αναλογη θεση....θελει δυναμη ψυχης και σιγουρα στηριξη απ το οικειο περιβαλλον.....μπραβο Γιωργο,πραγματικα χαιρομαι απο καρδιας......shake hands.
Σκέψου οτι παραλίγο να τη χάσω και εγώ,μόνιμος ορκισμένος δημόσιος υπάλληλος. Ήμουν σ διαθεσιμότητα 18 μήνες, με κυβέρνηση Σαμαρά και υπουργό τον Κουλη στο Διοικητικής Μεταρυθμισης. Αν δεν έβγαινε ο Τσιπρας,τώρα θα ήμουν απολυμένος και για να με διώξουν, μου καταργούσαν τον κλάδο,μεγάλη εφευρετικότητα αλλιώς δεν μπορούσαν.
Σκέψου ο Γιωργος και κάθε Γιωργος,που ειναι στον ιδιωτικό τομέα...εδώ έχουν ανατραπεί τα παντα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top