Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Ρε παιδια τα γνωρίζει κάποιος ; τι σεταρισμα έχουν τα 28 30 32 gr υπάρχει προσφορά απο τον κύριο ρουμελιωτη για τα παραπάνω gr στα μέλη της ομάδας ( όπλα και φυσίγγια )
Mαλλον θα πρεπει να μας γραψει στο forum(ή καποιος αλλος) τις προσφορες για τα φυσιγγια αλλά και για τα οπλα,αλλιως.....πως θα ξερουμε??
 
Ρε παιδια τα γνωρίζει κάποιος ; τι σεταρισμα έχουν τα 28 30 32 gr υπάρχει προσφορά απο τον κύριο ρουμελιωτη για τα παραπάνω gr στα μέλη της ομάδας ( όπλα και φυσίγγια )
Ειναι με csb5 τα 28/30...και τα 32csb1
 
Τα εχεις ρίξει ;
Ναι αρκετα 32γρ.και λιγα 28. Ειναι ωραια φυσηγγακια και σε πολυ καλη τιμη..αξιοπρεπεστατα
Παιδιά κάτι Σπόρτινγκ που είχα ρίξει εγώ ιδιαίτερα σκληρό φυσιγγι,ακόμα και για μένα που μου αρέσει να με ξυπνάνε τα φυσίγγια...αν σας ενοχλούν τα classica τότε με αυτά θα έχετε θέμα
Είναι χειμονιατικα 28αρια εκει δίνουν ρεστα
 
Καταρχάς χαιρετώ την παρέα μιας και γράφω για πρώτη φορά! Καλώς σας βρήκα φίλοι κυνηγοί!

Στο θέμα μας τώρα. Μίλησα με τον Ρουμελιώτη και μου είπε ότι έχει πολύ καλή προσφορά για τα μέλη του forum στα εν λόγω φυσίγγια. Οποίος επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει με τον γιο του Ανδρέα στο τηλ: 6970376929
Έξοδα αποστολής 3 ευρώ ή κούτα (500) για Αθήνα και 3,5 για Θεσσαλονίκη.
Για ευνόητους λόγους εγώ δεν μπορώ να πω δημόσια τιμές.

Να διευκρινίσω ότι δεν έχω καμία σχέση με το κατάστημα και δεν έχω κανένα όφελος. Απλά μενω Πάτρα,τον γνωρίζω τον άνθρωπο και είπα να βοηθήσω τα παιδιά που ρωτούν!
 
Καταρχάς χαιρετώ την παρέα μιας και γράφω για πρώτη φορά! Καλώς σας βρήκα φίλοι κυνηγοί!

Στο θέμα μας τώρα. Μίλησα με τον Ρουμελιώτη και μου είπε ότι έχει πολύ καλή προσφορά για τα μέλη του forum στα εν λόγω φυσίγγια. Οποίος επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει με τον γιο του Ανδρέα στο τηλ: 6970376929
Έξοδα αποστολής 3 ευρώ ή κούτα (500) για Αθήνα και 3,5 για Θεσσαλονίκη.
Για ευνόητους λόγους εγώ δεν μπορώ να πω δημόσια τιμές.

Να διευκρινίσω ότι δεν έχω καμία σχέση με το κατάστημα και δεν έχω κανένα όφελος. Απλά μενω Πάτρα,τον γνωρίζω τον άνθρωπο και είπα να βοηθήσω τα παιδιά που ρωτούν!
Γειά σου Αρι και καλώς ήρθες στην παρέα μας, αν θες πέρασε και από δω να μας πεις μερικά πράγματα για εσένα.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/
 
Γιατί; .xm.
Μίλησα μαζί του και μου είπε οτι οι τιμες που μου ανέφερε είναι ιδιαίτερα χαμηλές και δεν θέλει να έχει πρόβλημα με τα μαγαζιά που προμηθεύει. Οπότε μου είπε να δώσω το τηλ του. ;)

Οι τιμές που μου είπε παντως είναι πολύ δελεαστικες. Αν κρίνουμε ότι εφέτος αυξήθηκαν πολλά φυσίγγια...
 
Καταρχάς χαιρετώ την παρέα μιας και γράφω για πρώτη φορά! Καλώς σας βρήκα φίλοι κυνηγοί!

Στο θέμα μας τώρα. Μίλησα με τον Ρουμελιώτη και μου είπε ότι έχει πολύ καλή προσφορά για τα μέλη του forum στα εν λόγω φυσίγγια. Οποίος επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει με τον γιο του Ανδρέα στο τηλ: 6970376929
Έξοδα αποστολής 3 ευρώ ή κούτα (500) για Αθήνα και 3,5 για Θεσσαλονίκη.
Για ευνόητους λόγους εγώ δεν μπορώ να πω δημόσια τιμές.

Να διευκρινίσω ότι δεν έχω καμία σχέση με το κατάστημα και δεν έχω κανένα όφελος. Απλά μενω Πάτρα,τον γνωρίζω τον άνθρωπο και είπα να βοηθήσω τα παιδιά που ρωτούν!
Άρη σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
 
Στέλνει κ σε καταστήματα Μανωλη..Αν δεν υπάρχουν σε καταστημα στην περιοχή σου όλο κ κάποιος εκεί τριγυρω θα εχει πάρει να σου δώσει να δοκιμάσεις..
Ειδικά πέρσι έδωσε μπόλικα σε όλη την Ελλάδα..
 
Back
Top