Παλιά φυσίγγια

hébergement gratuit

Υ.Γ. Και τι δε θα 'δινα να έβλεπα τη φάτσα του Γιάννη(Giannis k.). .sarcastic..sarcastic.
Γειά σου ρε φίλε με τα ωραία σου!!!
Δουλεβης εεεε εγω θα σε φτιαξο χαχα της τριχες μου να δεις ποσους ποντους εχου σηκοθη.χαχαχα
 
mj5njr.jpg


Ζυγος ρεξ πανο απο 50 ετων
 
Δώσε φίλε Γιάννη... κι εμείς ακολουθούμε.
Πέραν των Imperial και Super-x(που είμαι φανατικός οπαδός) η άλλη μεγάλη μου τρέλα είναι τα αυστραλέζικα.Σας βάζω ένα, που σύμφωνα με μαρτυρίες παλιών λαγάδων (που είχαν δοκιμάσει όλα τα προηγούμενα) μπορεί να ήταν και καλύτερα(ντουφεκιά και κηδεία!!!). Άλλωστε η ICI (μετέπειτα εξαγοράστηκε από την IMI) είχε σαν θυγατρική της την CIL που κατασκεύαζε τα imperial(είχαν συμπτυχθεί).Εάν προσέξετε τη γυαλάδα στο χαρτί στο 2 imperial που έχω ανεβάσει και στο icil θα καταλάβετε την κοινή προέλευση (ίσως στη φωτογραφία δε φαίνεται καλά).Πρόκειται για φοβερή ποιότητα κατασκευής....
online photo storage
free upload pictures
upload
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΩΝ για μενα εχει κοψει λαγο περιπου στα 60 μετρα δεκεμβρη μηνα με δυο σκαγια στα κολομερια πισοκωλα τουφεκισμενος ειχαν περασει στα σωθικα εμεινε ξερος
 
Μ' αρέσει που είσαστε όλα τα φιλαράκια εδώ λάτρεις του παραδοσιακού και του παλιού!
Να βάλω κι εγώ μία πολύ παλιά που δεν έχω ακόμα προλάβει να περάσω με brasso!

Hébergeur d'images
hebergement image
Μην την περάσεις Γιώργο η πατινα δίνει και αυτή άλλη αξία άσε που είναι μια χαρά.
 
Μ' αρέσει που είσαστε όλα τα φιλαράκια εδώ λάτρεις του παραδοσιακού και του παλιού!
Να βάλω κι εγώ μία πολύ παλιά που δεν έχω ακόμα προλάβει να περάσω με brasso!

Hébergeur d'images
hebergement image
Εχω την ιδια.Αλφαδιαζει μονη της!
Ειναι ομως πολυ πιο αργη απο την rex...
 
Back
Top