Γυναίκες και Κυνήγι

Ισως τα προγονικα μας ενστικτα διαταζουν εμεις να παραμενουμε στο κυνηγι και οι γυναικες να αγαπουν τη φυση με διαφορετικο τροπο...
Η συγχρονη εποχη επισης δεν τους δινει εφοδια να αγαπησουν το κυνηγι, κατατασσοντας το καθαρα ανδρικη δραστηριοτητα...
 
Τοσα χρονια που ασχολουμαι με το κυνηγι μια φορα ειδα γυναικα κυνηγο και αυτη ηταν μια κοπελιτσα παρεα με τον πατερα της σε κυνηγι τσιχλας στην Βοιωτια
Καποια στιγμη που συναντηθηκαμε κατα την διαδρομη του περπατητου ειχε κρεμασμενη στην πουλιαστρα της 6 τσιχλες ενω του πατερας της χαμογελουσαν μεχρι και τα μουστακια του για τις επιτυχιες της κορης του .shake hands.:D
Τι να κανω αδερφε μου λεει
Ο Θεος μου εδωσε κοριτσια και μια απο τις τρεις κορες μου με συντροφευει στα κυνηγια μου
Μεγαλη υποθεση μου λεει :)
Δεν εχω και την μουρμουρα της γυναικας μου μολις μιλησει αμεσως πεταγεται η κορη να με υποστηριξει :D
 
Ισως τα προγονικα μας ενστικτα διαταζουν εμεις να παραμενουμε στο κυνηγι και οι γυναικες να αγαπουν τη φυση με διαφορετικο τροπο...
Την θυμάσαι την γκιαουραντίσια που πετύχαμε βγαίνοντας φέτος έξω; .what.
 
Ο συνδυασμος νομιζω αρεσει σε ολους εδω μεσα. .sarcastic. Ετσι ελπιζω δηλαδη

Απο αρχαιοτατων χρονων παντως ο αντρας ηταν εκεινος που μαζευε την τροφη, ενω η γυναικα εκεινη που φροντιζε το σπιτι. Αν βρεθει παντως ο συνδυασμος και των δυο, ωστε να μην υπαρχει μουρμουρα, μιλαμε για το ιδανικο.
 
Μην χαλάτε την πιάτσα.sarcastic.

Αστες να μαγειρειρεύουν κανα φαγητό και να το βρίσκουμε έτοιμο όταν γυρνάμε απο τα κυνήγια μας.

Ο καλλύτερος συνδιασμός είναι να είμαστε στο κυνήγι με τους φίλους μας , μην τις μπερδεύετε αυτές με τις δουλειές μας.victory.
 
Ρε φιλε, την παιρνεις μια φορα, και πας για περπατητο. Χαλαρα, ειδικα αν πεσεις και σε λασπουρια, εχει ξενερωσει στο μισαωρο. Οποτε την αλλη φορα που θα πας, δεν ερχεται, και δε σου λεει οτι ειναι χαλαρο το περπατημα με το σκυλο, σαν βολτα. Αυτο στο 99% των περιπτωσεων. Το αλλο 1% ειναι να πεσεις σε γυναικα σαν αυτη που λεει ο Γιωργος, εκει ομως δε θα εχεις μουρμουρα οταν θες νεο οπλο, φυσιγγια, εξοπλισμο κλπ κλπ.
 
Την θυμάσαι την γκιαουραντίσια που πετύχαμε βγαίνοντας φέτος έξω; .what.
Neopren και παπια...;)
Το θεμα δεν ειναι η γυναικα να φορτωνεται φυσιγγια και να ερχεται μαζι... Το θεμα ειναι να μπορει να αντιληφθει αυτο που αποζητας εσυ απο το κυνηγι και οτι αυτο ειναι συνδεδεμενο με την φυση και την αγαπη γι αυτη...
 
Εγω πήγα για κυνήγι φέτος με την Irina Tsixlieva και την Ruslana Fassomouneva..

Εδω μια φώτο που τις "πήρα απο πίσω!" .banana.Ντάξει καλά περάσαμε...very funny.

o1q0y.jpg
 
Δυστυχώς στην Ελλάδα για εμάς τους μικρότερους είναι πολύ σπάνιο φαινόμενο το να βρεις γυναίκα που να σε καταλαβαίνει όσον αφορά το κυνήγι
Το θεμα ειναι Σπυρο να της μαθεις εσυ "τα μυστικα του δασους"... ;) Αν περιμενεις να την βρεις ετοιμη, παιξε καλυτερα τζοκερ... .buy buy.
Τζερυ σε βλεπω λιγο νευρικο η ειναι η ιδεα μου?.goodboy.
 
Εγώ όταν βρω γυναίκα μαυρομαλα η κοκκινομαλλα ασπρο δερμα κόκκινο κραγιόν 1.70 σωστές αναλογίες(πεταχτο ράκι, ζάκι) να μην γκρινιάζει να είναι πιστή να οδηγάει μπουσα να φοράει δερμάτινο και να αγαπάει τα όπλα την παντρεύομαι και πάω και σόγαμπρος!
 
εγω εχω κυνηγησει με γυναικα. ειναι μια κυρια που παει για λαγο με τον αντρα της και καποιες φορες εχουμε κυνηγησει και μαζι. αλλα γενικα μην κανετε ονειρα .sarcastic.. στην ελλαδα ειναι πολυ λιγες. και ενταξει την κρεβατομουρμουρα λιγο η πολυ ολοι βρισκουμε τροπο να την αντιμετωπισουμε την κυνηγομουρμουρα με τιποτα .sarcastic.
 
Και τι δεν θα έδινα να ερχόταν μαζί μου η δικιά μ. Όμως πέρα από το ότι επομιζει σαν να κρατά μπαζουκα(κοντακι ανοθεν του ομου ) και όσες φορές και να της δείξω δεν το χει... την κλοτσα και το ποιο ελαφρι φυσίγγι. .. ακόμα και το 25 γρ. Λογικό βαιβεα 49 κιλά κατσικάκι. Ακόμα και με την μπαικαλ που είναι αερίων. .. Καλά δεν σας λέω τι έγινε όταν έριξε 58γρ με την μοσμπεργκ. .. παιδιά οι γυναίκες δεν το έχουν είναι εβαλοτες πολύ για κυνήγια το Πολυ πολύ να αρχίσουν την γκρίνια και να αυτοκτονισει ο λαγός από μόνος του.
 
Back
Top