Σκοπευτήριο Ιωαννίνων στο Δήμο Περάματος

Λοιπον επειτα απο προσμονη αρκετου καιρου ανοιξε επιτελους το σκοπευτηριο στο Περαμα Ιωαννινων για τα μελη του Κυνηγετικου Συλλογου Ιωαννινων (ΣΚ.Ο.Κ.Ι).....Αυτη την στιγμη βρισκεται στο 80% της τελικης μορφης......ετοιμες οι μηχανες να εκσφεντονιζουν πιατακια αερος-εδαφους.....αντε και καλη μας αρχη!!!!! Τηλ επικοινωνιας συλλογου 26510-25839
 
Κωστα καλη αρχη! Πρωτα ο Θεος τον χειμωνα θα ερθω και εγω,μιας η γυναικα μου ειναι Γιανιωτισσα! Νομιζω χρειαζοταν η Ηπειρος ενα σκοπευτηριο,και για τους κυνηγους αλλα και για τους σκοπευτες της περιοχης,νομιζω ο Ζωρδουμης στο trap εχει κανει και πρωταθλητισμο!
 
zoyHMA4.jpg

tRF38FZ.jpg

TJoJNtH.jpg

YlZyEeF.jpg

pPmhHrT.jpg

YZf4sck.jpg

weoXBWJ.jpg
 
Ωραια δουλεια γινεται Κωστα... .shake hands.
αρη περα απο την ωραια και καλη δουλεια που γινεται στις σημερινες δυσκολες μερες μετραει παρα πολυ το οικονομικο κομματι και εδω θα πω μπραβο στο συλλογο γιατι το ετησιο αντιτιμο για την χρηση του σκοπευτηριου ειναι μονο 10 ευρω.....
 
πολλα μπραβο και καλη συνεχεια να εχετε , το σκοπευτηριο είναι το σχολειο του κυνηγου , και φυσικα το γυμναστηριο του αθλητη , μακαρι να ανοιξουν και αλλα στην ελλαδα , αν θελεις φιλε εξηγησε , τι εννοεις με το 10 ε ? το αντιτιμο της σκοπευτικης ταυτότητας ?
 
πολλα μπραβο και καλη συνεχεια να εχετε , το σκοπευτηριο είναι το σχολειο του κυνηγου , και φυσικα το γυμναστηριο του αθλητη , μακαρι να ανοιξουν και αλλα στην ελλαδα , αν θελεις φιλε εξηγησε , τι εννοεις με το 10 ε ? το αντιτιμο της σκοπευτικης ταυτότητας ?
Ναι και για την ακριβεια ειναι 5 ευρω η εγγραφη και η εκδοση βι λιαριου σκοπευτη και αλλα 5 ευρω η ετησια συνδρομη..... Επισης το κοστος μιας πουλας μαζι με φυσιγγια που σου δινουν εκει ειναι 8 ευρω
 
Ναι και για την ακριβεια ειναι 5 ευρω η εγγραφη και η εκδοση βι λιαριου σκοπευτη και αλλα 5 ευρω η ετησια συνδρομη..... Επισης το κοστος μιας πουλας μαζι με φυσιγγια που σου δινουν εκει ειναι 8 ευρω
Δεν το φέρνεται κατά δω να βολευτούμε κι εμείς;.hunter.
 
Πολυ promoταρισμα βλεπω απο τον σκοπευτικο συλλογο, μπαρβο... Λογικα βεβαια 10 ευρω θα ειναι η συνδρομη στο συλλογο διοτι για να βγει σκοπευτικη ταυτοτητα χρειαζεται κ συνδρομη στη ΣΚΟΕ που αυτη ειναι ενα 35αρη νομιζω... (πηρε 5 ευρω αυξηση φετος)
 
Π
Ναι και για την ακριβεια ειναι 5 ευρω η εγγραφη και η εκδοση βι λιαριου σκοπευτη και αλλα 5 ευρω η ετησια συνδρομη..... Επισης το κοστος μιας πουλας μαζι με φυσιγγια που σου δινουν εκει ειναι 8 ευρω
πολλα μπράβο στον σύλλογο !!! Και το κόστος ειναι πολύ λογικό για τις μέρες μας ..νομίζω ότι αυτές οι τιμές προϋποθέτουν να είσαι μέλος του συλλόγου και να εκδίδεις άδεια από εκεί .. Κάτι τέτοιο θυμάμαι να μου είχε πει μια κυρια που είχα πάρει τηλ στον σύλλογο ( διόρθωσε μ αν κάνω λάθος ) όπως και να έχει Πιστεύω θα έχει και θα δημιουργήσει κοινό μιας που ειναι κοντά στην πόλη.! Άντε ραντεβού τον Αύγουστο !
 
Π

πολλα μπράβο στον σύλλογο !!! Και το κόστος ειναι πολύ λογικό για τις μέρες μας ..νομίζω ότι αυτές οι τιμές προϋποθέτουν να είσαι μέλος του συλλόγου και να εκδίδεις άδεια από εκεί .. Κάτι τέτοιο θυμάμαι να μου είχε πει μια κυρια που είχα πάρει τηλ στον σύλλογο ( διόρθωσε μ αν κάνω λάθος ) όπως και να έχει Πιστεύω θα έχει και θα δημιουργήσει κοινό μιας που ειναι κοντά στην πόλη.! Άντε ραντεβού τον Αύγουστο !

Το ίδιο είχε πεί και σε μένα Χρήστο, γύρω στο Πασχα, που είχα πάρει τηλ. να ρωτήσω πότε θα λειτουργήσει και πως μπορώ να κανω έγγραφή...αφού μου είπε για την σχετική διαδικασία και το κόστος, με ρώτησε αν είμαι μέλος του κυν συλλόγου Ιωαννίνων και όταν της απαντησα όχι, μου είπε οτι το σκοπευτήριο είναι μόνο για τα μέλη...
Θα ξαναπάρω απο βδομάδα να δω αν άλλαξε κατι τώρα που άνοιξε...
Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε, ισως με κάποιο έξτρα κόστος συνδρομής, να μπορούν και μέλη των όμορων κυν. συλλόγων να ρίξουν στο σκοπευτήριο, κατι τέτοιο θα έφερνε και παραπάνω έσοδα...
 
Πολυ promoταρισμα βλεπω απο τον σκοπευτικο συλλογο, μπαρβο... Λογικα βεβαια 10 ευρω θα ειναι η συνδρομη στο συλλογο διοτι για να βγει σκοπευτικη ταυτοτητα χρειαζεται κ συνδρομη στη ΣΚΟΕ που αυτη ειναι ενα 35αρη νομιζω... (πηρε 5 ευρω αυξηση φετος)
Αρη με 10 ευρω και εισαι ετοιμος με το βιβλιαρακι σου.... Πηγε σημερα ο κολλητος εβγαλε το βιβλιαρακι και μετα πηγε σκοπευτηριο εριξε 4 πουλες και μαζι με τα φυσιγγια που του εδωσαν εκει πληρωσε 24 ευρω..... Την μια πουλα με τα φυσιγγια την εκαναν δωρο....... Εφυγαααααα λεμε
 
Π

πολλα μπράβο στον σύλλογο !!! Και το κόστος ειναι πολύ λογικό για τις μέρες μας ..νομίζω ότι αυτές οι τιμές προϋποθέτουν να είσαι μέλος του συλλόγου και να εκδίδεις άδεια από εκεί .. Κάτι τέτοιο θυμάμαι να μου είχε πει μια κυρια που είχα πάρει τηλ στον σύλλογο ( διόρθωσε μ αν κάνω λάθος ) όπως και να έχει Πιστεύω θα έχει και θα δημιουργήσει κοινό μιας που ειναι κοντά στην πόλη.! Άντε ραντεβού τον Αύγουστο !
Τα λες πολυ σωστα
 
Το ίδιο είχε πεί και σε μένα Χρήστο, γύρω στο Πασχα, που είχα πάρει τηλ. να ρωτήσω πότε θα λειτουργήσει και πως μπορώ να κανω έγγραφή...αφού μου είπε για την σχετική διαδικασία και το κόστος, με ρώτησε αν είμαι μέλος του κυν συλλόγου Ιωαννίνων και όταν της απαντησα όχι, μου είπε οτι το σκοπευτήριο είναι μόνο για τα μέλη...
Θα ξαναπάρω απο βδομάδα να δω αν άλλαξε κατι τώρα που άνοιξε...
Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε, ισως με κάποιο έξτρα κόστος συνδρομής, να μπορούν και μέλη των όμορων κυν. συλλόγων να ρίξουν στο σκοπευτήριο, κατι τέτοιο θα έφερνε και παραπάνω έσοδα...
Συμφωνω μαζι σου οτι θα επρεπε να ειναι και για τα αλλα μελη.... Μεχρι στιγμης ισχυει αυτο που σου ειπε ο συλλογος μονο τα μελη εχουν δικαιωμα εγγραφης και προπονησης.... Ισως αν καταλαβα καλα τα εχουν χωρισμενα αλλοι πανε για σκοποβολη και αγωνες με τα πιστολια αλλου και ο συλλογος ανοιξε για τους κυνηγους μονο πιατακια οχι πιστολια
 
Τα λες πολυ σωστα
Ωραία είμαι τυχερός γιατί βγάζω άδεια στα Γιάννενα στον σύλλογο .... Αλλά όπως λέει και ο Σπύρος ειναι λίγο κουτό να μην υπάρχει και η δυνατότητα σε όλους τους κυνηγούς να πηγενουν σκοπευτήριο ..
 
Last edited:
Μπορουμε να βαλουμε ενα χαρτη να εξηγει που ακριβως ειναι το σκοπευτηριο γιατι θα ερθω αρτα για διακοπες να κανουμε και καμια προπονηση πριν την εναρξη!
 
Μπορουμε να βαλουμε ενα χαρτη να εξηγει που ακριβως ειναι το σκοπευτηριο γιατι θα ερθω αρτα για διακοπες να κανουμε και καμια προπονηση πριν την εναρξη!
Ηλια για να ριξεις στο σκοπευτηριο του συλλόγου θα πρεπει να βγαλεις την αδεια σου στα γιαννενα
 
Back
Top