Action cameras

Oι περισσοτερες καμερες μπορουν να βγαλουν ολη την εικονα του κυνηγιου, η shotkam την εικονα του θηραματςο κ τη στιγμη της τουφεκιας... Ειναι τι θελει ο καθενας περισσοτερο... Εμενα που μου αρεσει να φωτογραφιζω κ οχι να βιντεοσκοπω τις εικονες του κυνηγιου προτιμω τη δευτερη γιατι εχει κατι παραπνω να μου προσφερει σε σχεση με την φωτογραφια... Γουστα ειναι αυτα...
 
Μια χαρά.. Ρώτησες αν θα στέλνει Ελλάδα?

Σε όλο τον κόσμο στέλνει, το θέμα είναι αν θα ρισκάρεις να την αγοράσεις ιντερνετικά. Θεωρώ πως αν το κάνεις δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να γλυτώσεις το τελωνείο με τέτοιο ποσό. Αυτή η αγορά γίνεται μόνο μέ κάπιοιον που ζει Αμερική ή ταξιδεύει.
 
Σε όλο τον κόσμο στέλνει, το θέμα είναι αν θα ρισκάρεις να την αγοράσεις ιντερνετικά. Θεωρώ πως αν το κάνεις δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να γλυτώσεις το τελωνείο με τέτοιο ποσό. Αυτή η αγορά γίνεται μόνο μέ κάπιοιον που ζει Αμερική ή ταξιδεύει.

Τελωνείο πόσο θα μου πάρουν δλδ? Ξέρουμε?
 
Τελωνείο πόσο θα μου πάρουν δλδ? Ξέρουμε?
Άστο φιλαράκι, ούτε στον εχθρό σου :(
Θα σου πω μόνο, ότι πρόκειται για τρεις κυρίες εκτελωνίστριες γύρω στα 60 με 65 χρονών, στο Βενιζέλος οι οποίες μόλις δουν για τι αγαθό πρόκειται κοιτάνε το ταβάνι και σκέφτονται πόσο εκτελωνισμό να βάλουν .hair..
Φαντάζεσαι τι σοκ θα πάθουν μόλις ακούσουν ότι πρόκειται για shotkam .... .ha ha ha..ha ha ha..ha ha ha..llk..llk..llk.
Υπάρχει και ένας προιστάμενος που σε κοιτάει λίγο περίεργα και δεν θέλει πολύ να αμφισβητήσει την αναγραφόμενη αξία του του προϊόντος. Τότε την γ@μ#σ3ς .sex hard.
Θα σου κοπανήσει όσο ΦΠΑ γουστάρει εκείνος. Σε δική μου περίπτωση με τηλέφωνο, πλήρωσα σχεδόν χ2 την αξία του τηλεφώνου.
Μην το σκέφτεσαι καθόλου .... .what.
 
Άστο φιλαράκι, ούτε στον εχθρό σου :(
Θα σου πω μόνο, ότι πρόκειται για τρεις κυρίες εκτελωνίστριες γύρω στα 60 με 65 χρονών, στο Βενιζέλος οι οποίες μόλις δουν για τι αγαθό πρόκειται κοιτάνε το ταβάνι και σκέφτονται πόσο εκτελωνισμό να βάλουν .hair..
Φαντάζεσαι τι σοκ θα πάθουν μόλις ακούσουν ότι πρόκειται για shotkam .... .ha ha ha..ha ha ha..ha ha ha..llk..llk..llk.
Υπάρχει και ένας προιστάμενος που σε κοιτάει λίγο περίεργα και δεν θέλει πολύ να αμφισβητήσει την αναγραφόμενη αξία του του προϊόντος. Τότε την γ@μ#σ3ς .sex hard.
Θα σου κοπανήσει όσο ΦΠΑ γουστάρει εκείνος. Σε δική μου περίπτωση με τηλέφωνο, πλήρωσα σχεδόν χ2 την αξία του τηλεφώνου.
Μην το σκέφτεσαι καθόλου .... .what.
Αυτές είναι οι κυρίες .hair.και αυτός ο προιστάμενος .llk. ?
 
Για ριχτε μια ματια εδω.http://www.koolnews.gr/tech/577794-...-nea-action-camera-sti-misi-timi/#more-577794


Eιμαι σχεδον καθε μηνα Κινα, θα την παρω σιγουρα. Η εταιρεια αυτη κανη θραυση στην κινεζικη αγορα.
Πολυ καλη απο αποψη ανταγωνισμουκ τιμης φυσικα, αλλα με ευρυγωνιο φακο 155 δεν με πειθει για κυνηγετικη χρηση...
 
Πολυ καλη απο αποψη ανταγωνισμουκ τιμης φυσικα, αλλα με ευρυγωνιο φακο 155 δεν με πειθει για κυνηγετικη χρηση...

Αρι αυτο που θελω εγω ειναι μια οικονομικη καμερα που να μου καταγραφει στο κυνηγι καποια πραγματα εκτος της τουφεκιας (πορεια προς κυνηγοτοπο, φυση κλπ). Eχω ηδη αποφασισει να ξηλωθω για τη Shotkam για τη κυνηγετικη χρηση.
 
Τοτε ειναι πολυ καλη επιλογη... Εχω εχω σκοπο να εχω μαζι μια hand cam του χρονου, ωστε κ καλυτερη ποιοτητα να εχω κ να μπορω με τη χρηση ζουμ να γραφω μια δυο φασεις απο φιλους στα διπλανα καρτερια... Εζησα φετος δυο φορες ( μια το Νοεμβρη κ μια το Γεναρη) αυτη την εμπειρια μιας κ κυνηγουσαμε κοντα με την παρεα κ ηταν σαν να παρακολουθουσα DvD... Πιστευω με μια Hand cam θα εβγαιναν πολυ ωραια πλανα... Σκεψου το,μικρη, πολυ καλη ποιοτητα, ζουμ, κρεμιεται στο λαιμο μεσα απο το μουφαν αν βρεχει, σχετιακ οικονομικη... εκτος αν θες κατι στερεωμενο στο κεφαλι...
 
hand cam τι εννοεις??

τη shotkam βολευει να τη παρουμε απο αγγλια που εχει site κ εκει μπας κ γλυτωσουμε το τελωνειο απο αμερικη?
 
hand cam τι εννοεις??

τη shotkam βολευει να τη παρουμε απο αγγλια που εχει site κ εκει μπας κ γλυτωσουμε το τελωνειο απο αμερικη?
Mια χαρα βολευει απο UK , το θεμα ειναι ποσο εχει ,μιας κ η ισοτιμια ειναι 1,38 !!! μην παει κανα 700 η καμερα Βαλε κ κανα 30-40 τα μεταφορικα με tracking Number .... οποτε?
 
Συνηθως οι Αγγλοι εχουν τιμες στα προιοντα σε GBP περιπου οσο ο Αμερικανος σε USD.
 
Back
Top