Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην παρέα.
Ευριπίδη περαστικά ... Να υποθέσω ότι ούτε αύριο θα έρθεις στο .hunter. ??? Κρίμα !!! :(
Αυτα με την SFS δοκιμασε πρωτα .sarcastic.
Όχι ρε, τα ρελιαστά με το τζαμάκι ... .my man.
Πολυ λεπτολογος ο κυριος με την ιδιογομωση, μπραβο!!! .shake hands.
Πράγματι, και όχι μόνο με την ιδιογόμωση ... γενικά πρέπει να είναι πολύ λεπτολόγος και μερακλής. Δεν είδες τα μπουκαλάκια με τα λάδια, που τα έχει σφραγίσει κ με ταινία, υποθέτω για να αποκλείσει κάθε πιθανότητα να μπει αέρας κ να τα χαλάσει ... .what.
Καλησπέρα στην παρέα από τις κουκουναριές Σκιάθου. :)

Καλά να περνάς Κώστα. Είχα πάει κι εγώ εκεί πριν από ... 30+ χρόνια !!! Φανταστικό νησί η Σκιάθος, πανέμορφη ... .cool.
Κι από τουρισμό, κυρίως γερμανίδες είχε τότε ... ;) τώρα δεν ξέρω τι εθνικότητες παίζουν; .yel.
.sarcastic.
 
Καλησπέρα συνάδελφοι.μόλις τώρα σχολασα και φίλε μου θεοφραστε συμπασχω μαζί σου.3η φορά μέσα σε 2 μηνες που η μέση μου έχει αλλάξει τα φώτα.2 μέρες τώρα πάω στη δουλεια και γυριζω σαν το παραλυμενο.πέφτει πολύ αλοιφή και τρίψιμο παει λίγο καλυτερα.για να δουμε
Προσοχη και υπομονη. Τωρα με υδρωτα και αερακι ειναι θανατος για την μεση.
Επισης οχι αποτομες επομησεις.sarcastic.;)
 
Στέλιο δεν τη παλευω μια.τώρα ήπια ενα arcoxia 120 σαν εσχατη λύση, ο Χρύσανθος ξέρει, γιατί αύριο το πρωι έχω καράβι φορτηγό οποτε όχι φίλε δεν θα μπορέσω δυστυχώς.
Γρηγορη αναρρωση Αδερφε ;)
Πιστευω το παρακατω να σε κανει να νοιωσεις καλυτερα .shake hands..shake hands.
Καλησπερα Παλικαρια ;)
Ειμαι κομματια απο τις 04.30 στο ποδι εφαγα και ενα λουκι στον Κηφισο γυρω στην 1,5 ωρα και ηρθε και εδεσε:(
Καληνυχτα καλο ξημερωμα .tired.
Αυριο εχει εγερτηριο την ιδια ωρα .buy buy.
Δεν θα ξημερωσει 20 Αυγουστου που θα παει .hunter..hunter..hunter.
 
Στέλιο δεν τη παλευω μια.τώρα ήπια ενα arcoxia 120 σαν εσχατη λύση, ο Χρύσανθος ξέρει, γιατί αύριο το πρωι έχω καράβι φορτηγό οποτε όχι φίλε δεν θα μπορέσω δυστυχώς.
Περαστικά φίλε, το περνάω και εγώ 2-3 φορές το χρόνο και ξέρω. ...
 
Γρηγορη αναρρωση Αδερφε ;)
Πιστευω το παρακατω να σε κανει να νοιωσεις καλυτερα .shake hands..shake hands.
Καλησπερα Παλικαρια ;)
Ειμαι κομματια απο τις 04.30 στο ποδι εφαγα και ενα λουκι στον Κηφισο γυρω στην 1,5 ωρα και ηρθε και εδεσε:(
Καληνυχτα καλο ξημερωμα .tired.
Αυριο εχει εγερτηριο την ιδια ωρα .buy buy.
Δεν θα ξημερωσει 20 Αυγουστου που θα παει .hunter..hunter..hunter.
Δε φτάνει που ποναω εσύ με πονάς περισσοτερο
.hair..hair.
 
Χεραιτω τη παρέα. Ζορικη μέρα σήμερα, πολλή δουλειά και πολλή κάψα, μέσα σ'ολα μ'επιασε και λάστιχο στο φορτηγό και περίμενα κοντά 2 ώρες τον λαστιχα. Είναι και ο Σπύρος (Ωρίωνας) στο νησί, μιλήσαμε τηλεφωνικός χθες, ελπίζω από Πέμπτη που έχω πιο λίγο δουλειά να καταφέρω να τα πούμε από κοντά, του είπα και για αύριο σκοπευτήριο και θα δούμε.
Σας καληνυχτιζω παλικάρια μου.
image upload no compression
Περαστικά και υπομονή Ευριπίδη.
 
Δημητρη αυτο δεν ειναι ξεκουραση αλλα μαμασι χοντρο μαρεση που ειχες και την μεση σου με το προβλημα και αποτι φαινεται δεν βλεπω να σταματας της εργασιες στο σπιτη
.xm.
 
Καλησπέρα συνάδελφοι.μόλις τώρα σχολασα και φίλε μου θεοφραστε συμπασχω μαζί σου.3η φορά μέσα σε 2 μηνες που η μέση μου έχει αλλάξει τα φώτα.2 μέρες τώρα πάω στη δουλεια και γυριζω σαν το παραλυμενο.πέφτει πολύ αλοιφή και τρίψιμο παει λίγο καλυτερα.για να δουμε
Καλησπέρα Ευριπίδη, υπομονή και απέφυγε όσο μπορείς ότι καταπονεί την μέση. Δεν θα κάνω τον γιατρό αλλά κάποτε που υπέφερα με τα γόνατα είχα πάει σε έναν ορθοπεδικό και του είχα ζητήσει λίγο επιτακτικά να μου βρει λύση. Πέραν των υπολοίπων, μου είχε γράψει τα Naprosyn 500 τα οποία λειτούργησαν άψογα. Με κανένα άλλο παρόμοιο αντιφλεγμονώδες δεν είχα δει τέτοιο μαχαίρι στον πόνο.
Πολυ λεπτολογος ο κυριος με την ιδιογομωση, μπραβο!!! .shake hands.

Πράγματι, και όχι μόνο με την ιδιογόμωση ... γενικά πρέπει να είναι πολύ λεπτολόγος και μερακλής. Δεν είδες τα μπουκαλάκια με τα λάδια, που τα έχει σφραγίσει κ με ταινία, υποθέτω για να αποκλείσει κάθε πιθανότητα να μπει αέρας κ να τα χαλάσει ... .what.

Ακριβώς Στέλιο, φανταστείτε ότι αυτό το πάθος, το βγάζει και στην κατασκευή των κοντακίων του... ;)
Καληνυχτα παρεα καλο ξημερωμα σε ολους
Καλό βράδυ Δημήτρη, σε ευχαριστώ πολύ για τα φίλτρα... :)
Είχα παραλείψει να αναφέρω ότι την περασμένη εβδομάδα ο Jimakos πέρασε από το σπίτι και έκανε ένα service στο μεγάλο κλιματιστικό που υπολειτουργούσε. Τώρα ξυρίζει :) Σήμερα θυμήθηκε και μου έφερε δύο ανταλλακτικά φίλτρα ενεργού άνθρακα για να αντικαταστήσω τα παλιά που ήταν για πέταμα.
Υ.Γ. Ποιο κέντρο το όπλο σου δεν μπορεί να έρθει και οι επομίσεις σου πολύ σταθερές. Χαρακτηριστικό που οι τουφεκιές σου πήγαν στον πίνακα, η μία πάνω στην άλλη κατακέντρο ;)

Δεν εχω προβλημα στο να την παρω αλλα μιας κ ο χειμωνας προβλεπεται δυσκολος προτιμω να εχω εξασφαλισμενους 2-3 Εβρους... ;)
Ειδικά αυτή η τρίτη φορά που ανεβαίνετε στα μουλωχτά όλοι οι ρηχταρήδες από Καλαμάτα και Πάτρα, είναι η φαρμακερή ... .yelling..sarcastic..love.
 
Περαστικα Ευριπιδη...

Ειδικά αυτή η τρίτη φορά που ανεβαίνετε στα μουλωχτά όλοι οι ρηχταρήδες από Καλαμάτα και Πάτρα, είναι η φαρμακερή ... .yelling..sarcastic..love.

Φιλε μου λουστρακο εγω ειμαι σταθερος στην αποδοση μου οσες φορες κ αν ανεβω... .banana.Αλλα παλικαρακια η ματιαζονται τα ιδια η ματιαζονται τα φυσιγγια τους... .hair..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic. Sipe σου λεω κ κλαιω....very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top