Ωτοασπίδες για το κυνήγι.

Μπράβο Παύλο γάτε !!! Μόλις τις παρήγγειλα 13,46 euro, χωρίς μεταφορικά , με αποστολή από Κίνα ... Εχουν μείνει 5 κομμάτια μόνο ...
Τις θελω για το γιό μου, όταν έρχεται μαζί μου σκοπευτήριο , να μην παιδεύεται με τα σφουγγαράκια...:)
Με βλέπει με τις cens και άρχισαν να του μπαίνουν ιδέες , οπότε με 13,46 ευρώ θα του τις κόψω ;)
Οτι εχω πάρει από aliexpres εχει έρθει σφαίρα και σε τέλεια κατάσταση ...
 
δεν ξέρω αν έχει κάνει λάθος ο τύπος

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ

http://www.ebay.com/itm/Howard-Leig...621290?hash=item1eb39fec6a:g:rksAAOSwgY9Xc-JO

@ το μόνο ας πούμε ύποπτο είναι πώς έχει μόνο 1 ψήφο αλλά δεν έχει να λέει κάτι όλοι από εκεί ξεκινήσαμε
Απάτη είναι. Ο τύπος κατα διαστήματα βγάζει τα συγκεκριμένα στα 15-16 ευρώ, πουλάει γύρο στα 100 τεμ την ημέρα, μετά τον παίρνουν χαμπάρι. Είχα τσιμπήσει και γω να πω την αμαρτία μου (αν και έχω ήδη τα ίδια) μετά μου ήρθε μήνυμα από eBay Να ανοίξω θέμα για επιστροφή
 
Απάτη είναι. Ο τύπος κατα διαστήματα βγάζει τα συγκεκριμένα στα 15-16 ευρώ, πουλάει γύρο στα 100 τεμ την ημέρα, μετά τον παίρνουν χαμπάρι. Είχα τσιμπήσει και γω να πω την αμαρτία μου (αν και έχω ήδη τα ίδια) μετά μου ήρθε μήνυμα από eBay Να ανοίξω θέμα για επιστροφή
Τι εννοείς είναι απάτη και τον παίρνουν χαμπάρι; Δεν τα στέλνει; Παίρνει τα λεφτά και δεν τα στέλνει; Θα τον είχαν διαγράψει από το ebay άσε που θα είχε βρει τον μπελά του. Τώρα αν έχει 10 διαθέσιμα και γίνουν 100 παραγγελίες, νομίζω ότι υπάρχει ασφαλιστική δικλείδα που με το που τελειώσουν τα διαθέσιμα απενεργοποιείται η αγγελία.
 
Μάλλον πολλοί παραπονιούνται, και τον παίρνουν χαμπάρι. Εγώ αγόρασα χωρίς να δω αξιολογήσεις ( τελικά είχε λίγες σαν αγοραστής ) έβλεπα διαθεσιμα 10 τεμ, τα οποία μάλλον τα αλλαΖε γιατί στις πωλήσεις του φαινόταν ότι πούλαγε πολλά κομμάτια κάθε μέρα. Μετά από μια βδομάδα ήρθε μήνυμα από eBay να ζητήσω επιστροφή την οποία την πήρα μετά από κάποιες μέρες. Τώρα αν πλήρωσε η προστασία του αγοραστή δεν ξέρω.
 
Τι εννοείς είναι απάτη και τον παίρνουν χαμπάρι; Δεν τα στέλνει; Παίρνει τα λεφτά και δεν τα στέλνει; Θα τον είχαν διαγράψει από το ebay άσε που θα είχε βρει τον μπελά του. Τώρα αν έχει 10 διαθέσιμα και γίνουν 100 παραγγελίες, νομίζω ότι υπάρχει ασφαλιστική δικλείδα που με το που τελειώσουν τα διαθέσιμα απενεργοποιείται η αγγελία.

Γιώργο αν δεις έχει μόνο ένα εμπόρευμα και καμία αξιολόγηση από αγοραστές... Οπότε είναι μούφα. Από τη στιγμή που αγοράζεις με paypal είσαι οκ απλά δεν υπάρχει λόγος.

Capture.png
 
σήμερα παρέλαβα τις Cens

Γεράσιμε Σπύρο Λεώ σας ευχαριστώ για όλα και προπάντων για την άμεση παράδοση ( τρίτη παρήγγειλα και έγινε μέτρηση και πέμπτη παρέλαβα ) ,πραγματικά η διαφορά είναι μεγάλη σε σχέση με τις ηλεκτρονικές που φόραγα μέχρι τώρα και από άνεση και από ποιότητα

τις φόρεσα σπίτι και ακούσα τα τζιτζίκια και τα κοτσύφια λες και ήταν δίπλα μου


 
Last edited:
σήμερα παρέλαβα τις Cens

Γεράσιμε Σπύρο Λεώ σας ευχαριστώ για όλα και προπάντων για την άμεση παράδοση ( τρίτη παρήγγειλα και έγινε μέτρηση και πέμπτη παρέλαβα ) ,πραγματικά η διαφορά είνια μεγάλη σε σχέση με τις ηλεκτρονικές που φόραγα μέχρι τώρα και από άνεση και από ποιότητα

τις φόρεσα σπίτι και ακούσα τα τζιτζίκια και τα κοτσίφια λες και ήταν δίπλα μου



Παύλο εύχομαι να τις ευχαριστηθείς.
Ποιες πήρες τις pro 1 ;
 
Back
Top