To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Απο το φεγγάρι μας παρακολουθούσες Gagarin ; .sarcastic.
Καλώς όρισες κοντά μας
Ναι τώρα προσγειώνομε με τη λάϊκα στο διαστημόπλοιο και δεν την κάνω καλά,μου πηράζει τα χειρηστήρια ανηπομονή να κατέβη στη γή
τόσο καιρό χωρής θηράματα εχει γίνει νευρική, το φεγγάρι δε θελει να το ξαναδεί ούτε ζωγραφιστό,χα,χα καλος σας βρήκα!!
 
Ναι τώρα προσγειώνομε με τη λάϊκα στο διαστημόπλοιο και δεν την κάνω καλά,μου πηράζει τα χειρηστήρια ανηπομονή να κατέβη στη γή
τόσο καιρό χωρής θηράματα εχει γίνει νευρική, το φεγγάρι δε θελει να το ξαναδεί ούτε ζωγραφιστό,χα,χα καλος σας βρήκα!!
.sarcastic..sarcastic.
 
καλημέρα λοιπον κ εδώ.

ονομάζομαι Σπυρος, είμαι από Γιάννενα, 39 ετων.
κυνηγαω πτερωτα διχως σκυλο. τρυγόνια, φασες, τσίχλες , παπια κλπ.
εχω μια μ2, 2 χρονων περιπου (δωρο γαμου) κ μια Α301 από τον πατερα.
αυτά..

επισης κανω ψαροντουφεκο.
πολλες φορες το ψαρεμα ερχεται πρωτο...

κ με αεροβόλα παιζω! :D

καλως σας βρηκα
 
καλώς τον.....και από εδώ....
έχω φίλους πάνω στη παλιά εθνική για Ηγουμενίτσα......τα μέρη σας είναι πανέμορφα, μαγικά και γεμάτα...γουρουνοκυνηγούς .shoot.
 
καλημέρα λοιπον κ εδώ.

ονομάζομαι Σπυρος, είμαι από Γιάννενα, 39 ετων.
κυνηγαω πτερωτα διχως σκυλο. τρυγόνια, φασες, τσίχλες , παπια κλπ.
εχω μια μ2, 2 χρονων περιπου (δωρο γαμου) κ μια Α301 από τον πατερα.
αυτά..

επισης κανω ψαροντουφεκο.
πολλες φορες το ψαρεμα ερχεται πρωτο...

κ με αεροβόλα παιζω! :D

καλως σας βρηκα
Καλώς ήρθες στην παρέα πατριώτη!
Μαζευόμαστε πολύ Ηπειρώτες σιγα σιγά...:)
 
καλημέρα λοιπον κ εδώ.

ονομάζομαι Σπυρος, είμαι από Γιάννενα, 39 ετων.
καλως σας βρηκα

Καλώς ήρθες στην παρέα πατριώτη!
Μαζευόμαστε πολύ Ηπειρώτες σιγα σιγά...:)

Σπύρο,
πάνω-δεξιά της οθόνης βλέπεις το nickname σου. Δίπλα τα "Εισερχόμενα" και οι "Ειδοποιήσεις".
πατάς πάνω στο nickname και σου φέρνει ένα μενού....ακριβώς κάτω από τη φωτό σου γράφει "Προσωπικές λεπτομέρειες"...πατάς κλικ εκεί.. και σου ανοίγει μια οθόνη με τα στοιχεία σου. Πηγαίνεις σε παρακαλώ και αν θέλεις, προσθέτεις στοιχεία στην "Τοποθεσία"......έτσι θα βλέπουμε όλοι από ποιά περιοχή της χώρας, συμμετέχεις...:)
Ευχαριστώ
 
Σπύρο,
πάνω-δεξιά της οθόνης βλέπεις το nickname σου. Δίπλα τα "Εισερχόμενα" και οι "Ειδοποιήσεις".
πατάς πάνω στο nickname και σου φέρνει ένα μενού....ακριβώς κάτω από τη φωτό σου γράφει "Προσωπικές λεπτομέρειες"...πατάς κλικ εκεί.. και σου ανοίγει μια οθόνη με τα στοιχεία σου. Πηγαίνεις σε παρακαλώ και αν θέλεις, προσθέτεις στοιχεία στην "Τοποθεσία"......έτσι θα βλέπουμε όλοι από ποιά περιοχή της χώρας, συμμετέχεις...:)
Ευχαριστώ

ευχαριστώ, Σπύρο ;);) :):)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top