Aselkon τούρκικη καραμπίνα

Παναγιώτη πρέπει να μπει τάξη. Ενοχλούνται αρκετοί κι ας μην το γράφουν. Ο τύπος η είναι ντιπ κατα ντιπ....η κάποιος παλιος που μας γλεντάει.
Τον έφαγε η μαρμάγκα
Ή θα πάει για CEO στην ΑΤΑ arms ή για διοργανωτής στο gay pride
Ήξερε αλλά πούλαγε τρέλα......
Πρέπει να είναι όντως ένας παλιός που έγραφε και τότε περίεργα αλλά με άλλο τρόπο.
Ναι ήξερε.
Έχει λίγο σοβαρό θέμα.
 
Τί να πώ ρε Κώστα. Δεν καταλαβαίνω τι λεει ο τύπος. Παιδικά τραύματα μάλλον.



Πλάκα πλάκα όπως πάει σε λίγο το ανώμαλο θα είναι να γουστάρεις γυναίκες.
το έχουν γυρίσει ελληνική ταινία πριν χρονια straight story λέγετε
 
Εγώ στο μυαλό μου, έχω ξεκαθαρίσει ποιος ήταν ο συνάδελφος. Ίσως ξεκίνησε για πλάκα, αλλά μετά έγινε κοροϊδία και κρίμα που το συνέχισε. Μην με ρωτήσετε, γιατί υποθέσεις κάνω χωρίς αποδείξεις.
Και εμενα καπου παει το μυαλο μου.
Καλα να ειναι.
Δεν εγινε και τιποτα.
Είναι ίδιο το στύλ που γράφει, παραλλαγμένο μεν αλλά με τα ίδια χαρακτηριστικά και μάλλον εσκεμένα. Εγώ έκανα το λάθος και αντιπαρατέθηκα μαζί του τότε και το μετάνιωσα, η αλήθεια είναι. Στα τόπικ με τούρκικα μεγαλουργούσε. Καλά να είναι εννοείται, αλλά χρήζει μερικών συνεδριών από ψυχοθεραπευτή
 
Όλη η ουσία ήταν στο όνομα που χρησιμοποιούσε.

Ότι έγραφε και σε όποιον απευθυνόταν εννοούσε μάλλον ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ από αυτό που διατύπωνε σαν άποψη.

Όταν εγκωμίαζε τα Τουρκικά όπλα = είναι σκουπίδια.

Όταν έλεγε : "ο τάδε φίλος- μέλος κλπ τα λέει σωστά ", "έχει δίκιο", "μπράβο του" ,"είναι ωραίος, γνώστης" = είναι για τα μπάζα, - δεν ξέρει την τύφλα του - δεν έχει κυνηγήσει στη ζωή του κλπ κλπ

Πλάκα είχε...
Aνέβαζε και την βαλτωμένη επισκεψιμότητα του forum ...
 
Δηλαδή εγώ τώρα πρέπει να αισθάνομαι άσχημα, που δεν κατάλαβα την παπάρα του καθενός και τί είχε στο μυαλό του; Όχι ρε λεβέντες και πάλι όχι
Εχουμε πιο σοβαρα να ασχοληθουμε Κωστα, απο το τι λεει ο καθενας.
 
Back
Top