Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι έχω πάθει μια άσχημη ψύξη και φοβάμαι μην έχω πεσμένη απόδοση το Σάββατο..eat.
Το καλό που σου θέλω να συνέλθεις γιατί θα ...νοιώσεις άσχημα.
Αν πάλι δεν εχεις συνέλθει θα σου δώσουμε μια Ουκρανέζα στο τέλος να την παρεις μαζί για να σε ....."ξεμαγκώσει"
.sexy girl.
 
Σήμερα λέω να κατσω να φτιάξω μια τυροκαυτετή αντρίκια και να την φέρω στην ταβέρνα ,γιατί οι μαλάκες οι τσβερνιάρηδες έχουν πλήρη άγνοια περί τυροκαυτερής.Και το κακό είναι πως σ αυτό χάλασαν και οι βόρειοι.
Οπότε ετοιμαστείτε για τεστ !

Για την αντρίκια τυροκαυτερή και το τέστ ούτε κουβέντα γατάκια.......lazy.
 
ημήτρης
Ε τι να πούμε; φτιάξε έναν κουβά, μην μας περάσουν και για λιγούρια....
Τι κυνηγοί είμαστε, όταν δούμε πιθανό θήραμα σαν να μην υπάρχουμε μην πα και μας φύγει....my man.
 
Εσένα θα σου στείλω τον Σιλι να σε τρίψειζόρικα .Ασε που θα σου φέρει και γούρι στις εξορμήσεις......sarcastic.
Καλα, καλα θα κατσω ησυχος... .goodboy..sarcastic.
Αν κ ειχα σκοπο να σας κανω εκπληξη κ να ερθω, διαφορα οικονομικα απροοπτα της τελευταιας στιγμης .kkk.μας εβγαλαν πολυ εκτος προυπολογισμου κ δεν θα τα καταφερω... Θα σας σκεφτομαι ομως παλιοπαιδα, το νου σας...
Κ κατι αλλα γατακια ειναι τυχερα γιατι δεν θα τους δειξω ακομα πως παιζουν το ντουμπλε αναποδα....my man.
 
1.Dim63
2.dionisis
3.Vasilis
4.Mάκης
5.Μανος
6. Σταύρος
7.averel
8.Yannis304
9.τζιμης-τσαπ
10. Altair
11.Enduras
12. PANOUTSOS
13.KoTzi
14.ΚYNIGOSDK
15.BeReT
16.Paulos
17.leonidas
18.Xaris
19 mpekatsas9

Πήγα απόψε στον Γμόχ κλαι του είπα οτι το Σάββατο θα έρθω με 20 ρεμάλια να σου αδειάσουμε το μαγαζί.
Να δείτε χαρές που έκανε ,αν και η κουφάλα ειναι πάντα γεμάτος .
Πετιέται μια γρια που είναι στο μαγαζί και μου λέει τι θα γιορτάσετε ; τον Τσίπρα ;.ha ha ha.
Οχι, τον Λεβέντη της απαντάω .......asking.
 
1.Dim63
2.dionisis
3.Vasilis
4.Mάκης
5.Μανος
6. Σταύρος
7.averel
8.Yannis304
9.τζιμης-τσαπ
10. Altair
11.Enduras
12. PANOUTSOS
13.KoTzi
14.ΚYNIGOSDK
15.BeReT
16.Paulos
17.leonidas
18.Xaris
19 mpekatsas9

Πήγα απόψε στον Γμόχ κλαι του είπα οτι το Σάββατο θα έρθω με 20 ρεμάλια να σου αδειάσουμε το μαγαζί.
Να δείτε χαρές που έκανε ,αν και η κουφάλα ειναι πάντα γεμάτος .
Πετιέται μια γρια που είναι στο μαγαζί και μου λέει τι θα γιορτάσετε ; τον Τσίπρα ;.ha ha ha.
Οχι, τον Λεβέντη της απαντάω .......asking.
Είσαι μεγάλος λεβέντης .sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top