Δημόσια διαβούλευση για το Νέο πλαίσιο για την ευζωία των ζώων συντροφιάς – Πρόγραμμα ‘‘ΆΡΓΟΣ’’

Η αστυνομία ναι σε έλεγχο της θυροφυλακης τι γίνεται όμως?? Προχτές που έπεσα σε έλεγχο της θυροφυλακης ρώτησα και μου είπαν δεν ξέρουμε τπτ ακόμη ότι ήταν και πριν πιστεύουμε λέει ναι ωραία τους λέω για το τσιπ ναι αλλά για την στείρωση τι γίνεται ααα για αυτό λέει δεν ξέρουμε τπτ
Αυτό με έχει προβληματίσει και εμένα αλλά κάτι μου λέει ότι την θηροφυλακή θα την αφήσουν εξω από το παιχνίδι αυτό
 
Αυτό με έχει προβληματίσει και εμένα αλλά κάτι μου λέει ότι την θηροφυλακή θα την αφήσουν εξω από το παιχνίδι αυτό
Ναι ωραία πες ότι την αφήνουν απέξω αυτήν,και την δουλειά την κάνει μόνο η αστυνομία εμάς εδώ στην επαρχία δεν πρόκειται να μας πιάσουν ποτέ και θα τρώνε το παλούκι ο κόσμος που θα έρχεται από αλλού όπως είπες και πριν στα διόδια...Κάπου δεν υπάρχει σειρά και θα υπάρξουν πολλά λάθη
 
Ναι ωραία πες ότι την αφήνουν απέξω αυτήν,και την δουλειά την κάνει μόνο η αστυνομία εμάς εδώ στην επαρχία δεν πρόκειται να μας πιάσουν ποτέ και θα τρώνε το παλούκι ο κόσμος που θα έρχεται από αλλού όπως είπες και πριν στα διόδια...Κάπου δεν υπάρχει σειρά και θα υπάρξουν πολλά λάθη
Γιατι εσυ περιμένεις να υπάρξει καμιά σειρά ; Υπάρχει σε κάτι άλλο στη χώρα του άρπα κόλλα ;
Γιατί απορείς ;
 
Καλά πάμε καλά εδώ ο λαός πεινάει και αυτοί δώσανε 2,5 εκατομμύρια για εργαστήριο....Εγώ αυτό που δεν έχω καταλάβει λέει 1000 ευρώ πρόστιμο πως θα ξέρουν ποιοί έχουν σκυλιά και πόσα για να κάνουν ελέγχους?
Υπάρχει εφαρμογή στην αστυνομία όπου φαίνεται πόσα σκυλιά κατέχει ο καθένας μας με βάση το τσιπ......
 
Υπάρχει εφαρμογή στην αστυνομία όπου φαίνεται πόσα σκυλιά κατέχει ο καθένας μας με βάση το τσιπ......
Ποσοι εχουν σκυλια στα σαλονια τους και τα ζευγαρωνουν για να ¨χαρουν την μητροτητα¨εχουν εφαρμογη για να το δουν?
 
Ποσοι εχουν σκυλια στα σαλονια τους και τα ζευγαρωνουν για να ¨χαρουν την μητροτητα¨εχουν εφαρμογη για να το δουν?
Παναγιώτη φαίνονται όσα σκυλιά έχουν τσιπ και είναι περασμένα από τους κτηνιάτρους..... ένα στειρωμενο αδέσποτο που πήρα για παρέα για την μάνα μου φαίνεται κανονικά.....
 
Back
Top